faizsiz ev almanın kolay yolu...

Merhaba ben forumu şimdi okudum epey zaman geçmiş o kayıt oldum diyen arkadaslardan bilgi rica etsek nedir son durum? Yeni bilgi tecrübe eden arkadaslar varmmı?

arkadaşlar bende araştırmalarım sonucu güven kazandım.seneye dusunuyorum bu sistemle ev sahibi olmayı. ALLAH herkese nasıb etsin alanlara da hayırlı olsun diyorum gule gule oturun :KK19: huzurla mutlulukla

Kira oder gibi ev sahibi olmak Turkiye de yeni. Avrupa ve Kuzey Amerika da epeydir var ama cok cetrefeli ve toplam odediginiz miktar a bakldiginda daha fazla odemis oluyorsunuz. Bu yuzden de pek revacda degildir dunyanin o bolgesinde. Yerinizde olsam bu servisi sunan firmanin gecmisini arastiririm once.

Biz bizzat oranın sahibi Emin beyle görüşmüştük, baya sıcakkanlı biriydi. İşi nasıl kurduğunu falan anlatmıştı bize.:KK53:
Biz ev için değil, iş görüşmesi gibi bişey için gitmiştik bu arada, bilemiyorum o yüzden faizsiz ev almayı. Biz de düşündük ama zorlardı bizi o.

Kira oder gibi ev sahibi olmak Turkiye de yeni. Avrupa ve Kuzey Amerika da epeydir var ama cok cetrefeli ve toplam odediginiz miktar a bakldiginda daha fazla odemis oluyorsunuz. Bu yuzden de pek revacda degildir dunyanin o bolgesinde. Yerinizde olsam bu servisi sunan firmanin gecmisini arastiririm once.

Haklisiniz arastirilmadan girilmez bu islere. Ama biz de alismisiz banka banka . Bankalarin somurmekten baska isi yok. Bu sekilde ev sahibi olanlarla gorusmek cok onemli bence . Simdiye kadar gorustuklerim cok memnun. Detayli arastirmalara devam edip tecrube ve tavsiyelerimi yazacagim ins .

Ev sahibi olma fikri o kadar guzel ki insan duyduklari boyle seylere inanmak istiyor hep. Ama oyle bir dunyada yasiyoruz ki artik ne esine ne dostuna guvenemiyor insan ki boyle firmalara guvenmek gercekden cok zor. Eger gercekden boyle birsey varsa lutfen bilgilendirin bende almak isterim :) hatta Ben bugunden itibaren bu isin arastirmasini yapacagim :)

1 dakikalik bir arastirma sonucu bunu buldum. https://www.sikayetvar.com/firma/detay/eminevimcomtr

Uzulmeyin. InsaAllah en kisa zaman da istediginiz gibi bir yuvaniz olur.

inşALLAH ...

sıkayet sıtesını ayrıntısıyla takib etmıstım ilk once bende sizin gibi hayal kırıklığı yaşadım ama sonra nedense memnun etti beni oradaki şikayetler.. zıra sunu gördum: sikayetlerin hepsinın sısteme giripte sonra cıkmak isteyenler tarafından oldugunu inceledim. cıkmak ıstedıklerınde bir problemle karsılaşmışlar kımısı mantıklı şeyler yazmış kımısı de sanırım sıstem koşullarını tam anlayamadan olaya dahil olmus ve bilmediği sartlarla karsılasınca memnun kalmamıs ama hemen hemen butun sıkayetlere emin evim yetkılılerı tarafından karşılık verilmiş ve cogunun anlaşılamayan problemlerı coculmus ve sıkayetlerını geri cekıp teşekkur mesajı yayınlamıslar .

bunlar benı memnun ettı acıkcası cunku buyuk bir organızasyon mılyonlarca insan iş basında sorunsuz sıstem olması imkansız zaten. ilgilenip eleştirileri dıkkate alıp cozmeye calışmalrı bana guven verdı .arastırılması gereken cıddı bır proje bence.hele de bircok insan sorunsuz ev, araba sahıbı olmusken . siz de eger dusunduysenız sıkayetleri inceleyin tekrardan derim ve birde gidip yuzyuze konusma yapmak proseduru alıp iyice incelemek lazım . :KK16:

Cok sukur benim basimi sokacagim bir evim var dondugumde. Alana kadar cok ugrastim ama deydi. Kimselere Kira odemek zorunda degilim artik:) Eminevim gercekden iyi ve gercekden durust bir projeyse ikinci evde almak isterim. Arastirmaya devam edicem bakalim birde Turkiyede kilere sorayim emin evim'i.

Cok sukur benim basimi sokacagim bir evim var dondugumde. Alana kadar cok ugrastim ama deydi. Kimselere Kira odemek zorunda degilim artik:) Eminevim gercekden iyi ve gercekden durust bir projeyse ikinci evde almak isterim. Arastirmaya devam edicem bakalim birde Turkiyede kilere sorayim emin evim'i.

Ne mutlu size ins ALLAH bize de nasib etsin olmayan herkese :KK66: bilgileri yine paylasiriz burdan ins :KK66:

Ben de evimevimden alacağım . bir ay sonra teslim edecekler. inşallah bir problem çıkmadan Allah nasip eder. güvenilir olup olmadığı konusunda ancak o zaman bir şey söyleyebilirim. ama gerçekten bankalara göre oldukça ekonomik. dünyanın faizini ödemekten kurtulacağım.

Ben de evimevimden alacağım . bir ay sonra teslim edecekler. inşallah bir problem çıkmadan Allah nasip eder. güvenilir olup olmadığı konusunda ancak o zaman bir şey söyleyebilirim. ama gerçekten bankalara göre oldukça ekonomik. dünyanın faizini ödemekten kurtulacağım.

Arkadasim resmen seytanin aklina gelmeyecek olan tilkilikle milleti kandiriyorlar. Faizsizmis hadi ordan
Nasil da sistem kurmuslar ya. Bankalar bile gözüme daha sevimli göründü ki ben asla bankalara yanasmam.
Hic tavsiye etmiyorum böyle seyleri.
Faiz gayette var. Ve insani kandiriyorlar. Hic guven verici değil bence..

X