Lazer Epilasyon Genital bölgeye lazer

genital bölgeye lazer yaptırmadan önce
tamamen jiletle alıp öyle mi gidiyosunuz yoksa
bir iki gün tüylerin çıkmasını mı bekliyosunuz jiletten sonra?

Ewet canım çok rahatlık ben,m üst bölgelerde hiç kalmadı altta war oda biticek inş herkez yaptırsınnnn:lepi:

nurcum,ben daha bir seans yaptırdım,taraması filan da bitti 1 ay oldu
dediğin gibi üstlerde bişi yok ama üst dudak kenarı az biyer
olduğu gibi duruyor,taramadan öncede öyleydi sonrada..
sanırım orda pek başarı olmayacak :uhm:

gitmeden önce 2-3 mm kadar kısaltıyosun tüyleri(mesela epilatörün traş ucuyla yapıyom ben bu işi ) tüm vücut gidiyorum emla krem kullandım geçen sefer hiç bi şekilde etki etmedi ama edende varmış...çok büyük rahatlık ...

nurcum,ben daha bir seans yaptırdım,taraması filan da bitti 1 ay oldu
dediğin gibi üstlerde bişi yok ama üst dudak kenarı az biyer
olduğu gibi duruyor,taramadan öncede öyleydi sonrada..
sanırım orda pek başarı olmayacak :uhm:

Canım benimde aynı bölge sayılır ilk seansta etki etmemişte çok sık kıl kökleri olduğundan sanırım sonrada etkisini görürsün daha yeni başladınya sewgileropuyorumnanaktan

ecom sigara kullanıyor musun ondan belki etki etmemiş olabilir

hıııı sigaradanmı olmuyomuş etkisi çok sigara içmem hatta şimdi hiç içmiyorum 1-2 aydır belki o günlerde içmiş olabilirim hatırlayamadım şimdi bidaha deneyim ben o zmaan bu hafta sonu randevum var gene geldi zamanım....
birde adete çok yakın yada adetten 4 5 gün den daha fazla zaman bekleyin bence çünkü vücut çok hassas oluyo acıda daha fazla hissediliyo diye biliyorum...

Daha önce başka bir başlığın altında yazmıştım Ama arada kaynadı sanırım. bende kol altı+bikini+genital için lazer yaptırmak istiyorum. Geçenlerde bir arkadaşımın 2. seansı bitti. Genitalde çok kaşıntı olmuş. Mantar falan oldum sanmış ilk önce ama lazer(alexandrit mış) mukoza bölgesinde kuruluk yapıyormuş. Arkadaşlarında da olmuş aynı şey. Şimdi kadın doğumcuya gidiceklermiş. Genitale lazer yaptıranlar bu konuda bilgisi olan var mı?

bende 1.5 senedir yaptırıyorum ama maşallah hiçbişey olmadı :uhm: sadece arada yanıklar oluyor oda bol bepanten kremle geçiyoralkisalkisalkis

genital bölgeye lazer yaptırmadan önce
tamamen jiletle alıp öyle mi gidiyosunuz yoksa
bir iki gün tüylerin çıkmasını mı bekliyosunuz jiletten sonra?

başlamadan 3-4 kere jilet yapıyorsun sertleşsin kökler belirginleşsin diye az bişey uç vermeye başladımı yaptırabiliyorsun. Eğere uzun olursa sadece kıl uçlarını yakıyor dipleri görmüyoralkisalkisalkis

8. seanstayım şu an en fazla 3 seanslık işim kaldı koltuk altımda genitalimde bıyıklarımda ve bacaklarımda (yarım bacak) 1-2-3 maç ediyor ama arada ay atlattığımda oldu hemde ben kumralım tüylerim yarı sarı yarı kumral ve seyrek sıkta değil kaydirigubbakcemile2 ondan uzun sürdü ama ben çok memnunum herkese tavsiye ederim büyük temizlik hihoyyyt yok koltuk altım çıktı yok bacaklarımı alıyım derdim yok artık :eek:alkisalkisalkis

kızlar bende yarın başlıyorum lazere koltuk altı ve pakete nasıl olsa onlar güneş görmüyo :))) jiletle al gel 10 dk biter dedi bayan gidenelr çok memnunmuş. baya pahalı ama olsun aman napim bi ömür kurtulucam değer yani

bende alexandrite makinayla yaptırıyorum...4 seans oldu ve çoooook memnunum. tüylerimden kurtuldum diyebilirim :)

