Fotoğraflı trafik cezaları

Ya anlayin iste, muhtemelen kocasinin trafik cezasi geldi ve yanındaki koltuk kapatılmış. Koltukta oturan biri var mi yok mu onu anlamaya calisiyor. Hic halden anlamiyorsunuz :KK53:

Bundan 5-6 sene once bir arkadasim tam olarak trafik cezasi fotografindan aldatildigini ogrendi. O zaman da ona bu nasil bir sans yigidim demistik. 😂

Şöyle düşünün şöförün biriyle gittiğini biliyorsunuz ama şöför yalan söyledi yanına birini almadı ve size kağıt geldi yan koltuk boş karartılmamıs bu da trafik açısından mahkeme konusu olacağından bu da kişisel gizliliği ihlale gireceğinden her türlü kapatma gizliliğine gerek duyuyor olamazlar mı

Kisisel verileri koruma konununun gecerli olmasi icin adi ustunde ortada 'bir kisi' olup mozaiklenmesi gerekir degil mi? Neden bos koltugu mozaiklesinler? Koltugun mozaiklenmemesinin suc unsuru olmasini dusunmenizin tek sebebi koltugun da kisiselin de k harfiyle baslamasi olabilir.

Şöyle düşünün şöförün biriyle gittiğini biliyorsunuz ama şöför yalan söyledi yanına birini almadı ve size kağıt geldi yan koltuk boş karartılmamıs bu da trafik açısından mahkeme konusu olacağından bu da kişisel gizliliği ihlale gireceğinden her türlü kapatma gizliliğine gerek duyuyor olamazlar mı
Boş koltuğun neresi kişisel ihlale girecek? Koltuğun bir şahsiyeti mi var?

kimse çalışanın trafik cezası için bu kadar üstüne düşmez, kıskançlık hissine kapıldığınızı düşünüyorum ya sevgilin ya eşin :) açıkçası ben ikna olmadım kartlarını açık oynasaydınız keşke siz de dürüst degilsiniz maalesef
Başka yoruma gerek yok. tebrikler ❤️

Geçen gün konunuzu okudum ve üç dört gün önce eve trafik cezası geldi fotoğraflı. Yanında kimse yok diye biliyorum ama sağ koltuk da karartılmış. Ben de merak ettim açıkçası sorup öğrenince tekrar yazacağım 😅

X