Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

slm bayanlar aliyesma beni tanır daha önce mesajlaşmıştık bende karıngerme ameliyatı olucam ama bakalım ne zaman üçüz hamilelikten sonra ilk resimdeki gibi berbattttttttt bir karnım var karar veremedim bu yılmı seneyemi ameliyat olsam bebişler düşündürüyor beni birde tokattayım burlarda o ameliyatı yapan varmı bilmiyorum ist. gitmemmi lazım offffff valla ne sinir yaa plates yapıyorum 1 aydır ara verdim ama tekrar başlıycam sıkılaşıyor insan ama allahın cezası karın hala duruyor birde aptal gibi sitelerde dolaşırken ameliyatın nasıl yapıldıgını izledim çokkkkkkk korkuyorum birde aklıma takılan şu diren olayı beni korkutuyor çıkartırken falan acıyormu?

slm canım ameliyat olmuş biri olarak tedirginliklerini gayet iyi anlıyorum ama inan çok gereksiz.tek yapman gereken iyi bir doktor vede uygun bir hastanede olmak gerisi allaha kalmış.ağrı konusuna gelince bende çok araştırmıştım ve estetik cerrahinin en ağrılı ameliyatının karın germe olduğunu öğrendim hatta doktorumda bunu doğruladı ancak gögüs küçültme ile birlikte olduğum halde ilk günde dahil hiç ağrım olmadı direnler çıkarkende bir anlık bi çekilme hissi oluyor o bölgede o kadar.ama sana tavsiyem tüm fazla kilolarını verip öyle ol ben 15 kilo veripte oldum doğum sonrasında.umarım yardımcı olabilmişimdir:teytey:

sewilcim sezeryan sonrası ağrıyı acıyı bende yaşadım..unutamadığım uyandığımda duyduğum sızıydı çok berbat bişey.ama sezeryanda içerde bir organıda kesiyorlar üstelik dışardaki dikişlerin tam aksi yönünde.eğer ikinci bebeğini doğurduysan yada artık tamam dediysen,kilolarını verdiysen başka bir sağlık sorununda yoksa ben iyi bir doktor bul ve ol derim.basit ağrı kesicilerle geçebilen sancılar ağrılar oluyormuş.benim karnım inmedi bebeğim 6 aylık olacak..en geç 3 aya kadar kesin kararlıyım bu ameliyatı olacam ve dümdüz sıkı bir karnım olacak.olan arkadaşlarlada görüş ben karar vermeden önce öyle yaptım..sevgilerrr opuyorumnanaktan

canım benim bebeğimde 6 aylık olucak martta doğum yaptım... bu karınla asla tatile gidemem göbek deliğimin üst kısımları bile yırtık göbeğim sönmüş balon gibi...ilk bebeğim ama daha 23 yaşımdayım berbat bi karnım var kocam için değil kendim için istiyorum tatilde eskisi gibi bikini giyinmek istiyorum... hamileyken burnum kırıldığı için kasım gibi estetik cerraha gidicem o zaman karnımı gösterip fikir alıcam...bebeğimi emziriyorum ameliyat sonrası süt verme konusu nasıl olucak onuda düşünüyom açıkcası?

canım öncelikle şunu söyliyeyim sezeryandan daha ağrısız bi ameliyat çünki içeride kesik yok ve dikiş yok sadece sarkan deri alınıyor basit ağrı kesicilerle 3-4 günde ayağa kalkarsın daha önceki yazılarımı okuduysan benim ameliyatımın üzerinden 11 gün geçti normal hayatıma döndüm hafif bi şişlik var o kadar ağrı sancı yok bol bol yürüyüşe çıkıyorum şişliğim insede göbeğimin son halini görsem diye heyecanlanıyorumkaydirigubbakcemile3 sana tavsiyem bi dr la görüş eger karın kaslarında açılma yoksa sadece sarkık derin alınır iç dikişin olmayacağı için çabuk ayaklanırsın opuyorumnanaktan

canım içimi rahatlattın tşk ederim...sen kayseride mi ameliyat oldun ? karın kaslarımda yırtılma varmı bilmiyorum inş yoktur...

canım 6 kilo mu kafana taktığın korkma verirsin...ben hamileliğimde 22 kilo aldım şimdi 1 kg fazlam var emziriyorum ve çok koşturuyorum oda gider senin 3 katı gider... maşallah bebişlerin çok tatlı kaç aylıklarr ?

sevilcim bende 25 kilo kadar aldım belkide fazladır son haftada hastanede yattım çok almıştım o hafta, emin degilim neyse doğumda 14 kilo kadarı gitti ama ondan sonra birkaç kilo verebildim veremiyorum bebişlerimi 3 ay emzirebildim şimdi yaşlarına girdiler

Merhaba arkadaşlar; nasılsa pek yazan yok diye girmiyordum birkaç gündür. Aman Allah bir girdim döndüm döndüm okudum burası bizim forum mu? diye. Herkes hoşgeldi. Aynurcuğum seni burada görmek ne güzel. Ameliyat olanlara büyük geçmiş olsun, atlattınız hadi. Özellikle 2ncisokak neler atlatmışsın öyle büyük geçmiş olsun. Olacaklara kolay gelsin. Rüzgarcığım, Aynurcuğum sizin ameliyatlar ne zaman kısmetse??

