Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

SuCCeSS,
öncelikle gecmis olsun, sakincasi yoksa kime oldun ameliyatini yazabilirmisin ben de karin germe düsünüyorum, ve avrupa kanallarinda cikan doktorlar cok iyi yapiyoruz diyorlar, insan inaniyor.

Selam EDBEER, ben ameliyatimi Fatih Dagdelene yaptirdim.

Fatih bey müsterilerine zaman bile ayirmiyor. En fazla 6-7 dakikalik muayene ve konusmadan sonra elime ameliyati yapacagi hastanenin adresini verdi yolladi. Cok hasta geliyor ona, haliyle zamani yok herhalde. Ameliyat sonrasi hastanede odama kontrol icin Fatih bey 36 saat sonra geldi (!!!!!!!!!). Düsünün yani!!!

Baska biryerimi baska bir doktora yaptirdim, doktor bana en az 45 dakika zaman ayirdi, bütün sorularima en detayina varana kadar zaman ayirip cevap verdi. Baska sorularin varsa özelden sor cevap yazarim canim.

arkadaşlar selam :)

uzun zamandır yazmamıştım fakat okuyorum, takipteyim :KK66:
bi sorum olacaktı bilgi sahibi olanlarınız var ise beni bilgilendirebilir mi? malum bu ameliyatı bende olmayı düşünüyorum fakat beni hatırlayanlar anımsayacaktır oğlumu emziriyorum ...oğlum 8.5 aylık hala emiyor bende bekliyorum artık vakti zamanı gelince olacak inş.. arkadaşlar emzirme döneminden mininum ne kadar süre sonra aylin hanım bu ameliyata ( karın - göğüs ) ok verir ?
bu arada ben aylin hanıma ameliyat olmayı düşünenlerdenim..

arkadaşlar selam :)

uzun zamandır yazmamıştım fakat okuyorum, takipteyim :KK66:
bi sorum olacaktı bilgi sahibi olanlarınız var ise beni bilgilendirebilir mi? malum bu ameliyatı bende olmayı düşünüyorum fakat beni hatırlayanlar anımsayacaktır oğlumu emziriyorum ...oğlum 8.5 aylık hala emiyor bende bekliyorum artık vakti zamanı gelince olacak inş.. arkadaşlar emzirme döneminden mininum ne kadar süre sonra aylin hanım bu ameliyata ( karın - göğüs ) ok verir ?
bu arada ben aylin hanıma ameliyat olmayı düşünenlerdenim..

Merhaba rüzgarcığım. Karın için doğumdan sonra 6 ay, memeler içinde emzirme bitcek üzerinden onunda 6 ay geçecek ancak öyle olabilirsin canım. sen sağlıkla emzir bebişini. Onlar herşeyin önüne geçiyor hayatta.kaydirigubbakcemile2

Selam EDBEER, ben ameliyatimi Fatih Dagdelene yaptirdim.

Fatih bey müsterilerine zaman bile ayirmiyor. En fazla 6-7 dakikalik muayene ve konusmadan sonra elime ameliyati yapacagi hastanenin adresini verdi yolladi. Cok hasta geliyor ona, haliyle zamani yok herhalde. Ameliyat sonrasi hastanede odama kontrol icin Fatih bey 36 saat sonra geldi (!!!!!!!!!). Düsünün yani!!!

Baska biryerimi baska bir doktora yaptirdim, doktor bana en az 45 dakika zaman ayirdi, bütün sorularima en detayina varana kadar zaman ayirip cevap verdi. Baska sorularin varsa özelden sor cevap yazarim canim.

Selam , 50 mesajim olmadigi icin özelden yazamiyormusum izin yok.
umarim görürsün SuCCeSS,
Neyse. F.D. bu doktor dewamli tv de gercekten.sonuctan memnun kalmadin mi?
yoksa sadece ilgisizlik mi ki bu cok önemli bence.36 saat sonra ne demek yani, haklisin.
Diger ameliyatini kimde oldun ? memnun musun?
insallah memnun sundur, ben de cesaret alirim senden.

Ben gögüs kaldirma ve karin germeyi düsünüyorum, ama kime bilmiyorum.
Bir aksilik olsa , bir daha para toplayip yaptirabilecek biri degilim maddi olarak .
O yüzden doktor tercihi cok önemli.
ama utanmadan cekinmeden havuza gitmek istiyorum, beni önceden taniyanlari görünce artik kendimi saklamak istemiyorum, aa ne olmussun böyle fln.
Aslinda bircok kadindan farkli degil durumum ama iste aynaya bakmak istemiyor insan,
cünkü kendi vucudu yabanci gibi aa bu benim karnim mi ne oldubana böyle diye.
Insallah cabuk kurtulurum .O zaman buraya yazip neler hissettigimi anlaticam.

