eltim hafta ici ziyaretimize gelecekmis...

Yeni tanışıyoruz + kendisi tehlif etti ısrarcı davrandı8iyi sertleşip konuşuyoruz bu nedenle ikilemde kaldım

tamam işte bakın daha yeni yeni kaynaşıyorsunuz,bence bu davranışını gözardı edin ,Takmayın derim.
Belli ki sorunu vardı

• Beğen
Reactions: nio
tamam işte bakın daha yeni yeni kaynaşıyorsunuz,bence bu davranışını gözardı edin ,Takmayın derim.
Belli ki sorunu vardı

Diğer eltilerimle sorunların oldu kıskançlık vs..
Bu eltim de acaba peşinden koştuğum izlenimini vermek istedi diye düşünüp gerildim

Bence eşiyle tartıştı yada moralini bozacak başka bir gelişme oldu.belki de parasal bu sıkıntı oldu alışveriş yapamayacağı için beraber dolanmak istemedi bence evine gelsin belki anlatır hem ne olduğunu

Diger eltilerimden bir kac kazik yedim...bu bari normal olsaydi

Ne yazikki olmuyoo elti gemisi yurumuyoo mutlaka bi yerde patlak oluyoo... istisnalar haric.. Evine gelene kapini ac misafir agirlama gorevini tamamla..Sahte bi gulus kondur gorevini yap zaten uzakmis ta ve mesajlajmaa !! Mesajlajma ciddi sonradan sikinti cikariyoo tecrübe konusuyor :KK43:

Bence eşiyle tartıştı yada moralini bozacak başka bir gelişme oldu.belki de parasal bu sıkıntı oldu alışveriş yapamayacağı için beraber dolanmak istemedi bence evine gelsin belki anlatır hem ne olduğunu

Tabi ki.
Diger eltilerimde gelecez deseler gelmeyin demem.
Zaten oyle igrenc insanlar degiller biraz rekabetciler ve fazlasiyla kiskanclar.
Kv ile hic qnlasamayiz bu hafta onlari bizzat ben davet ettim.
Cok severim misafir agirlamayi.
Bu eltimle ben arkadas olmak istemistim aramizda 3 yas var
ama kismet tabl tedbirli olmak lazim.

Ne yazikki olmuyoo elti gemisi yurumuyoo mutlaka bi yerde patlak oluyoo... istisnalar haric.. Evine gelene kapini ac misafir agirlama gorevini tamamla..Sahte bi gulus kondur gorevini yap zaten uzakmis ta ve mesajlajmaa !! Mesajlajma ciddi sonradan sikinti cikariyoo tecrübe konusuyor :KK43:

Olabilir.
Zaman gosterir...
Kotu niyeti varsa illa belli eder.
Xaten samimiyet aramak yanlisti :KK43:

Kadin sizi basindan atmak istememis ki ... Bir süre müsade istemis. Siz anlamamissiniz ha bire yapismissiniz.
Biraz anlayis göstere bilirdiniz belki konu 10 dkk da hal olucakti ve güne dahs gpzel devam edile bilirdi. Küsmeniz cok sacma ...

Ben sizi anlayışsız buldum
Kocasının gergin olduğunu anlamışsın
Kadının gergin olduğunu anlamışsın
Bir sorun olduğunu da anlamışsın
Kadın belli ki zor durumda kalmış
Ailevi bir sorun olmuş bu da belli
Ama yapışmışsın da yapışmışsın yanlarından ayrılmamak için...

Belki özel birşey alacaklardır hani öyle de olabilir sen olmadan alabilsinler diye başından savmıştır. Ya da eşinin haberi olmadan kız kıza gezelim demiştir eşid e bunu öğrenince tavır yapmıştır

Eşiyle aralarında bir şey geçmiş belli ki.
Kız kıza gezecekseniz neden eşlerinizle gittiniz anlamadım.

Anlamış olsam buraya konu açarmıyım?
Her konuya illa yorum yapıcam diye sıkmayın kendinizi sonra böyle tezat olusturuyorsunuz
Her seferinde söyledi işin varsa diye uzaklaştırmak amaçlı yazan sizsiniz. Tezat yapan sizsiniz. Anlayış önemli!

Kadin sizi basindan atmak istememis ki ... Bir süre müsade istemis. Siz anlamamissiniz ha bire yapismissiniz.
Biraz anlayis göstere bilirdiniz belki konu 10 dkk da hal olucakti ve güne dahs gpzel devam edile bilirdi. Küsmeniz cok sacma ...

Yapismissiniz ne demek?
Kendinizi hep bu sekilde mi ifade edersiniz?

Ben sizi anlayışsız buldum
Kocasının gergin olduğunu anlamışsın
Kadının gergin olduğunu anlamışsın
Bir sorun olduğunu da anlamışsın
Kadın belli ki zor durumda kalmış
Ailevi bir sorun olmuş bu da belli
Ama yapışmışsın da yapışmışsın yanlarından ayrılmamak için...

