eltim hafta ici ziyaretimize gelecekmis...

hahahha :KK66:
benim başima da geldi ordan biliyorum...
elticigim bir ara Ayy hep görüşelim Ayy nie gelmiyosun diyip duruyodu ozaman çalışmiyodum evdeydim... ee peki dedim arıyorum.musait diil arıyorum annemdeyim.arıyorum Ayy çok isim var bugün...bende en sonunda aramayı bıraktım.bidaha dedi aynı şeyi. Bu sefer aldı cevabını.. gerek yok tatlim yaa iyi boyle, zaten vaktimde yok benim dedim.olay kapandı. şimdi o ariyo zirt pirt.5 kere aradığında 1 tanesinde musaidim.diorum oda eşiyle birlikte gelicekse. zaten gündüz evde yokum.banane yaa onlami ugrasicam.:KK50::KK50:

İste bundan korkuyorum.
Duygularima tercuman oldunuz

Ben sizin yerinizde olsaydım ilk söylediğinde ayrılırdım.madem beraber gezmeyecektik neden çağırıyorsun değil mi?gelince de mesafeli olmanda fayda var.anlatırsa anlatsın yoksa sorma neden öyle davrandın diye?mesafe iyidir bu elti,görümce ilişkilerinde...

Duruma gore bakarim ..
O normal davranirsa normal davranirim .
Bidahada bulusmaya gitmem ztten istanbul t uzak oturuyor

Çok belli ki eşiyle atışmışlar ve ciddi bi atışma olmuş o halde de sizinle görüşmek istememiş (ki eşimle kavgalı olunca bende yanımda genelde kimseyi istemem ) ama size de gezmeyi teklif ettiği için direk istemiyorum da dememiş ve siz belki anlarsınız da gidersiniz diye size demiş işin varsa gidin diye. Bu kadar basit bence etlinde bi problem olduğunu düşünmüyorum

Buyursun gelsin tabiki...
Yeni tanisiyoruz bu eltim istanbulda yasiyor benden bir numara buyuk eltim.
Ben en kucuk gelinim.
İlk basta hic sevmemistik birbirimizi sonra sonra konustuk isindik felan...
Onun oglu 7 yasinda benim kizim 1,5 yasinda.
Kizim icin alisverise cikacaktik, bizde gelelim beraber cikalim dedi olur dedim.
Neyse o gun onlarin isi varmis biz ciktik onlar kaldilar.
Ben alisverisimi tamamladim.
Ertesi gun beraber gitmeyi teklif etti amaci beraber gezmekmis.
Bende olur dedim eslerle geziyoruz erkek milleti sikiliyor kadin kadina alisveris daha iyi olur diyede konustuk.
Sonra beraber ciktik eslerimizde vardi o gunu gergin mi deyim bi degisiklerdi.
Arabadan indik bir sure kari/koca kendi aralarinda konustular ben el salladim hadi diye.
Bana sen ne alacaksin dedi istersen siz gidin biz de kendi alacaklarimiza bakalim sonra biyerde bulusuruz dedi.
Ben yok ya alacagim birsey dunde mesajimda yazmistim biz alisveris isini bitirdik senlen gezeyim diye geldim ama guzel bisey gorursem alirim dedim.
Beraber yola koyulduk her magazaya girdigimizde sizin isiniz varsa gidin dedi..
4 kez galiba!!!

Her seferinde seninle konustuk ya hani beraber gezelim erkeklerle gezmekten yegdir dedik ya dedim.
Ama sanki basindan atmak istedi bariz hissettim bunu.
Ama onceki aksam aman mutlaka goruselim mutlaka kiz kiza cikalim gibi konustuk
neyse...
Birde hicbirsey begenmedi pahali buldu eside gergindi...
En son beraber buyuk bir cocuk magazasina gidelim dedim hadi oyleyse dedi ama surdan sunu alacaktim ben sen git o magazaya ardinizdan geliriz dedi bende ama benim alacagim hic birsey yok dedim madem oyle ayrilalim dedim tamam dedi optu felan ama bozuldugumu anladi.
Tum gun soylendim...
Simdi hafta ici bize geleceklermis istanbula donmeden.
Ama ben gonul kuskunlugune vermistim.
Buyurun gelin dedim.
Sizce neden boyle davrandi ki?
Sana da maşallah canım ya onca reddedilmeye rağmen kadının yanından gitmemişin helal olsun

belki eşiyle sorunları vardı... aman herzaman görmüorsanız tavır koymaya gerek yok ...