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar; nasılsa pek yazan yok diye girmiyordum birkaç gündür. Aman Allah bir girdim döndüm döndüm okudum burası bizim forum mu? diye. Herkes hoşgeldi. Aynurcuğum seni burada görmek ne güzel. Ameliyat olanlara büyük geçmiş olsun, atlattınız hadi. Özellikle 2ncisokak neler atlatmışsın öyle büyük geçmiş olsun. Olacaklara kolay gelsin. Rüzgarcığım, Aynurcuğum sizin ameliyatlar ne zaman kısmetse??

Hakkaten yaa çok güzel oldu bu yazışmalar..sen nerelerdesin Aliyesmacım? özlettin kendini..
yarın tatile çıkıyoruz ailece.doğumdan sonra ilk tatilimiz.bakalım minik serçem:emir_bebek: bize neler edecek :))6 aylık oldu hep oyun istiyor artık..:1rolleyes:

sana katılıyorum canım tabiki öncelikle kendimiz için yaptırıyoruz aynada iğrenç bir görüntü kilotun üstünden yanlarından sarkan kırışık fazlalıklar kıyafetlerinin olmaması sürekli karnını içine çekerek yürüme eşimin bile elinin karnıma götürmesine asla izin vermiyorum elim sürekli karnımda göbek deliğimin şekli desen kayboldu öff ne saysam size eşim bu kadar kafama takmama kızıyor daha yeni yazmaya başlasamda hep sizleri takip ediyorum sürekli bu konuyla ilgili sitelere bakıyorum

şu anda 53,54 arasında kilom hamilelikten önce 47 kiloydum bu kilolarıda nasıl vericem:1no2: bilmiyorum kızlar birde bu ameliyatı olanlara sorularım olucak ben ist.gitmeyi düşünüyorum eşimin iznide önemli şimdi dr.gidip yarın beni ameliyat et diyeme okuduguma göre 3 gün önce ilaç kullanımı, ameliyat günü, ilk muayene, ameliyat sonrası direnlerin çekilmesi falan ne kadar zaman lazım bunlara birde ameliyattan ne kadar sonra yokculuk yapabilirim(oturur vaziyette tabi) ay valla kusura bakmayın ne çok soru sordumdelikafadulden

canım illaki ist da olacağım diye düşünme bence önce yaşadığın şehirde yapılıyormu diye araştır ameliyat sonrası komplikasyonlar falan olarsa git gel sana zor olur ben önce denizli ye gitmeyi düşündüm orda bi arkadaşım vardı ameliyat hemşiresi sonra senin gibi endişelendim ve kayseride varmı diye araştırdım ve burda oldum iyikide burda olmuşum:))benim drenlerim 10 gün sonra alındı normalde 3 gün deniyor ama bu gelen akıntıya bağlı neyse bugün 18.günüm ve az önce gene doktordaydım:) fazla hareketli olduğumdanmı bilmem dikiş üzerinde abse oldu 3 gün boyunca hergün hast.gidecem yani canım yaşadığın şehirde varsa onu tercih etopuyorumnanaktan

gaboni doğru söylüyorsun buralarda varmı bilmiyorum buraya medical park has. açıldı acaba orda yapıyorlarmı kızlar benim nerdeyse 1,5 karış göbegimden deri alınması lazım bu kadar büyük parça aldıran varmı aman sonra nasıl birleşir bu parçalar herhalde kesilen bölge ne kadar büyük olursa ameliyat o kadar zor olur

aliyesmacım benim ameliyat günüm belli değil eşim seneye ol diyor oğlanlar büyüsün diyor bakalım bense kafayı yiycem karnıma bakıp duruyorum

canım benimki hala emiyor yahu :))) :emir_bebek: 7. ayın içindeyiz şimdi..diyorumki oğlum bırakta bi gerdireyim şu karnımı diyorum :)) aslında işede yarıyor kilo veriyorum böylelikle :KK66:

ben daha muayene bile olamadım ..geç olsunda güç olmasın değil mi ?

bu arada ben pek bişi yazmasamda takip ediyorum ..ben ameliyattan hiç korkmuyorum da hani şu ameliyat sonrası iyileşme dönemindeki bazı kötü durumlar oluyormuş onlardan ürktüm .. kötü yara iyileşmesi falan oluyormuş ama ben sigara falanda içmiyorum bişi olmaz heralde ..beni bir tek bu düşündürüyor ..zaten ben aylin hanıma gidicem kötü bi durum olacağını sanmıyorum..

bütün bunlar dışında aliyesmacım sen şimdi çok çok iyisindir ve harika hissediyorsundur eminim:)) darısı başıma Allahımm :Saruboceq:

herkezlere çok selamm a.s.

