EŞİMLE ARABA KONUSUNDA ANLAŞAMIYORUZ

eniştenin galerici olmasıyla arabanın orda durması arasında nasıl bir ilişki var anlamadım. Arabanız var ama kullanmak için bir saat yol gidiyorsunuz falan:) eşiniz arabayı kaçıracağınızı düşünüyor galiba. Ayrıca o arabada pratik yapmadan park vs. öğrenemezsiniz.

o ne saçma iş ya
araba almaktaki asıl amaç dilediğim zaman atlayıp bi yerden bi yere kolayca gidebileyim değil midir
o araç kapımın önünde duracak ki ben ihtiyaç halinde yada keyfim istediğinde hemen binip gidicem
1 saat uzaklıkta durduğu zaman ne faydası oluyor arabanın size

Ayy ben araba parası ödeyeceğim eşim kullanmama İZİN vermeyecek. Araba da 1 saat uzakta eşin kardeşinde duracak. O arabayı alır yakarım, gram da pişman olmam.

Madem öyle satın arabayı 2 tane uzun alın herkes kendi arabasını kullansın. Alemin zekisi o heralde karısına ödetip bindirmiyor.

Araba eniştede diyorsunuz ama anlayamadım. Enişte kullanıyor mu yoksa sadece adamın park yeri müsait o yüzden mi orada duruyor araba? Düzgün anlatırsanız yorum yapabiliriz. Arabanın orada durma sebebi eniştenin kullanıyor olması mı?

O arabayı satın otomatik vites alın
Rahat kullanırsınız

Eniştenin orda durmasını hiç anlamadım o mu kullanıyor neden orda?

İsiniz zor ne degisik esiniz var araba almis havalanmis ev alsaniz sizi evden kovacak gibi taksitleri odetir yapar
Arabayi alin kapiya siz getirin burda duracak diyin baktiniz fevri ailemle yuzlesirsin diyin bazılarına kp okkasi gerek cocukmudir nedir mahalleniz kotude arabasi calinir cizilir diyemi korkuyor

bazı insanlar arabam var demek için, yatırım yapmış olmak için araba alıyor ama asla kullanmıyorlar.
var böyle bir tanıdığım, her yere otobüsle vs gidiyorlar ailecek. arabayıda uzakta ilçede bırakıyorlar. sorsan arabaları var ama çizilecek diyek kullanmıyorlar eşinizde o kafada büyük ihtimal.

Merhaba arkadaşlar öncelikle yazımı okuyup cevapladiginiz için teşekkür ediyorum.Cok kısa bir şekilde anlaticam derdimi.Esimle ikimizde çalışıyoruz.Cok varlıklı insanlar değiliz ama kit kanat geçiniyoruz çok şükür.Araba aldık eşimle 1 yıl önce 3 ay önce eskisini satıp üst model aldık.İkimizde araba kullanmayi bilmiyorduk aldığımızda.Ben ehliyeti 4 ay önce aldım.Esim sürücülüğü öğrendi.Ama ben hala tam öğrenemedim.Vites değiştirirken hızlı olmak,parklar vs.Trafige girmeme izin vermiyor eşim.Ayrica arabamız gorumcemin evinin orda duruyor.Enistede araba yani.Eniste galericilik yapıyor.Enistenin evi bize 1 saatlik uzaklıkta.Esime arabamızı evimizin önüne getirmeyi ikna edemiyorum bir türlü.Bu yüzden çok kavgalar ediyoruz.Bir yere gidecek olsak ilk önce görümcem gidip arabayı almak zorunda kalıyoruz.İnanilmaz sinirim bozuluyor.Bu durumu nasıl çözebilirim arkadaşlar fikri olan varmı?En son eşime eğer arabayı evin önüne getirmezse bundan sonra araba taksitlerini ödemeyeceğimi söyledim iyi ödemezsen ödeme dedi.Kavgayla bu iş çözülmüyor ne yapmam nasıl davranmam gerek arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler 🙏🌸
siz sürmeyin diye mi oraya bırakıyor anlayamadım. İlk araba ilk heyecan insan gözünün önünde olsun ister hep,eşinizin davranışı çok yanlış. Sizin aracı alıp kaçırıcağınızı sanıyor galiba. O kadar endişesi varsa anahtarı evde bırakmasın en azından. Görümcenizin orda durması tuhaf 🧐 Acaba arabayı gerçekten aldınız mı sizi mi kandırıyo?

Merhaba arkadaşlar öncelikle yazımı okuyup cevapladiginiz için teşekkür ediyorum.Cok kısa bir şekilde anlaticam derdimi.Esimle ikimizde çalışıyoruz.Cok varlıklı insanlar değiliz ama kit kanat geçiniyoruz çok şükür.Araba aldık eşimle 1 yıl önce 3 ay önce eskisini satıp üst model aldık.İkimizde araba kullanmayi bilmiyorduk aldığımızda.Ben ehliyeti 4 ay önce aldım.Esim sürücülüğü öğrendi.Ama ben hala tam öğrenemedim.Vites değiştirirken hızlı olmak,parklar vs.Trafige girmeme izin vermiyor eşim.Ayrica arabamız gorumcemin evinin orda duruyor.Enistede araba yani.Eniste galericilik yapıyor.Enistenin evi bize 1 saatlik uzaklıkta.Esime arabamızı evimizin önüne getirmeyi ikna edemiyorum bir türlü.Bu yüzden çok kavgalar ediyoruz.Bir yere gidecek olsak ilk önce görümcem gidip arabayı almak zorunda kalıyoruz.İnanilmaz sinirim bozuluyor.Bu durumu nasıl çözebilirim arkadaşlar fikri olan varmı?En son eşime eğer arabayı evin önüne getirmezse bundan sonra araba taksitlerini ödemeyeceğimi söyledim iyi ödemezsen ödeme dedi.Kavgayla bu iş çözülmüyor ne yapmam nasıl davranmam gerek arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler 🙏🌸
Eniştenin kapalı garajimi var ? Araba ordami duruyor? Mesafe cokmu sizin evle? Sizin muhitte park sorununu var? Güvenilir bı yer değil mi?

X