Belli ki karı koca sağlam kavga etti siz anlamayın diye de bir an önce ayrılmanızı istedi, doğrudan senlik bir durum yok sadece kocası ile arasındaki gerginliğe şahit olun istememiş

Belliki eşi ile sıkıntısı vardı ve gerilmişti ,tadı kaçmış işte,
Yansıtmasaydı iyiydi ama yansıtmış
Hani bunu devamlı yapan bir elti olsa haklısınız gönül koymakta fakat bir kerelik birşey ise büyütmeyin derim,
Herkesin zaman zaman sıkıntıları olabilir,

Madem anladınız niye ısrarla yanından ayrılmadınız?

Eşiyle aralarında gerginlik olmuş ve beğendikleri de pahalı gelmiş diyosun, ondandır
Sana özel bir durum yok bence
Biri bana 4 kez gidin diyemez çoktan giderdim

Eşiyle problem olmuş belli ki zaten anlamışsınız yüzlerinden belki de konuşacaklardı konuyu o yüzden yaptı ya da morali bozuktu belki de hemen kötü yere çekmeyin madem birkaç kez dedi iyi madem buluşuruz deyip yanlarından ayrılsaydınız kötü niyet olduğunu sanmıyorum yoksa neden çağırsın ki sizi istemese o an bir olay olmuş eşiyle zaten farklı şehirdelermiş buyursun gelsin evine ne var ki.

eşiyle tartışmış yüksek ihtimal belki para konusunda belki başka bişeyden. sizinde buna şahit olmanızı istememiştir ben olsam bende istemezdim. evden çıkarken sorun yoktur o yüzden çağırmıştır sonra tartışmış olabilirler o yüzden sizi öyle davranmış olabilir. kendi açımdan düşündüm bende eşimle tartışmış olsam kimse bilsin istemem hele sinirliysem gözüm kimseyi görmez eşimle sorunu halledene kadar

Madem anladınız niye ısrarla yanından ayrılmadınız?

Anlamış olsam buraya konu açarmıyım?
Her konuya illa yorum yapıcam diye sıkmayın kendinizi sonra böyle tezat olusturuyorsunuz

eşiyle tartışmış yüksek ihtimal belki para konusunda belki başka bişeyden. sizinde buna şahit olmanızı istememiştir ben olsam bende istemezdim. evden çıkarken sorun yoktur o yüzden çağırmıştır sonra tartışmış olabilirler o yüzden sizi öyle davranmış olabilir. kendi açımdan düşündüm bende eşimle tartışmış olsam kimse bilsin istemem hele sinirliysem gözüm kimseyi görmez eşimle sorunu halledene kadar

Olabilir...
Burada suçlu ben değilim ama.
Nerden bilebilirim ki?
Anlamadım işte

Eşiyle problem olmuş belli ki zaten anlamışsınız yüzlerinden belki de konuşacaklardı konuyu o yüzden yaptı ya da morali bozuktu belki de hemen kötü yere çekmeyin madem birkaç kez dedi iyi madem buluşuruz deyip yanlarından ayrılsaydınız kötü niyet olduğunu sanmıyorum yoksa neden çağırsın ki sizi istemese o an bir olay olmuş eşiyle zaten farklı şehirdelermiş buyursun gelsin evine ne var ki.

Evime gelmesin demedim ki!
Yeni tanışıyoruz ve nasıl davranmalıyız diye düşündüm.
Nerde belirttim gelmesin diye?

Eşiyle aralarında gerginlik olmuş ve beğendikleri de pahalı gelmiş diyosun, ondandır
Sana özel bir durum yok bence
Biri bana 4 kez gidin diyemez çoktan giderdim

Anlamadım cidden...
Dedim ya insan ilişkilerin bayağı zayıf.
Açık açık demedikçe pek anlayamıyorum birde gezmek istiyordum çok hevesliydik mesajlasirken.
İstemese çağırmazdı diye düşündüm

Belliki eşi ile sıkıntısı vardı ve gerilmişti ,tadı kaçmış işte,
Yansıtmasaydı iyiydi ama yansıtmış
Hani bunu devamlı yapan bir elti olsa haklısınız gönül koymakta fakat bir kerelik birşey ise büyütmeyin derim,
Herkesin zaman zaman sıkıntıları olabilir,
Yeni tanışıyoruz + kendisi tehlif etti ısrarcı davrandı8iyi sertleşip konuşuyoruz bu nedenle ikilemde kaldım

belki eşiyle sorunları vardı... aman herzaman görmüorsanız tavır koymaya gerek yok ...
Ben arkadaşlık etmek istiyordum.yazın gelip UO ay kalıyorlar.
Beraber denize pikniğe gideriz diye hayal ettim.
Hayatlar hayaller oldu :)

X