eltim hafta ici ziyaretimize gelecekmis...

Bazı insanları anlamamakta fayda var.1 -2 kere daha böyle tutarsizligi olursa gorusmeyin.

Bana seni cok sevdim sen diger eltilerime benzemiyorsn diye mesaj atti.
Ben diger elti konularimi bi kere actim ona.
Bayagi zoruma gitmis seyleri anlattim.
Ama benim yanimdayken bilmiyorum hani bir his boyle sanki isyemiyor ama uzaktayken takir takir konusuyoruz

Benim soyle iyi bi kazik yemem lazim yoksa benim kafa basmiyor...
Umarim benle alakali degildir
senle alakaliysa da bosver gitsin
sinir oluyorum böyle samimiyet kurmak için dört dönüp sonrada sen ısrar etmissin gibi davranan tiplere.eksik olsunlar daha iyi gerektiği kadar gerektiği yerde gorusursun olur biter:KK14:.

Kadının tadını kaciran bişey olmuş belli ki
Size de söyleyememiş keşke anlayış gösterip ikinci kez söylediğinde ayrı takılmayı kabul etseymişsiniz
Cok dengesiz bir karakteri yoksa zorda kalmış ben haksız bulmadım herkesin basına gelebilir

Keske oyle olsa.
Beni sevmedigini dusundum zoruma gitti alay eder gibi.
Cikmadan mesaj atmis hazirmisin diye uc kez

senle alakaliysa da bosver gitsin
sinir oluyorum böyle samimiyet kurmak için dört dönüp sonrada sen ısrar etmissin gibi davranan tiplere.eksik olsunlar daha iyi gerektiği kadar gerektiği yerde gorusursun olur biter:KK14:.

Evet evet bu!!!
Bakin aynen boyle hissettim

Ben sizin yerinizde olsaydım ilk söylediğinde ayrılırdım.madem beraber gezmeyecektik neden çağırıyorsun değil mi?gelince de mesafeli olmanda fayda var.anlatırsa anlatsın yoksa sorma neden öyle davrandın diye?mesafe iyidir bu elti,görümce ilişkilerinde...

Carsiya cikmadan evvel...
Nio cikacakmisiniz? Biz cikiyoruz diye mesaj atti apar topar giyindim

oarada bişey olmuş işte.

eşiyle problem olabilir işten geçti diye de söyleyememiştşr.
bence geldiklerinde canım ogün bi problem mi vardı diye sorabilirsin.

Bence konu bu sefer onlar değil gibi.anlatamadığı bir şeyler olmuş belki kendi ailesi ile ilgili
belkide..
Hadi cikiyormuyuz doye mesaj atmasaydi belki ben anlamadim ne biliyim

Bana seni cok sevdim sen diger eltilerime benzemiyorsn diye mesaj atti.
Ben diger elti konularimi bi kere actim ona.
Bayagi zoruma gitmis seyleri anlattim.
Ama benim yanimdayken bilmiyorum hani bir his boyle sanki isyemiyor ama uzaktayken takir takir konusuyoruz
Neden diğer elti konusunu aciyorsunuz ki o sizin arkadaşınız değil. Her zaman mesafeyi koruyun.

Keske oyle olsa.
Beni sevmedigini dusundum zoruma gitti alay eder gibi.
Cikmadan mesaj atmis hazirmisin diye uc kez
Sevmediği halde böyle ısrarla çıkalım deyip ekmeye çalıştıysa cok kotu bir insanmış ama bi gelsin açıklamasını dinle ona göre karar verirsin
Sıkma canını boş yere

Telefondan giriyorum her mesaji alintiliyamadim...
Ben kotu bir aile ortaminda buyudum.
Ailem bayagi psikopatti oyle arkadas komsu vs de yoktu..
Dar bir cevrede buyudugum icin indan iliskilerim sikintili...
Kv ye bile birkac yilda alistim.
Soru sormamin nedeni bu!
Kazik yemek istemiyorum kocasiyla sorunu vardir kendi ailesiyle vs... Onu anlarim.
Ama bana boyle bulusma ayarlayip sonra basindan savmak isterse ben kotu duruma dusmrk istemiyorum.
O nedenle objektif yorumlara ohtiyacim var.
Bide birisi bana iyi davraninca hemen guvenirim.

Evet evet bu!!!
Bakin aynen boyle hissettim
hahahha :KK66:
benim başima da geldi ordan biliyorum...
elticigim bir ara Ayy hep görüşelim Ayy nie gelmiyosun diyip duruyodu ozaman çalışmiyodum evdeydim... ee peki dedim arıyorum.musait diil arıyorum annemdeyim.arıyorum Ayy çok isim var bugün...bende en sonunda aramayı bıraktım.bidaha dedi aynı şeyi. Bu sefer aldı cevabını.. gerek yok tatlim yaa iyi boyle, zaten vaktimde yok benim dedim.olay kapandı. şimdi o ariyo zirt pirt.5 kere aradığında 1 tanesinde musaidim.diorum oda eşiyle birlikte gelicekse. zaten gündüz evde yokum.banane yaa onlami ugrasicam.:KK50::KK50:

Acaba para problemimi vardi esiyle arasinda. Birseyde almadi pahali geldigi icin yazdiniz. O yüzden olabilir sizden cekinmis olabilir durumlari nasil

Neden diğer elti konusunu aciyorsunuz ki o sizin arkadaşınız değil. Her zaman mesafeyi koruyun.

Amannnn lohusaydim duygusaldim anlattim rahatladim.
Bu konuda bir pismanligim yok

Sevmediği halde böyle ısrarla çıkalım deyip ekmeye çalıştıysa cok kotu bir insanmış ama bi gelsin açıklamasını dinle ona göre karar verirsin
Sıkma canını boş yere

Hi hi biraz zamana ihtiyacim.var haliba..
Buradaki kadinlar cok tepki vermediler demek ki normal....
Habi esiyle kavga etmis ogun ben sahit olayim istememis belki

Acaba para problemimi vardi esiyle arasinda. Birseyde almadi pahali geldigi icin yazdiniz. O yüzden olabilir sizden cekinmis olabilir durumlari nasil

Dogru dogru evet para sikintisi varmis..
Ben beni kucuk mu dusurmeye kalkti ypksa kisisel soorunlari mi var diye dusunmustum.
Birde mesaj yollafi hadi cikalim diye
demek ki diyemedi

Kadın 4 kere başından savmış, siz de neden inatla gitmediniz ki?

Biraz safimdir :KK70:
aksam kiz kiza gezecegimizi planladigimiz icin kiz kiza gezmeyi kafaya koymustum.
Cafeye gidecektik felan

belkide..
Hadi cikiyormuyuz doye mesaj atmasaydi belki ben anlamadim ne biliyim
Abla o gün canın sıkkın gibiydi bir sey i olmuştu dersin ve konuyu kapatırsin yanı kafanda.ben kendimden biliyorum kafam doluyken gözüm hiç bir şeyi gormez

X