Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Selam kızlar :KK3::KK3: bir süreliğne üyeliğimi iptal ettirecem merak etmeyin diye haber vereyim dedim..
Evde tadilat işleri filan olacak,birde kendimi dinlenmeye almak istiyorum,önemli bişey yok onuda söyleyim :KK23:
En kısa zamanda tekrar geleceğim,herpinizi çok öpüyorum kendinize iyi bakın olurmu :KK48::KK48: :KK39::KK39:
Hepinizi çok seviyorum görüşmek üzere kızlar,uslu durun olurmu :KK19::KK19:

maşallahhhh allah 40 haftalarıda göstersin:nazar::nazar:
kucağına almayıda nasip etsin rabbim
Amin canım :KK19:
Selam kızlar :KK3::KK3: bir süreliğne üyeliğimi iptal ettirecem merak etmeyin diye haber vereyim dedim..
Evde tadilat işleri filan olacak,birde kendimi dinlenmeye almak istiyorum,önemli bişey yok onuda söyleyim :KK23:
En kısa zamanda tekrar geleceğim,herpinizi çok öpüyorum kendinize iyi bakın olurmu :KK48::KK48: :KK39::KK39:

Torununun cinsiyetini öğrenseydin önce:KK53:

Kendine iyi bak abla özletme fazla:KK19:

Ablam:KK5:
Çok uzun sürmesin çabuk dön:KK19:Krndine iyi bak ablacım çok öpüyorum:KK54::KK54:

X