Erkeklerin en sevdigi sa rengi

saçın rengi değil bütün önemlidir bazen görüyom kapkara kızlar kızıl saç yapmış al direk çöpe at yaramazzzzzzzzzzzzzzz

ahh benim saçlar kahverengi napıcam şimdi :))

ya bence kişiye göre değişir. yani kimine kızıl yakışır kimine siyah... Mesela komşumuz esmer ve saçlarını açık sarı yapmış. Bence çekici değil iğrenç derecede itici olmuş :)

sevgilime sorarım hep, saçımı boyatayım mı diye. kesinlikle hayır ben doğal renklerini seviyorum, güneşte çok güzel görünüyorlar diye cvp verir.

bi kere hint kınası ile kızılımsı oldum da başımın etini yedi neden yaptın diye..
Yani kişiye göre değişir bu bence.. Mesela ben beyaz tenli ama siyah saçlı kızların çekici olduğunu düşünüyorum :)

erkeklerin en sevdigi sac rengi konu baslıgı ,valla benı kocamdan baska erkeklerın sevdıgı renk hıc ılgılendırmıyor..

eşim dogal sarı sever kaydirigubbakcemile3

hemen hemen her rengi denedim sarı oldugunda çok dikkat cekiyo dönüp bakiyolar onu fark etti
:)) snr kızıl yaptım takan olmadı bakır yaptım gene fark etmedi suan koyu kahve yine bı fark yok :)))
orjinal de açık kumralim :)))

bence saç renginin onları çektiğini düşünmüyorum sadece . bütüne bakmak gerekir saç bu aşamada bi parça sadece . her erkeği sarı saç ya da kızıl saç çeker diye bişey yok kime ne yakışırsa tenine bakışına duruşuna yüzüne o güzeldir ya da dikkat çeker esmere platin sarı saç şimdi dikkat çeker mi çeker ama ne açıdan çeker malum . benim sarışın arkadaşlarım var ben beyaz tenli siyah saçlıyım daha çok dikkat çekiyorum bunu övünmek için söylemiyorum yanlış anlaşılsın da istemem

benim tanıdıgım erkeklerin %90ı kızıl saclı kadınların daha seksi olduklarını onayladı ama tabi herkesdede guzel durmaz

erkeklerin sarı saçı sevmediği cümlesini çok duyuyorum.ama gözlemlerim nedense tam tersi.
o yüzdenmi bütün erkekler platin sarısından koyu sarıya kadar sarının bütün saç tonlarıyla dolaşan, rus kızlarına o kadar tutkun.:nazar:.

erkekler rusların sarı saçlarına değil uzun bacaklarına hasta:lepi:

benim saçlarım kızıl sewqilim çok beqeniyo sac renqimi... beni sinir ettiqi zaman seclarımı sarıya boyicam diye tehdit ediyorum haatta.. normal arkadaslarımın çoquda kızılı beqendiklerini söylüyolr kızlarda..walla ben onların yalancısıyım..

Zevk meselesi, kişiden kişiye değişebilecek göreceli bir kavram. Diğer erkeklerin değil de kendi sevgilimin zevki beni daha çok ilgilendiriyor.. O da kızıl seviyor, tanıştığımızda da kızıldım zaten.. Ama Pembe tenli bayanlarda sarıyı çok yakıştırır.. Nicole Kidman gibi..

ya bilmıorm ama sevgilim hiç hazetmem kzıldan sakın boyatma dıo aslında hiç boyatma dıo boyatmıorm bende ama boyatsam daha çokmu beğenr diye düşünr oldm şimdi:)

Erkekler kız arkadaşlarının sarı boyamalarını istemezler genelde ama sarılardan da gözlerini almazlar, bilinçaltı buna denir. Benimki kızılımı çok sever, sakın değiştirme der.

bence erkekler doğal olan saç rengine hayrandırlar.ne kadar erkek arkadaşım varsa bunu hep söyler ,eşimde dahil...ama beyazlar varsa kendi renginde boyatmak sonuç olur belki.hele ki zorla sarışın olmak nadir olarak beğenen vardır ama erkekler için çok yapay ve sıradan.bunu ben değil benim çevremdeki erkekler söylüyorrrr :nazar:

erkeklerin çoğu doğal saç rengi,makyajsız tiplerden hoşlandıklarını söylerler ama bunu söyleyenlerin çoğuda boya küpüne batmış saçları boyalı tiplere dipleri düşerek bakarlar-tatlicadiarzu- sevgilimle tanıştığımızda saç rengim karameldi bayılıyordu sakın değiştirme diyordu kızıla boyadım dinlemeyiphihoyyyt şimdide buna diyor sakın değiştirme diye sırnaşık şey bende keramet bende renkte değil diğerine de öyle diyodun diyorum :roflol: ama kuaförüm de kendi rengimi bulduğumu söylüyor a.s. kızıl başka bencede..

bir de erkeklerin çoğu sevgililerini gerçekten seviyorlarsa,sevgililerinin başkalarının dikkatini çekmelerini istemedikleri için boyatmamalarını istiyorlar diye düşünüyorum...güya daha güzel alımlı olacaklarya kaydirigubbakcemile2yoksa boyalı saçlardan hoşlanmadıkları için değil:umursamaz:

sexy bulduklarına kötü gözle bakıyorlar çoğunluğu...

saçlarım sarıydı.. çok hoşuma gidiyordu yakınımdaki bir çok erkek arkadas kötü olmuş kötü kadınlara benzedin millet laf atıp başka şeyler düşüncek arkanda demişti. sinir olmuştum ve saçımı bir anda kızıla boyadım sarının üzerine çok açık ve hoş olmuştu.. yine kötü tepkiler alınca... içim rahat etmedi. kendi rengine boya boyaaa anca 2 senede düzeldi saytılır.

sexy bulduğuyla değil doğal bulduğuyla beraber olmak istiyor erkekler.

Kendi kadınlarında doğal başka kadınlarda sarı bence kaydirigubbakcemile3

benimki sarı seviyo şuan röfleli saçlarım değiştirip düz bi renge boyatacam diye surat asıyo bana.

X