8. seanstayım şu an en fazla 3 seanslık işim kaldı koltuk altımda genitalimde bıyıklarımda ve bacaklarımda (yarım bacak) 1-2-3 maç ediyor ama arada ay atlattığımda oldu hemde ben kumralım tüylerim yarı sarı yarı kumral ve seyrek sıkta değil kaydirigubbakcemile2 ondan uzun sürdü ama ben çok memnunum herkese tavsiye ederim büyük temizlik hihoyyyt yok koltuk altım çıktı yok bacaklarımı alıyım derdim yok artık :eek:alkisalkisalkis

haklısın tatlım buyuk rahatlık ben 2 seansıma gidemedigim için ne yazık kı tuylerim baya cıktı ...bende koltuk altı ve bıkınıyı yaptırıyorum cnm...

cnm bacaklar ve bıyık bolgesi için kac seans gerekiyor ?

kızlar bende lazer yaptırıyorum.koltuk altı+genital bölge ye.ikinci seansım bitti.45 gün arayla gidiyorum ama zaten şimdiden yarısından fazlası azaldı ve çok çook geç çıkıyolar.bende hiç yan etki veya rahatsızlık verme durumu olmadı.çok memnunum.özellikle batıklara kesin çözüm.fiyatıda da öyle fazla değil.adana dayım.isteyene gittiğim yeri ve fiyatları verebilirim..çok güzel bi olay...kaydirigubbakcemile3

slm arkadaslar ben de koltuk altına gıdıyorum fıyatı bayaa dusurdugu ıcın ve de ogrencılıkte bıttıgı ıcın genıtal e de gıdeyım dıyorum utanıp cekınsem de herkes cok buyuk rahatlık dıyor sanırım gıdecegım.. ılk sorum kac dk surer tahmınen ıkıncısı acı durumu nedır ucuncusu her tarafına mı uygulanıo yanı nasıl desem boyle bıraz arkalara dogru da uygulanıyor mu sımdıden tesekkurler

genitale lazer tahminen 10 dakka sürüyor,çok fazla acı olmuyor,zaten bölgeye buz uygulanıyor daha sonra atış yapılıyor,bütün genital bölge ve popo içi bu fiata dahil ama popo üstü ayrı fiat......

Ben 1 seans genital ve alt bacağa yaptırdım,seansına toplamda 350 verdim sanırım.Genital bölgeye yapılırken normalde acı eşiğim çok düşük olmamasına rağmen,o anda her atışta canım çok yandı,yapan uzman da şaşırdığını ifade etti,o yüzden de az yaptı..Sonrasında hiç bir problem yaşamadım fakat bir daha gitmedim.
1.sebebi eşim doğal olmayan bu yönteme kesinlikle güvenmiyor ve istemiyor,
2.Benim de aklıma takılan şey,kime sorduysam yan etkisi var mı diye; söylenen cümle şu:"kanıtlanmış bir yan etkisi yok" benim bu cümleden anladığım şu,"şimdilik bir yan etki görmedik,yöntem yeni zaten ama uzun vadede bir sorun yaşarmısınız biz de bilemiyoruz"
3.Ağda yaptırdığım bayan;genital bölgeye doğum öncesi yaptırmamam gerektiğini,nasıl olur da lazer uzmanının bana bu konuda bilgi vermemiş olmasını eleştirdi,onun tanıdığı bir lazer uzmanı ,genital bölgede yumurtalıklara zarar verebildiğini söylüyormuş ve bu konuda gelenleri uyarıyormuşbu yüzden doğum yapmadan önce önermiyormuş..
4.Lazer yaptırdığım uzmana çıkarken sorduğum sorunun cevabının beni düşündürmesi..Ben:"siz kendinizde uyguladınız mı efendim" Uzman:"Sadece koltuk altıma"
5.fiyatın inanılmaz pahalı olması
Kısacası arkadaşlar şimdilik düşünmüyorum,ne zaman her hangi bir yan etkisinin olmadığına kesin inanırım o zaman daha uygun fiyatlı bir yere yaptırırım olmadı yaptırmam,eskiden lazer mi vardı der geçerim..

