Evlenmeye nasil karar verdiniz.Işte bu dediğiniz kişi sizi nasil etkiledi?

ben bi düğünde kurtlarımı dökerken eşim beni görmüş(kına gecesinde komşumuzun),diğer gün o kurtları dökerken benden ne kadar etkilendiyse:sm_cool::sm_cool:pazar günü yine gelio düğüne,sonra aile büyükleriyle evimize teşrif ettiler,konuştuk vs vs derken alyasnları taktık,2006da nişanlandım,2007de evlendik,şimdi 2 aylık bebeğimiz var:sm_cool::sm_cool:

nişanlıyken sormuştum ilk gördüğünde ne hissettin diye"senden çok etkilenmiştim ilk görüşte aşk bu sanırım" demişti:asigim:

4 yillik flort donemimde hep evlilikten bahsediyorduk zaten. ama ben erken oldugunu dusunuyor hep erteliyordum. bizimkinin canina tek etti ve annemi arayip ben kizinizla evlenmek istiyorum dedi.(benim haberim yokken) 2 gun sonra amerikadan geldi annemle ve babamla gorustu. tabi ben soklardayim. o hafta sozlendik hersey ruya gibiydi. iki bucuk ay sonra da evlendik. cok mutluyum cok sukur.

simdiye kadar hic tamam bu evlenecegim insan dedigim biri cikmadi, bitakim kisiler tanıdım ama hepsi de yabanciydi sanki bana...Hani derler ya ilk karsiliastiginda onceden taniyormussun gibi olur diye, ben bunu hic hissetmedim

bizikisi görücü usulü oldu ama onu ilk gördüğümde bu benim hayatımın erkeği dedim nitekimde öyle oldu...

Bir ilişkiye başlarken kimse ayrılmayı düşünerek başlamaz eğer ciddi birşey bekliyorsa o ilişkiden..Ama kesin bununla evlenirim gözüylede bakmaz...

Birbirini iyice tanıma dönemi olur..Biz birbirimizi tanıdık..Ve ruh ikizi olduğumuzu anladık :asigim: Evleniyoruztatlicadiarzu mutluyuztatlicadiarzu

eşimle ilk tanıştığımızda evlilik düşünmüyorduk ikimizde farklı şehirlerde olduğumuz için ben tanışmak bile istememiştim ama şimdi evliyiz tanıştıktan 2 ay sonra evlenme teklif etti ve düşünmeden kabul ettim şimdi çok mutluyuz

Çalıştığım şirketlerden birinde görevliydi. Ödeme yapması gerekiyordu , telefonla irtibat halindeyiz doğal olarak. Gelin paranızı alın dedi bu bana. Ben de altımda araba olmasına rağmen şirketi kurtarıcam ya aracım yok siz adam yollayın dedim kapadım.O gün elemanı iziliymiş mecbur atlamış arabaya o gelmiş , girdi içeri ben de tanımıyorum ya bakıyorum o da bakıyo arkadaş soruyo bizimkine buyrun kimi aradınız diye bizimkinde ne ses ne seda bana bakıyo hala. Hey allahım dedim , bağıra bağıra Buuyruuun kimi aradınızzz dedim sanki sağıra anlatıyomuş gibi , bu kendine geldi de anlaşabildik zar zor. Sonra yapıştı yakama zaten , iş yerine gelmeler , dışarda beni beklemeler , saçma sapan sebeplerle iş yerimi aramalar , sonra çıktı foyası zaten. Aşıkmış bana :KK70:

Benimkide cok ilgincti...beni baskalari istemeye geldi...kayinvaldem tabii bunu duymus...annemin arkadasiydi...bir hayir derneginde görevliydi ikisi...neyse beni istemeye geleni ben istemedim...baya bir kudurmustum agla agla...ben kocaya gitmiyecem diye...neyse ailem israr etmedi...

Benimkinide ben uzaktan biliyordum ...ama o ünüversitedeyi bitirmek üzereydi ...ben yeni basliyacaktim...pek o gözle bakmiyordum...zaten kiz arkadasi oldugunuda tahmin ediyordum...beni bir gün yakaladi okulda...güya tesadüf...megersem komploymus...bende havadan sudan konusurken konu evlilige geldi...ama ben abi gözüyle bakiyorum yaa, dert yaniyorum ona...iste evlenmek istemedigimi falan filan...bu bana cikma teklifi etti...ben baya bir afalladim...ama cok hos oldugu icin hayirda diyemedim...neyse eve birakti...bir daha haber yok bundan...ne ariyor telefonla ne soruyor...ben dumur oldum ...sabahin köründe kalkiyorum süslenip püsleniyorum gelir diye...adam yok...
Bir hafta sonra annem misafir gelecek dedi...annesi ...bende saskinim ama hic öyle bir sey beklemiyorum...bir baktim buda geldi...baya baya istemeye...sok gecirdim...(iki hafta önce baskalari beni istemeye gelmisti)
neyse biz ertesi gün ailemin izniyle ciktik...benim surat bir karis (bende o zaman cok saftim ille romantizm olacak )...buda bana dumur oldu...biraz tartistik ...tam eve geldik arabada...bana acildi...eger ona karsi derin duygularim yoksa gidermis falan filan:asigim:...ama iste öyle böyle anlatti bana bir sürü vaatlerde bulundu...ben yamuldum tabiii...neyse öyle evlendik iste...:bbo::icecream:
ama hic bir zaman pisman olmadim...iyiki onla evlenmissim:asigim::asigim:

CANIM MAŞALLAH...MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN.
Benimkide cok ilgincti...beni baskalari istemeye geldi...kayinvaldem tabii bunu duymus...annemin arkadasiydi...bir hayir derneginde görevliydi ikisi...neyse beni istemeye geleni ben istemedim...baya bir kudurmustum agla agla...ben kocaya gitmiyecem diye...neyse ailem israr etmedi...