ayy valla succes senin yazını okuyunca korktum valla şu ameliyatı olsamda kurtulsam insan okudukça korkuyor ama benim karnım çook fena düşünseninze içerde 3 tane bebek vardı aylin hanımdan aliyesmada memnun ama istanbula gitmek düşündürüyor beni öfffffffffffffffffffff

arkadaslar karnını gerdırenler su dikiş izleri nerede ya bı kaç fotoğraf gördum ınternette baya baya yukarda böyle olucaksa göbeğımle daha mutluyum ben berbat görunuyo

Selam , 50 mesajim olmadigi icin özelden yazamiyormusum izin yok.
umarim görürsün SuCCeSS,
Neyse. F.D. bu doktor dewamli tv de gercekten.sonuctan memnun kalmadin mi?
yoksa sadece ilgisizlik mi ki bu cok önemli bence.36 saat sonra ne demek yani, haklisin.
Diger ameliyatini kimde oldun ? memnun musun?
insallah memnun sundur, ben de cesaret alirim senden.

Ben gögüs kaldirma ve karin germeyi düsünüyorum, ama kime bilmiyorum.
Bir aksilik olsa , bir daha para toplayip yaptirabilecek biri degilim maddi olarak .
O yüzden doktor tercihi cok önemli.
ama utanmadan cekinmeden havuza gitmek istiyorum, beni önceden taniyanlari görünce artik kendimi saklamak istemiyorum, aa ne olmussun böyle fln.
Aslinda bircok kadindan farkli degil durumum ama iste aynaya bakmak istemiyor insan,
cünkü kendi vucudu yabanci gibi aa bu benim karnim mi ne oldubana böyle diye.
Insallah cabuk kurtulurum .O zaman buraya yazip neler hissettigimi anlaticam.

Selam EDBEER, canim sorry biraz gec cevap yaziyorum. Herzaman gelemiyorum foruma. Eger gercekten ameliyat olmak istiyorsan sana tavsiye edebilecegim cok süper bir prof.dr var. Ameliyat ücretleride bence uygun. Antalya ve istanbulda klinikleri var. Almanyadan ucakla hangi sehir daha ucuzsa oraya ucarsin. Daha detayli bilgi istersen yazarim sorun diil ok, sorabilirsin. Bende avusturyadanim ayrica, komsuyuz seninle eger almanyadansan :).
Anliyorum seni havuz konusunda, bende öyleydim :). Simdi dogrusu cok rahatim,

Ay bu özel icin 50 mesaj olayi cok gicik oldu yaa. Ulu orta herseyi yazmak zorunda kaliyoruuuuuuz :)

SuCCeSS,
tesekkürler, cevapladigin icin.
Ameliyat muhakkak olucam, ay yoksa yasamak istemiyor insan.
Fitnesse gidiyorum sadece kadinlarin gittigi ladyfitness ordakilerden bile utaniyorum.
yasli kadin gibi giyiniyor isteristemez.Halbuki daha modern giyinebilirim eskisi gibi tabii biryerlerini saklamak isteyince olmuyor.Ben istanbul da ameliyat olmayi düsünürüm, kardeslerim orda.Ama otel hastane uygun olursa antalya da olur.Hem kimseye rezil olmam dimi?
Tavsiye edecegin doktoru yazarmisin ,bir de fiyat araligini tahminen ben gögüs ve karin olmak istiyorum
nasil bir fiyat araligi olur tahmini olarak.
simdiden cok cok tesekkürler...

ayy valla succes senin yazını okuyunca korktum valla şu ameliyatı olsamda kurtulsam insan okudukça korkuyor ama benim karnım çook fena düşünseninze içerde 3 tane bebek vardı aylin hanımdan aliyesmada memnun ama istanbula gitmek düşündürüyor beni öfffffffffffffffffffff

Merhaba Aynurcum, valla pek sık giremiyorum foruma bu aralar nerde yatıp nerde kalktığımın bile farkında değilim o kadar yoğun işler. Evvet çok memnunum hem kararımdan hem doktorumdan. Hadi bakalım inşallah seninde haberlerini bekliyorum canım, çocukları büyütmüşün maaşallah.opuyorumnanaktan

arkadaslar karnını gerdırenler su dikiş izleri nerede ya bı kaç fotoğraf gördum ınternette baya baya yukarda böyle olucaksa göbeğımle daha mutluyum ben berbat görunuyo

Canım benim sezaryan izinin biraz genişlemişi benimki. yani bende sezaryan izi yok ama o bölgede yani, hiç o kadar kötü bir iz değil, merak etme, motivasyonunu bozma.

Karnını gerdirmeyi düşünen arkadaşlara ben 2 gün önce mecburiyetten karnımdaki yağları aldırdım,çekilecek ızdırap değil.Tavsiyem eğer takıntı haline getirmediyseniz karar vermeden iyice düşünün.Eğer yağ aldırmak bu kadar eziyetliyase gerdirme işlemini düşünemiyorum.

