Evliliğimdeki sorunlar ve terapi süreci hakkında destek

hah buldum.

Kariyer karar verme grup rehberliği programının 9.sınıf öğrencilerinin kariyer karar verme güçlük düzeylerine etkisi / The effect of career decision-making group guidance program on 9th grade students? levels of career-decision making difficulties
Yazar:HÜSEYİN DOĞAN
Danışman: DOÇ. DR. FERİDE BACANLI
Yer Bilgisi: Gazi Üniversitesi / Eğitim Bilimleri Enstitüsü / Eğitim Bilimleri Bölümü / Eğitimde Psikolojik Hizmetler Ana Bilim Dalı / Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bilim Dalı

samırım bu tezi yazan beyi danışman atamışsınız.
Tezini sunduğu yıl baya eski ve o yıllarda pdr alanında genelde bu tarz tezler olduğunu görmüştüm. Tez konusu seçerken de kişiler çok fazla özgür olamayabiliyor. Diğer yıllardaki eğitimleri bana güzel geldi

Tezini sunduğu yıl baya eski ve o yıllarda pdr alanında genelde bu tarz tezler olduğunu görmüştüm. Tez konusu seçerken de kişiler çok fazla özgür olamayabiliyor. Diğer yıllardaki eğitimleri bana güzel geldi

özetle ergenler üzerine çalışan pdr. hiç tercih etmem

Psikolog belki sizi başından atmak istemiştir. Eşiniz kavgalardan sonra özür diliyor mu? En son ne zaman özür diledi?

Daha ilk seans da sizi nasıl çözebilmiş ki bir kaç olaya göre bu yorum sağlıklı olmayabilir... Eşinizin burcu ne akrep mi aslan mi acaba

doktora tezi. yani 4 yıl boyunca bunun etrafında araştırma yaptığı anlamına geliyor. şu anda neden korumaya çalıştığınızı anlamaya çalışıyorum :)
Korumaya çalışmadım alandan tezleri başka olup çok kıymetli terapistler tanıyorum o nedenle .

Psikolog belki sizi başından atmak istemiştir. Eşiniz kavgalardan sonra özür diliyor mu? En son ne zaman özür diledi?
Niye başından atmak istesin. Parasını veriyoruz anlamsız bir yorum oldu söylediğiniz. Ayrıca ısrarla devam edin dedi. Evet diliyor. Her tartışmamızdan sonra özür diler.

X