Benimkinide ben uzaktan biliyordum ...ama o ünüversitedeyi bitirmek üzereydi ...ben yeni basliyacaktim...pek o gözle bakmiyordum...zaten kiz arkadasi oldugunuda tahmin ediyordum...beni bir gün yakaladi okulda...güya tesadüf...megersem komploymus...bende havadan sudan konusurken konu evlilige geldi...ama ben abi gözüyle bakiyorum yaa, dert yaniyorum ona...iste evlenmek istemedigimi falan filan...bu bana cikma teklifi etti...ben baya bir afalladim...ama cok hos oldugu icin hayirda diyemedim...neyse eve birakti...bir daha haber yok bundan...ne ariyor telefonla ne soruyor...ben dumur oldum ...sabahin köründe kalkiyorum süslenip püsleniyorum gelir diye...adam yok...
Bir hafta sonra annem misafir gelecek dedi...annesi ...bende saskinim ama hic öyle bir sey beklemiyorum...bir baktim buda geldi...baya baya istemeye...sok gecirdim...(iki hafta önce baskalari beni istemeye gelmisti)
neyse biz ertesi gün ailemin izniyle ciktik...benim surat bir karis (bende o zaman cok saftim ille romantizm olacak )...buda bana dumur oldu...biraz tartistik ...tam eve geldik arabada...bana acildi...eger ona karsi derin duygularim yoksa gidermis falan filan:asigim:...ama iste öyle böyle anlatti bana bir sürü vaatlerde bulundu...ben yamuldum tabiii...neyse öyle evlendik iste...:bbo::icecream:
ama hic bir zaman pisman olmadim...iyiki onla evlenmissim:asigim::asigim:

kadını ikna etmek erkeğin elindedir.Erkekler türlü maymunlukla kadının gönlünü alırlar :) bunu içten yaparlar ikiyüzlülük değildir bu halleri.kapında beklerler,herşeyini düşünürler,moralin bozuk diye otobüsten acele ile seni de beraber indirir ve orda gördüğü çiçekçiden çiçek alır.:) zaten sen güvenip bu insanla beraber dolaştığın için gözün kararmıştır.evlilik teklifini ise o an beklemesen bile 3 dk içinde kabul edersin.

NE GÜZEL ANLATMIŞSIN ARKADAŞIM...:dance:
kadını ikna etmek erkeğin elindedir.Erkekler türlü maymunlukla kadının gönlünü alırlar :) bunu içten yaparlar ikiyüzlülük değildir bu halleri.kapında beklerler,herşeyini düşünürler,moralin bozuk diye otobüsten acele ile seni de beraber indirir ve orda gördüğü çiçekçiden çiçek alır.:) zaten sen güvenip bu insanla beraber dolaştığın için gözün kararmıştır.evlilik teklifini ise o an beklemesen bile 3 dk içinde kabul edersin.

boyle seyler lise yillarinda olur, otobusten indirip cicek almak vs, belli bi yastan sonra olmuyo boyle seyler

bende inş yaza doğru evlenicem. 2,5 sene oldu tanışalı ama yurt dışında okuyordu bir seminer gibi yerde beni görmüş telefonumu bulmuş ben hiiç istemedim baştan ama 2-3 ay sürdü sonra ne olduysa yakınlık duydum arıyordu hep yaz bitti türkiyeden ayrılacaktı okul için, ben tutuştum tabii ayrılırken öyle üzüldüm ki demek seviyormuşum dedim:) insan kaybetmekten korkunca anlıyor sevdiğini. e sonra gerisi geldi işte dondurma yerken evlenme teklifi etmişti hiç unutmam:)) ay canım benimmmmmmmm

ben esimle türkiye tatilimde tanistim.. tatilimin son bes gününü onunla gecirdim.. son gece odamin balkonuna cikdi, ve evlenme teklif etti.. yan odada da annemler yatiyor ha :) kabul ettim.. aramizda kaldi bu bir sene.. bir dahaki sene türkiyeye geldigimizde usulünce geldi istediler.. bir yilda nisanli kaldik.. ve ertesi sene booooooooooom evlendiiiiiiiiik :) :1hug:

çok güzel ALLAH mutluluk versin kat kat...
ben esimle türkiye tatilimde tanistim.. tatilimin son bes gününü onunla gecirdim.. son gece odamin balkonuna cikdi, ve evlenme teklif etti.. yan odada da annemler yatiyor ha :) kabul ettim.. aramizda kaldi bu bir sene.. bir dahaki sene türkiyeye geldigimizde usulünce geldi istediler.. bir yilda nisanli kaldik.. ve ertesi sene booooooooooom evlendiiiiiiiiik :) :1hug:

esimle 3 ay flort ettik sonra ben istemedim ayrildim aradan 1 sene gecti tabi ben bunu gordukce icim yanio ozluyrm heralde asik oldum snra aradim birleselim dedim oda yine 3 ay snra ayrilalim diceksen hic olmasin ben ciddiyim dedi bunun sonu evlilige kadar gider dedi bende yok bidaha ole olmucak dedim 3.5 senedir evliyiz 5 senedir beraberiz zaten komsu ogluydu hep taniyodum gercekten gozum hicbisey gormucek kadar asigim

X