Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canımcım ben yarın Dr. Aylin Karanlık'a ameliyat oluyorum. Hem karın hem de memişler toplanacak benim. Medikal Park'ta.Çok stresli ve heyecenlıyım valla. İnşallah sağ salim çıkarımda yazışırız. Senin daha var şeker bi 10 günün. Ben o zaman iyileşmiş olurum herhal.kaydirigubbakcemile5

meldacım iyi olcana inanıyorum ve kendini topladıgın zaman yaz haberlerini bekliyorum inşallah kurtulursunopuyorumnanaktan

benim sorunumda zayıfladıktan sonra karnımdaki yırtıkları nasıl yok edebilirim yardım edermisiniz

Arkadaşlar ben ameliyatımı oldum geldim. Tam karın germe ve meme toparlamamı yaptırdım perşembe günü, ertesi gün çıktım. Yarın drenlerim çekilecek bakalım acıyacak mı? Kolay atlattım sanırım düşündüğümden iyi yine. Ama bu öne eğik yürümek mahfetti beni kendimi kaplumbağa gibi hissediyorum. Birde ara ara karnımın herhangi bir yerine sanki bıçak saplanıyor çıkıyor. memeler o kadar zorlamadı valla. Neyse yarın daha iyi olacağım. Ferahdeniz darısı senin başına canım.

meldacım canım çok geşmiş olsun kurtulduna ve iyi olmana çok sevindim sana dua etmiştim inşalah bende sag saglim kurtulurum ve çok iyi olurum dualarınızı bekliyorum senin yaşadıgın heyacan şimdi bendeturkbayragivereliniortak

Arkadaşlar ben ameliyatımı oldum geldim. Tam karın germe ve meme toparlamamı yaptırdım perşembe günü, ertesi gün çıktım. Yarın drenlerim çekilecek bakalım acıyacak mı? Kolay atlattım sanırım düşündüğümden iyi yine. Ama bu öne eğik yürümek mahfetti beni kendimi kaplumbağa gibi hissediyorum. Birde ara ara karnımın herhangi bir yerine sanki bıçak saplanıyor çıkıyor. memeler o kadar zorlamadı valla. Neyse yarın daha iyi olacağım. Ferahdeniz darısı senin başına canım.

çok geçmiş olsun umarım drenlerde çok canını yakmaz çıkarırken sen aylin hanıma 2 ameliyatı birden olmuşsun büyük cesaret sana ne kadara maloldu bu ameliyat bide gögüslerinde his durumu nasıl bende istiyorum ama cesaret edemedim daha fiyatını özelden de yolluyabilirsin yine çok geçmiş olsun canım

Arkadaşlar ya yine boşalmış buralar. Gaboni nasıl oldun? Aynurcuğum varmı bir gelişme? E yazışalım görüşelim kızlar :hulya:

melda,cım canım sesin çikmiyo nasıl oldun yazarsan sevinirim memnunmusun ameliyatlarından dr.undan

Arkadaşlar ya yine boşalmış buralar. Gaboni nasıl oldun? Aynurcuğum varmı bir gelişme? E yazışalım görüşelim kızlar :hulya:

şekerim memlekete gittim amca kızının düğünü vardı ayyy sorma nasıl mutlu oldum beni kimseler tanıyamadı bi iltifatlar bi iltifatlar zaten ameliyat öncesi 8 kilo vermiştim ameliyatdan sonra da 4 kilo verdim birde göbek gidince harika görünüyorumkaydirigubbakcemile3 ağrı sancı zaten yok tek derdim az şişlik var:KK43: buna ragmen beni 3 senendir görmeyenler şok oldu :roflol:

ohhhh ne güzel ameliyat olanlar atlattı allahım bende olsam ama kızlar benim karnım felaket, yırtık ne kadar olursa ameliyatta o kadar zor olur herhalde öffffff

bu arada ben bi araştırdım en yakın samsunda var estetik ameliyat yapan hastane(medikal park) oralarda olan varmıııı

aliyesma nasılsın canım valla pek gelen giden yok

ohhhh ne güzel ameliyat olanlar atlattı allahım bende olsam ama kızlar benim karnım felaket, yırtık ne kadar olursa ameliyatta o kadar zor olur herhalde öffffff

bu arada ben bi araştırdım en yakın samsunda var estetik ameliyat yapan hastane(medikal park) oralarda olan varmıııı

aliyesma nasılsın canım valla pek gelen giden yok

Canım benim. Ben artık ameliyat olduğumu bile unuttum. İzlerim açık pembe, şişlerim indi. Gayet fitim. Bakalım sizi takip ediyorum tek gözümle. Ama yurtdışı iş seyahati falan çok bu aralar, pek giremezsem kusura bakmayacaksınız artık. Senden haber bekliycem artık .

arkadaşlar içime su serptiniz.kasım ayında karın germe ameliyatı olacağım.altı ay önce bacak germe ve gögüs küçültme yaptırdım. şimdi karnım ortaya cıktı. 6ay arayla narkoz almak beni azıcık korkutuyor ama doktorum 6ay normal dedi. görüşleriniz varsa lütfen iletin

Bende 18 Ay önce karin germe ameliyat oldum. Su tv lerde cikan ünlü bir doktora.
Sonuc:

* 18 ay gecmesine ragmen, hala bütün dikis izimin mosmor olmasi!
(Dermatologa gittim, bu gecmez, hicbir melhem bu morlugu soldurmaz, bununla yasamaya alismalisin dedi.)
* Dikisimin tam yarisinda, 4-5 tane 1cm capinda sertlikler!
Göbek deligim, bence cok yukarda ve cok kücük!
* Düsük bel pantolon giydigimde, mor dikis izim gözüküyor.