Agzinizi toplayin...
İnsan gibi yorum yapin..
Bence yapisik ve yilisik olan sizsiniz

Yapismissiniz ne demek?
Kendinizi hep bu sekilde mi ifade edersiniz?
Evet, yapismissiniz. Kadin 4 defa isiniz varsa, siz hal edin demis ...
Siz ama hala "hani kiz kiza gezicez" kafasini yasamissiniz.

Kendimi ifade etme sorunu yasamiyorum. Bunlan ilgili konu acip fikrinizi sorucak olursam... Elestirirsiniz :)

Belki özel birşey alacaklardır hani öyle de olabilir sen olmadan alabilsinler diye başından savmıştır. Ya da eşinin haberi olmadan kız kıza gezelim demiştir eşid e bunu öğrenince tavır yapmıştır

O halde bana hadi gidiyormuyuz yazmasin..
Onun yuzunden apar topar ciktim evden
bu gezmeye cikma da oyle on dk bir yol degil ilceden ile gittik guya alisveris yapip gezcez diye.
Son anda iptal etseydi.
Esiyle tartistiysa soyleseydi o kadar yoku kos kos geri teptik esimle.

Evet, yapismissiniz. Kadin 4 defa isiniz varsa, siz hal edin demis ...
Siz ama hala "hani kiz kiza gezicez" kafasini yasamissiniz.

Kendimi ifade etme sorunu yasamiyorum. Bunlan ilgili konu acip fikrinizi sorucak olursam... Elestirirsiniz :)

Elestirebilirsiniz.
Burasi kk
elesirilecegimi biliyorum.
Ama haddinizi asmayin!
Ne demek yapismissiniz
terbiyenizi takinin ki kibledim zaten

kimsenin beni pofpoflamasını beklemiyorum ki burası kk ve bdv topiği eleştirileceğimi bal gibi biliyorum...
olayı tamamen tarafsız nasıl olduysa anlattım!
eleştirebilirsiniz fakat HAKARET EDEMEZSİNİZ.
benim beklediğim şu şu durumda evet bu normaldir demeniz yahut yok sen abatrıyorsun böyle şeyler olabilir demeniz yahut evet haklısın dikkatli olmalısın demeniz!
yine eleştirin,yine yazın ama kişisel sınırlarınızı bilerek...
ben belirtmeyi unuttum,
gittiğimiz yer bir ilçeden bir ile ve birkaç saat sürüyor
ve gerçekten tavrını anlamadım,suç mu cidden ya anlamıyorum ben ,
birinin omuzuma dokunup hey baksana senin hakkında şöyle şöyle düşünüyorum demesi lazım,
aksi durumu anlayamıyorum
eltim sert davranmış olsaydı ve siz gidin demiş olsaydı illaki anlardım ve küserdim de
kadın hem bana gülümsüyor sanki kırmak istemiyor ama gelmemi de istemiyor
ama o kadar yolu neden beni çağırıyor son anda oğlum hasta ,uyuyor dese milyon yıl düşünsem aklıma yalan söylediği gelmez.
maddi sıkıntıları var onu biliyorum,yaşadığı tüm sorunları halasıyla tartıştığını bile anlatıyor,
deseydi ki eşim harcama yapmak istemiyor gırtlağına mı yapışıcam?
Allah bize bu ağzı niye vermiş??? konuşalım diye dimi? varsa bir sorunun söyle açık açık
ya bilmiyorum...
gelecekler bakalım ben yine ağırlarım misafiri mi ve soracağım da o gün neler oldu diye
bak sinirlendim işte....

birde biz alışverişimizi bitirmiştik..
eşim gitmeyelim dedi..
ben dedim ki BİZ SİNEMAYA GİDİCEZ SİZ ÇOCUKLARA BAKACAKSINIZ,
BİZ CAFEYE GİDİCEZ KUAFÖRE GİDİCEZ VAKİT OLURSA...
yani plan bu şekilde beraber olmaktı..
mesajıda aynenen şöyleydi
nio: gezelim tabi sıkılıyoruz evde otur otur,
eltim: vakit kalırsa kuaförede gidelim,
nio:benim kız durmaz okadar süre
eltim:sen biraz eşine güven rahatla ya sıkma kendini iş başa düşünce bakarlar
eltim:yarın haber ederim erkenden çıkalımda
nio:eek:k.haber et sen bana benim kız belli olmaz ne zaman uyanacağı..
son andaki mesajları...
eltim:biz çıkacaz on dakkaya oğlana mont bakıcam sana uyar dimi?
nio:ben alacağımı aldım ama gezerim güzel bişey görürsem alırım
eltim:tamam cnm çok güzel bi bujiteri var bak bayılırsın sen
diye devam ediyor telden baktım yazdım

X