canım benimki hala emiyor yahu :))) :emir_bebek: 7. ayın içindeyiz şimdi..diyorumki oğlum bırakta bi gerdireyim şu karnımı diyorum :)) aslında işede yarıyor kilo veriyorum böylelikle :KK66:

ben daha muayene bile olamadım ..geç olsunda güç olmasın değil mi ?

bu arada ben pek bişi yazmasamda takip ediyorum ..ben ameliyattan hiç korkmuyorum da hani şu ameliyat sonrası iyileşme dönemindeki bazı kötü durumlar oluyormuş onlardan ürktüm .. kötü yara iyileşmesi falan oluyormuş ama ben sigara falanda içmiyorum bişi olmaz heralde ..beni bir tek bu düşündürüyor ..zaten ben aylin hanıma gidicem kötü bi durum olacağını sanmıyorum..

bütün bunlar dışında aliyesmacım sen şimdi çok çok iyisindir ve harika hissediyorsundur eminim:)) darısı başıma Allahımm :Saruboceq:

herkezlere çok selamm a.s.

Tabii ki şekerim yaa sen bebişini emzir doya doya. Bu yaz bitti zaten sen de önümüzdeki yaza fıstık gibi olursun. Benim problemim kalmadı şükür, izlerim gayet ince ve beyazlamaya başladı bile. Arkadaşlar sen bayağı zayıfladın belin inceldi falan diyorlar ana çaktırmıyorum şahsenkaydirigubbakcemile2. Darısı tüm isteyenlerin başına

canım bende nevşehirde oturuyorum annemler ankarada oturuyolar ya ankara yada kayseride olucam ameliyat sonranı yukarıda yazmışsın dr kimdi bide nekadara oldun onuda yazarmısın opuyorumnanaktan

avrupa hastanesi Op.Dr. İ. Cafer ARSLAN , daha önce söylemiştim benim lipo yok sadece karın germe canım hastane masrafı falan hepsi dahil 2,000 lira ben kayseride baya bi araştırdım 3,000 den aşağı fiyat veren olmadı int den bakarsan kayserideki tüm hastanelerde plastik cerrah var ve hepsininde mail adresleri var mail yazdığında hemen cvp da yazıyorlar istersen bi araştıropuyorumnanaktan

tşk ederim canım kayserinin fiyatları ankaraya göre daha uygun bu kış burun ameliyatım var onu kesin ankarada olucam ama karın germeyle birlikte olmam madi manevi zor olur onuda seneye artık... benim sorunum sarkma + yırtıklar umarım ikisindende bu ameliyat sayesinde kurtulurum....

kızlar ben geldim artık ayagı kalkabiliyorum dikişlerim çarşamba günü alındı benim dikiş alanımın uzunlugu sag kalçasnın ucundan sol kalçanın ucuna kadar
karnım çok şişve sanki kaslarım ikiye geriliyo sizlerde bunu yaşadınızmı ha bişey soracam bu ameliyatan sonra ne zaman hamile kaldınız yani
bide bişey soracam evli olanlar eşleriyle normal hayatına ne zaman dönebildi gerçi ben bekarım ama bi talip çıkarda evde kalmışlıktan kurtarırsa nolacak diye soruyorum öptüm ha bide meme dikleştirme ameliyatına gireniniz varmı

slm canım ben g.antepte meme dikleştirmeyi karın germeyle birlikte oldum çokta memnunum keşke nöyle niyetin vardıysa doktorunla konuşsaydın aradan çıkardı. bu arada benim yarın 2 ay doluyor karnım şimdiden dümdüz oldu sadece dikişlerim kötü görünüyor ama o kadar çatlak ve sarkmadan iyidir tabizemuszemus

kızlar yaaa aranızda yokmu benim kadar karnı kesilen yani benim kesilmedide merak ediyorum benim kadar deforme olmuş bir karın varmıydı ameliyat olan?

Kızlar valla iz için ben silikon tabaka (epiderm benimki ama birçok çeşidi var) kullanıyorum. Çok etkili ve ekonomik bişey tavsiye ederim.

solm melda valla meme büyütme aslında bende istiyorum ikisi birden nasıl olurki fiyatı nasıl olur

Merhaba arkadaşlar bu topiği uzun zamandır okuyorum ama yazmamıştım. Son zamanlarda paylaşımlar arttı, Herkes memnun herkes kolay atlatmış. Okudukça acayip rahatlıyorum. Ben de 10-15 güne kadar ameliyat olacağım nasipse. Meme toparlatıp büyütme ameliyatı ile beraber olacağım. Ben de olduktan sonra sizlerle paylaşacağım. Umarım sizler kadar kolay atlatırım.a.s.

meldacım herhalde aynı zamanlarda aynı ameliyatları olcaz ben İNŞALLAH ekim 5 sen kaçında? ve nerde? hangi dr,da? ameliyat olcan burdan bilglendirelim birbirimizi İNŞALLAH ameliyatlarımız çok iyi geçer ameliyattan sonrada yazışiriz İNŞALLAHturkbayragi

X