Son düzenleme:
bende genital,koltuk altı ve tüm bacak uyguladım ..genitale yeni başladım 2 günü azcık hassasiyet var bepanten sürüyorum..ama koltuk altı ve bacak 5 ve 3 seans oldu çok memnunum...dışardan dolma bilgilere inanmayın ben operatör kadın doğumcuya sordum genitalde zararar var mı diye " hayır dedi zaten biz hormon bozujluğu olan hastalara öneriyoruz "dedi bunu söyleyen pratisyen değil operatör ...yediğimiz domates ne kadar sağlıklı ki Allahaşkına....ben, en azından ruhsal açıdan rahatlattı...kıllarımı görüp moralim bozulmuyor en azından

Ben 1 seans genital ve alt bacağa yaptırdım,seansına toplamda 350 verdim sanırım.Genital bölgeye yapılırken normalde acı eşiğim çok düşük olmamasına rağmen,o anda her atışta canım çok yandı,yapan uzman da şaşırdığını ifade etti,o yüzden de az yaptı..Sonrasında hiç bir problem yaşamadım fakat bir daha gitmedim.
1.sebebi eşim doğal olmayan bu yönteme kesinlikle güvenmiyor ve istemiyor,
2.Benim de aklıma takılan şey,kime sorduysam yan etkisi var mı diye; söylenen cümle şu:"kanıtlanmış bir yan etkisi yok" benim bu cümleden anladığım şu,"şimdilik bir yan etki görmedik,yöntem yeni zaten ama uzun vadede bir sorun yaşarmısınız biz de bilemiyoruz"
3.Ağda yaptırdığım bayan;genital bölgeye doğum öncesi yaptırmamam gerektiğini,nasıl olur da lazer uzmanının bana bu konuda bilgi vermemiş olmasını eleştirdi,onun tanıdığı bir lazer uzmanı ,genital bölgede yumurtalıklara zarar verebildiğini söylüyormuş ve bu konuda gelenleri uyarıyormuşbu yüzden doğum yapmadan önce önermiyormuş..
4.Lazer yaptırdığım uzmana çıkarken sorduğum sorunun cevabının beni düşündürmesi..Ben:"siz kendinizde uyguladınız mı efendim" Uzman:"Sadece koltuk altıma"
5.fiyatın inanılmaz pahalı olması
Kısacası arkadaşlar şimdilik düşünmüyorum,ne zaman her hangi bir yan etkisinin olmadığına kesin inanırım o zaman daha uygun fiyatlı bir yere yaptırırım olmadı yaptırmam,eskiden lazer mi vardı der geçerim..

haydaaaa bu kadar olumlu şeyden sonra al buyur burdan yak napcamızı şaşırdık

jiletle alırsın ertesi gün çıkar dikendiken kaşındırır

ağda yaptırırsın alırken acır aldıktan sonra 1 gün şiş gezersin dokunamazsın 2. gün sivilceler olur bi hafta sonra kaşıntı başlar çıkmaya başlıyolardır (bu benim için geçrli )

lazer yaptırmak istersin yaptıracak yer ne kadar güvenilir gerçekten işe yarar mı istediğimiz gibi tüyler yok olur ama başka bi yerimize zarar verir mi bi kaç yıl sonra tüyler geri gelir mi

offfoffff bitmez bu sorular.... napcaz şimdi.....:ecrin_bebek:

her ay o ağda acısını mı çeksek yoksa lazer yaptırıp kökten kurtulup sonra içimiz içimizi yese bişey olur mu diye

arkadaşlar, benim merak ettiğim şey genital bölgeye laser epilasyonun nasıl yapıldığı. tamamen orta yerde mi oluyor yoksa seni cihaza sokup bırakıp gidiyorlar mı?

X