Lazer Epilasyon Genital bölgeye lazer

almina doktor yatagı gibi yer var oraya yatıyorsun sonra yapan bayan lazerle o bölgeye atış yapıyor. Her yerine atış yapıyor. Ve görüyor maalesef ama sonuç çok iyi bir de onlar zaten alışkın. Rahat oluyorlar dolayısıyla sende rahat oluyorsun. Benim için için şu an mesela ha koltuk altıma yaptırmışım ha o bölgeye. Şu an için bir seans bir de kontrol için yaptırdım ama çok büyük rahatlık 4 5 seanstada biterse hele değme keyfime :))))

Bende koltuk altına ve genitale lazer yaptırıyorum henüz 1. seansım yapıldı kıllarım çıktı sonra döküldü şimdi de bazı yerlerden tekrar çıkmaya başladılar ama bunların döküleceğini sanmıyorum gayet köklü duruyolar 2. seansa kadar jiletlicem artık, inşallah bende lazer yaptırdım ve tamamen bitti diyenlerin arasına katılırım

genital bölgeye yapılan lazer sonrası hissizlik oluşuyormuş mutsuz bie cinsel hayattan bahsediliyor o bölgeye lazer yaptıran evli bayanların özellikle yorumlarını merak ediyorum korkudan yaptıramadım

kızlar nasıl oluyo genital lazer...bii kere kıllı mı gidilio...ikincisi de külot üsteyken mi oluyo nasıl????

mrb ben genital bölge ve kolaltı için gidiyorum.2. seansm bitti.ama hiç öyle kuruluk veya kaşıntı ile karşılaşmadım benimki de alexandrite.ama bu cihazın eski modellerinde jel sürüp çalışıyorlarmış yni modelleri öyle deil ben çok memnunum iyiki yaptırmışım diorm 1 ay oldu son seansımdan beri daha yeni çıkmaya başladı

Ben de dün ilk defa yaptırdım ve ilk olarak soğuk bi jel sürdüler. Şimdi bu eski model mi oluyor*
yenisi ile ne farkı var acaba...:kedi:

ben 7 seanstır yaptırıyorum kaşıntı oluyor bir müddet ama nemlendirmen gerekli.Seans bitince zaten bepanhen sürmek çok iyi geliyo.Kalıcı bir kaşıntı değil canım

genital bölgeye yapılan lazer sonrası hissizlik oluşuyormuş mutsuz bie cinsel hayattan bahsediliyor o bölgeye lazer yaptıran evli bayanların özellikle yorumlarını merak ediyorum korkudan yaptıramadım

Hissizlik gibi bir durum kesinlikle olmuyor. Zaten etki alanı daha üst katmanlar. Eğer yapan kişi profesyonel ise ve yanma durumu ortaya çıkmazsa, hissizlik olacağını da sanmıyorum ben. 4. seansım bitti ve hissizlik yaşamıyorum kesinlikle. Evli bir bayanım bu arada :KK66:

kızlar nasıl oluyo genital lazer...bii kere kıllı mı gidilio...ikincisi de külot üsteyken mi oluyo nasıl????

4 gün önce jiletlenmiş halde gidiliyor. kıllar görünecek ama uzun olmayacak. Ve külot üsteyken olmuyor maalesef. Ama ona da alışılıyor diyebilirim. Ben de çok rahat biri değilim ama işin ucunda aylar süren hatta kalıcı bir temizlik ve rahatlık var. Bir de genital işlemi çabuk bitiyor. En fazla 5 dakika. O arada acı vs.. derken insan utanmayı unutuyor. Ama uzman ellerde hepsi geçici. Ben öneriyorum açıkçası.

mrb arkadaşlar ben gecen gün ilk defa genitel bölgeme yaptırdım gitmeden 2 gün önce jiletle kestim lazerden sonra çamaşırıma kıllar takılmaya başladı ve canımı yakıyordu.. bende dün kestim tekrar nokta nokta hep kıllar belli oluyo sizinde oluyo mu?

mrb arkadaşlar ben gecen gün ilk defa genitel bölgeme yaptırdım gitmeden 2 gün önce jiletle kestim lazerden sonra çamaşırıma kıllar takılmaya başladı ve canımı yakıyordu.. bende dün kestim tekrar nokta nokta hep kıllar belli oluyo sizinde oluyo mu?

evet oluyo, hatta bir süre daha-dökülünceye kadar uzamaya devam ediyor

Evet kızlar Ankarada yaptiran ve memnun kalan birisi varsa adini banada ozel mesaj atarsa cok memnun kalirim :79:

Bende gecenlerde yapdrdm ve bıkac gun sora kaşınmaya başladı halada kaşınıyo neyapdysam gecmedı bide aşırı kuruluk ölüyorum.. öncelerı mantar sandm benım mantarm bellı aralıklarla cıkıyo ve ıkı gunde kayboluyo bu ole dııl yırmı gundur cekıyorum kasıntyla beraber agrı olusmaya basladı bugun kısmet olursa kadın doguma gıdıcem bakalım ne dıcek..

Son düzenleme:
genital bölgeme lazer yaptırmak istiyorum ama sadece üst kısma mı lazer uyguluyorlar?? :26:

bikini ve genıtal ayrı seyler oluyor. bikini komple ön kısım oluyor, alt ve üst dahil, genıtal ise popo içi oluyor dıye bılıyorum. Ben paket olarak ıkısıne de gıdıyorum.

X