Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Sıcakta zor oluyor canım ateş basıyo:KK53: tansiyonum çıkacak diye korkuyorum onun haricinde bir sıkıntım yok yarın dr günü:KK31:

Biliyorum canım kimse gelmiyo bi de bana sen burada olsan geliriz diyorlardı :KK1: girip bakıyorum kimse yok uyuyorum bende:KK53:

İyiyim hafta sonu annem vardı :KK1:

Ne güzel yanlız değilmilsin,yemeklerini düzenliyiyorsun değilmi :KK52::KK52: :KK16:

günaydın millet,herkesler iyidir inşallah:KK3::KK16::KK16:

Günaydın berrecim,ben iyiyim sağol siyaset ve bdv den çıkamoyorum artık,yakında gümleyecem gibi :KK53::KK53: :KK16:

evet okudum aman dikkat et mapıs damlarına düşme:KK1::KK1::KK1:
benimkininde değişmesi lazım da ihmal ediyorum hep:KK31:

Az kaldı damarıma basıyorlar,gelsene sende oraya çok ekşınlı geçiyor,rabişle çekişiyoruz bazen :KK53::KK53:
İhmal etme sakın 4 ane dolgu değişecek herhalde,geçen sene yapılmıştı olmadı herhalde

Az kaldı damarıma basıyorlar,gelsene sende oraya çok ekşınlı geçiyor,rabişle çekişiyoruz bazen :KK53::KK53:
İhmal etme sakın 4 ane dolgu değişecek herhalde,geçen sene yapılmıştı olmadı herhalde

siyaset topiğine benim sinirlerim dayanmaz abla:KK1:
dişçimde eşimin arkadaşı randevu alayım git dedi ama üşendim,ramazandan sonra giderim artık

Sen muafsın yafrum,ama gene tikkatli ol,ters tarafıma gelme sakın :KK60::KK60: :KK60:

Kimse yok görğyon demi rabişş,kardelende yok iyimi acaba merak ediyorum onuda :26:

abla,seni tembihlerken haftasonu ben bani yedim :KK60:
nasilsin ablam :KK19::KK19:

Sıcakta zor oluyor canım ateş basıyo:KK53: tansiyonum çıkacak diye korkuyorum onun haricinde bir sıkıntım yok yarın dr günü:KK31:

Biliyorum canım kimse gelmiyo bi de bana sen burada olsan geliriz diyorlardı :KK1: girip bakıyorum kimse yok uyuyorum bende:KK53:

İyiyim hafta sonu annem vardı :KK1:

biliyorum canim,sicakta hamilelik gercekten zor :KK25: 2 ay sonra havalar serinler rahatlarsin :KK19:
doktor kontrolün vardi demi canim :KK16: güzel haberlerini birde yegenimizin minnik fotosunu bizimle paylasbilirmisin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

biliyorum canim,sicakta hamilelik gercekten zor :KK25: 2 ay sonra havalar serinler rahatlarsin :KK19:
doktor kontrolün vardi demi canim :KK16: güzel haberlerini birde yegenimizin minnik fotosunu bizimle paylasbilirmisin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Gördüm rabiş mapısa girmişsin anında :KK53::KK53:
Bende iyiyim tatlım sağol seni sormalı,işe devam herhalde demi :KK19::KK19:

ben cekismek istemiyorum abla korkuyorum senden :18::18::KK60:

Yok ya neden korkacan ki,benim hısımlarım diğerleri zaten :KK52::KK52:

Dünyaya gelirse inşallah canım :) baktımda bu tablette fotoğraf koyma şeysi yok

Gördüm rabiş mapısa girmişsin anında :KK53::KK53:
Bende iyiyim tatlım sağol seni sormalı,işe devam herhalde demi :KK19::KK19:

Yok ya neden korkacan ki,benim hısımlarım diğerleri zaten :KK52::KK52:

yok abla is bitti,is hayati bitmeseydi ben bitcektim :KK1::KK1:
abla buseferde sen banlanmissin :KK5::KK5:

Dünyaya gelirse inşallah canım :) baktımda bu tablette fotoğraf koyma şeysi yok

ALLAHIN izniyle gelecek kardelenim :KK19::KK19::KK19: sen kendine dikkat et yorulmamaya bak :KK19:

kardelen merhaba nasılsın? hamile misin? çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın İnşallah.

kaç aylık?

kadesa ,kac aydir nerdesin :KK52: bende seni merak ettim,kizin nasil ? kac aylik oldu ? dogum nasil gecti ?
bende amma soru sordum :KK1:

ALLAHIN izniyle gelecek kardelenim :KK19::KK19::KK19: sen kendine dikkat et yorulmamaya bak :KK19:

kadesa ,kac aydir nerdesin :KK52: bende seni merak ettim,kizin nasil ? kac aylik oldu ? dogum nasil gecti ?

günaydın rabiacım,nasılsın? hamilelikte ve doğum sonrası yoğunluktan kk ya pek vakit ayıramadım işte yeni yeni zaman buluyorum canım.kızım 4,5 aylık oldu,annesi gibi ufak-tefek bi şey işte :))

doğum ve sonrası sıkıntılı geçti,bazı sorunlar yaşadım ama geçti gitti Şükür.

sen nasılsın
napıyosun?

İnşallah canım:KK19:
Ablam banlanmış mı bu tablette hiçbi şey anlaşılmıyo ya herkesin nicki aynı renk
günaydın rabiacım,nasılsın? hamilelikte ve doğum sonrası yoğunluktan kk ya pek vakit ayıramadım işte yeni yeni zaman buluyorum canım.kızım 4,5 aylık oldu,annesi gibi ufak-tefek bi şey işte :))

doğum ve sonrası sıkıntılı geçti,bazı sorunlar yaşadım ama geçti gitti Şükür.

sen nasılsın
napıyosun?

Allah bağışlasın geçmiş olsun canım

X