Kisacasi ben ameliyat sonrasi inanilmaz acilar cektim. Uyku gözüme girmedi 24 saat agridan. Cildiracak gibi oluyordum agridan. Bunlara katlanmama ragmen, en azindan istedigim gibi olsaydi bari. Tam hayal ettigim gibi cikmadi. Ayva kadar göbegim vardi, iki cocuktan sonra birazda catlaklarim. Hala düsünüyorum simdi, dikis izinin morluguna baktikca, gereklimiydi bu ameliyat diye.
Cünkü eskidende sorun yapiyordum göbebimin catlaklarini ve hep sakliyordum, simdide mor dikis izlerime sinir oluyorum hala sakliyorum ve MUTSUZUM BU MOR DIKIS IZLERIMDEN :KK43:
Ten renginde olsaydi, yine gözükseydi dikis izleri önemsemezdimki... :KK43:

Herkese tavsiyem, iyice düsünün ve gercekten mutsuz iseniz yaptirin...

SuCCeSS,
öncelikle gecmis olsun, sakincasi yoksa kime oldun ameliyatini yazabilirmisin ben de karin germe düsünüyorum, ve avrupa kanallarinda cikan doktorlar cok iyi yapiyoruz diyorlar, insan inaniyor.

karın germe ameliyatı olanlara sorum var ameliyattan ne kadar zaman sonra karın şişligi indi yani gerçekten karın dümdüz oluyomu ne kadar zaman sonra oluyo lütfen yazın:teselli:

Merhaba ferahdeniz bende seni merak ediyodum ameliyat oldun mu sonunda??? Canım karnım ben şişman olmadığım sonuçta dümdüz oldu sayılır. Ödemlerin çoğu 3 haftada gidiyor, ama esas oturması 6 ayı buluyor demişti Aylin hanım.

melda,cım 12 ekimde meme toparlama karın germe oldum yani ama karnım çok şiş ve benim çatlaklarım göbek deligimin üstüne kadar taşmıştı karın germeden sonra bir miktar çatlaklarım kaldı bide dikiş biraz kalın senin karnın ameliyat sonrası şiş degilmiydi yada nekadar zaman sonra indi ve ne zaman yan yatmaya başladın devamlı sırt üstü yatmak çok kötü lütfen cevap yaz öptüm senizemuszemus

Çok geçmiş olsun. Benim izlerim incecik şu anda ve liposakşın yapılmasına rağmen korseyi ciddi kullandım fazla şişim olmadı canım. Sen kilolumuydun??

canım ben kilolu degildim sadece 3 dogumdan sonra göbegim ve çatlaklarım vardı banada lipo yapıldı yani senin ameliyattan sonra karnın dümdüzmü oldu hiçmi şişlik yoktu çok şaşirdım bide senin kesin düzmü benimki düz degil

Evet canım karnım dümdüzdü zaten gerilince dümdüz oluyor. Hafif ödemlerim vardı ama hiçbir zaman çok şiş değildi. Birde iz düz değil demişsin. Benim izim sezaryan izimin yanlara biraz genişlemiş hali canım. Osman Oymak yapmıştı ameliyatını değilmi???

evet meldacım osman oymak yaptı benim dikiş izim düz olmadıgı gibi sezaryan bölgesinden biraz daha yukarda neyse yarın tekrar randevüm var kaç gün sonra banyo yaptın hala sırt üstümü yatiyosun? bide sen ameliyattan sonra kilo verdinmi?ben vermedim yani diatte yapmıyorum aynı kilo devam:hulya:

Ben dediğim gibi zayıftım zaten çatlak ve sarkık derim çıkarıldı, gerildi. 10.gün duş aldım. 2. hafta yan yatabildim canım. Neyse bir kontrole git bakalım izinle ilgili bilgilendirirsin beni.

ameliyata girdiginde kaç kiloydun şuan kaç kilosun canımya merak ettim sen benden 1 ay evvel olmuştun ameliyatını galiba hadi canım yazarım gene.

Kusura bakma canım Dr. Aylin Karanlık' a oldum, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Selam melda 34,
ne kadara mal oldu sana benim bir fikrim olsun diye soruyorum.
yurtdisindayim parami ayarlayip öyle gelicem.mart gibi düsünüyorum.
acaba kombi gögüs karin yapilirsa fiyatta bir uygunluk yapiyor mu doktorlar?
ne dersiniz yoksa böyle sey sorulmaz mi?
simdiden tesekkürler

X