Canım benim sezaryan izinin biraz genişlemişi benimki. yani bende sezaryan izi yok ama o bölgede yani, hiç o kadar kötü bir iz değil, merak etme, motivasyonunu bozma.

aliyesmacım benım karnımda cok catlak var belkı daha uzun bı cızgı olurmu acaba dıye endıse edıyorum....yada ıplı bıkını gıyebılıcekmıyım ??? yada ınce bı ıç çamasırı

valla bikiniyi geçtim şu sarkık karnımdan kurtulsam başka birşey istemem

aliyesmacım zaten burasıda çok ilerlemiyor bende arada bakıp geçiyorum valla büyüdü benimkiler şimdide azıları çıkıyor albüme bakabllirsin resimler ekliyorum oraya canım

aliyesmacım benım karnımda cok catlak var belkı daha uzun bı cızgı olurmu acaba dıye endıse edıyorum....yada ıplı bıkını gıyebılıcekmıyım ??? yada ınce bı ıç çamasırı

Canım benim iz uzasa bile iç çamaşırının veya bikininin altında kalacak şekilde ayarlarlar merak etme. ızler solunca neredeyse belli bile olmuyor diyebilirim. Eh çatlak veya sarkık olmasından her şartta süper be canım. Sen ne zaman olacaktın?

valla bikiniyi geçtim şu sarkık karnımdan kurtulsam başka birşey istemem

aliyesmacım zaten burasıda çok ilerlemiyor bende arada bakıp geçiyorum valla büyüdü benimkiler şimdide azıları çıkıyor albüme bakabllirsin resimler ekliyorum oraya canım

Canım benim aslında karın problemi olan o kadar çok kadın var ki neden buraya yazılmıyor bilmiyorum. Senin bıcırıkları ben arada takip ediyorum. Favorim Onur, ona 3 sene falan soora kız doğurmayı düşünüyorum.kaydirigubbakcemile3

tama canım kızz doğurmuşken 3 tane doğur kız 3 dünürüm olacagına 1 tane olsun ama ondan sonra tekrar karın ameliyatı olursun:bbo:

SELAM ARKADAŞLAR.KISMETSE BEN BU ŞUBAT TATİLİNDE BU KARIN GERMEYI OLUCAM ARTIK.EŞİM SUBAT TATILINDE HAZIR OL ..BU AMELIYATI OL DEDİ.BAKALIM.BIRAZ KILO VERMEM LAZIM..SIKI BIR DIYETE GIRDIM..ORUÇ TUTUCAM VE SUBATA HAZIR OLUCAM KISMETSE..SIZLERE HABER VERIRIM.ŞİMDİ BU ZAMAN İÇİNDE DOKTOR DÜŞÜNMELIYIM..
BANA ISTANBULDA DOKTOR TAVSIYE EDEBILECEK VARSA BUYURSUN..
TEOMAN DOGANDAN VAZGECTIM IZI OLDUKÇA UZUN TUTAN BIR DOKTOR.GÖRÜŞTÜM.GÖRÜŞENLERI DINLEDIM..

ŞUAN AKLIMDAKI ISIM NACI ÇELIK..
AYLIN KARANLIK TA OLABILIR ALEYISEMA OMUSTU COK MEMNUN..
NAZIM ÇERKEŞLEDE GÖRÜŞECEGIM.UZMAN OLDUGU İÇİN .GERÇİ O DAHA ÇOK BURUN ÜZERINE IYI NACIO BEY GIBI AMA..
FATIH BEYLEDE GÖRÜŞEBILIRIM.ONUDA YOGUNLUKTAN AMELIYAT SONRASI GÖREMIYORMUS HASTALAR DIYE OKUDUM..

ÖNERISI OLAN VARSA DINLERIM..SUBATTA GÖRÜŞÜRÜZ GENE İNŞALLAH..BU ARADA SPOR KEMER MEKIK DIYET HIÇBIRSEY GÖBEGI DÜZELTMIYOR.EYER ÇATLAK VARSA DÜZELMIYOR O CATLAKLARIN IZLERINDEN DOGRU KIRISIKLIKLAR VAR..

BU ARADA HER KILO VERMIS YADA DOGUM YAPMIS KADININ 10 DA 8 INDE BU DERT VAR..

BUNUNLA YASAMAKTANSA CESARET KIZLAR CESARET..DÜŞÜNÜN GENÇ KIZ KARNINI GARANTI EDIYOR DOKTORLAR OLUNCA AH KEŞKE GIDEN YILLARA DEMEMEK İÇİN ERKENDEN KARAR VERMELI..YAPTIRAN HERKEZ DAHA ÖNCE YAPTIRSAYDIM DIYOR ÇÜNKÜ..kaydirigubbakcemile ALEYISEMA CEK KIZIM GÖTÜR BU KADINLARI MUTLU OLMAYA ..

X