Erkek arkadaşım benden ayrıldı. Ve askere gitti. Ne yapmam gerekiyor?

Askerlik oncesi erkeklerin psikolojisi bayagi bir bozuluyor. Askerdeyken aldatilmaktan korktugu icin ya da tartisirsaniz orda kafayi yiyecegini dusundugu icin veya kiskanclik gibi mevzular yuzunden korkup ayrilmis olabilir. Terkedilmekten korkuyor da olabilir. Kisacasi korkak...
Oyle bir dusuncesi oldugunu sanmiyorum. Zaten en cok kendini düşünen birisiydi

Fazla dramatize etmişsin o hiç etmiyor.
[/QUOTE]
Evet belkide boyle olduğum için

Baskasi oldugunu dusunmuyorum gercekten bu kadar saf olma diyeceksiniz ama. Sadece hep ailevi sorunlari sıkıntıları vardi bir de askerlik çıktı. Hep dile getiriyordu o yuzden bilemiyorum. Keske silip atsaydi diyorum bende 😞

Valla emin olma kesinlikle vardır kimsenin arka yüzünü bilemezsin, bende bu bahaneyi kullanıyordum canım konuşmak istemediğinde yada aklımda başkası varsa. Ailevi sorunlar asıl sevgili ile aşılıyor onun desteği daha önemli hale geliyor. Kimse o dalı kırmak istemez, hatta kaybetmek istemez sevgilisini ve arkadaş kalalım asla demez malesef inanmak istiyorsun ama seni kırmamak ve cebe atmak adına öyle söylüyor neyse sen bilirsin ben gelecek göremiyorum sizin için.
Askerliğin seninle ne ilgisi olabilir. Binlerce kişi gidiyor sevgilisinden ayrılıyor mu?

Küçük de değilmişsiniz ki takıntı yaptınız diyeyim. 20 yaşında bitmesi gereken davranış kalıbı sizinki. Beni istemeyeni ben hiç istemem hayırlı tezkereler yaz kes konuşmayı. Cepte tutulmak hoşuna mı gidiyor anlamadım ki
Hayır ben bunu yapamıyorum ah yapabilsem keşke. Başta yaptım. Kendisi 2 hafta sonra falan yazdi bana.. kendi icimde bi umut besliyorum sacmasapan.

Valla emin olma kesinlikle vardır kimsenin arka yüzünü bilemezsin, bende bu bahaneyi kullanıyordum canım konuşmak istemediğinde yada aklımda başkası varsa. Ailevi sorunlar asıl sevgili ile aşılıyor onun desteği daha önemli hale geliyor. Kimse o dalı kırmak istemez, hatta kaybetmek istemez sevgilisini ve arkadaş kalalım asla demez malesef inanmak istiyorsun ama seni kırmamak ve cebe atmak adına öyle söylüyor neyse sen bilirsin ben gelecek göremiyorum sizin için.
Askerliğin seninle ne ilgisi olabilir. Binlerce kişi gidiyor sevgilisinden ayrılıyor mu?
Nişanlıyken, evliyken askerlik yapan çok kişi var.

Hayır ben bunu yapamıyorum ah yapabilsem keşke. Başta yaptım. Kendisi 2 hafta sonra falan yazdi bana.. kendi icimde bi umut besliyorum sacmasapan.
İsteyen insan ne olursa olsun ister bunu belli eder. Belli ki sen ayrılamam falan diye belli ettiğin için ego tatmini yapıyor. Eee beklemeseydin diyecek dönünce. Nasıl bir beklentin var ki umudun var? Valla yukarda biri yazmış aynısını düşünüyorum, benim arkadaşım olsan iki tane sarsardım seni iyi misin diye

Evet ben bu sorunlarinda yaninda olurum dedigimde tepkisiz kaliyordu haklisin.

Başkasına aşık, onunla olmazsa geri gelir. Kendinize değer verin ve kimsenin yedeği olmayın.

X