Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Canim şu cumartesi gelse iyice emin olicammm eşime soylemedim cumartesii belli olursa supriz yapmayi dusunuyorum bakalimm :))

Sabredebiliyorsan en dogrusunu yaparsın tabii.. Cuma yada cumartesi bende test yapacam, Allahım hayırlı haberler vermemizi nasip etsin

Edicem insallah eger koyulasirsa pzarteside doktora giderim insallah canlar insallah hepimiz hamileyizdir rabbim sagliklica hayirlisiyla mujdelendirsin bizleri tum isteyenleri

Edicem insallah eger koyulasirsa pzarteside doktora giderim insallah canlar insallah hepimiz hamileyizdir rabbim sagliklica hayirlisiyla mujdelendirsin bizleri tum isteyenleri
Bence de hamilesin canm Allahim hayirli evlat nasip etsin :-) Yine de digerlerini de yap o zaman umutlan nolur nolmaz hayal kirikligi olmasin :-)

Aminn canım, benim bu pembe lekeler nedir anlamadım kii, iki gün yogun pempe akıntı geldi, adet gibi felan degil, sadece akıntı, şuan hafifledi gerçi ama kafamı bozan o :KK42:

Hamişler ; çok merak edilen bir konu bu , biz hamile kalmaya çalışan bayanlar için. Kan testini her ay yaptırmamız mümkün değil. İdrar testlerine güvenmek zorunda kalıyoruz çoğu zaman. şutarafagitti

Sizlerden ricam anketimizi cevaplamanız olacak. Şeniz

Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz? Kaç gün önce veya kaç gün sonra? Sadece idrar testini soruyorum. Kan testinin zaten yoruma açıklığı yok. Silik de olsa ilk gördüğünüz çift çizgi ne zamandı? (hamile kalmak şartı ile) yerimseniben

İlginize teşekkürler. a.s.

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Hamişler sağlıkla kucaklarına alsınlar , hamiş kalmak isteyenler de tez zamanda hamiş kalsınlar. :Saruboceq:

CANLARIM CEVAPLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ , ÇOK TEŞEKKÜRLER. ANCAK BELLİ BİR YERDEN SONRA MESAJLARI TAKİP EDEMİYOR OLUYORUZ. ANKETİMİZİ DE OYLARMISINIZ LÜTFEN...

İMKANI OLANLAR İDRAR TESTLERİNİN FOTOĞRAFLARINI DA KOYARLARSA ÇOK SÜPER OLUR KIZLAR a.s.
Cok once acilmis konu ama uinede yazayim dedim bn yeni hamisim ve adetten iki gun once yaptm negatfdi 3 gun sonra yaptim silik pozitif ckti :)) cok sukur :)

Gözünüz aydın canım..
Belirtilerin nelerdi paylaşırsan seviniriz :emir_bebek:[/QUOTE tabi afedersnz da basta gaz skntsi hissettrdi sonra sabah mide kaznmasi bulantisi gogsm vajinal akinti kuru olmasi lazmken akknti huylandrmstii ki her ay bekleyipte hayal kiriklg yasadgm icin bu ay yine bn kuruntu yapiyorm saniodm ama bu sefer gercekmiss boylee Rabb m herkese yasatsn bu duyguyu insallaaaah en en en icten diliorm :)

Kızlarr Günaydınnn :KK49: Batım 4 Gün Geçti . İlk Gün Test Yaptım Adet Olmam Gereken Günde Ama Negatif Gösterdi. Bidahada Yapmadım. Şimdi Umutlanmakta istemiyorum çünkü benim tüplerde tıkanıklık var galiba 2 senedir olmuyodu cunku . onceden cok düzensizdi ama düzene girdi son 3 - 4 aydır düzenli gününde geliodu sasırdım hatta. şimdi 4 gün oldu gelen gden yok. işim garibi hamile olsam kasıklarımda ağrı olurdu heralde hiç ağrım yok ne adet sancısı ne de kasık ağrısı. sadece çok tuvalete gidiyorum o kadar :KK70: yemek yemem normal ama hasta olmadan once tatlı isterdi canım ama şuan istemiyo. bide yerleşme kanaması dediklerinden olmadı yani. mide bulantım oluyo sabah kahvaltı ederken yemek arasında. bide hep uyku halindeyim çalışıyorm dkkandayken sanki bütün ışıklar gözüme daha parlak gelio :) dün ellerim titredi durduk yere :KK70: :KK45::KK45: şüpheye düştüm böyle benm gbi olan varmı :O

Kızlarr Günaydınnn :KK49: Batım 4 Gün Geçti . İlk Gün Test Yaptım Adet Olmam Gereken Günde Ama Negatif Gösterdi. Bidahada Yapmadım. Şimdi Umutlanmakta istemiyorum çünkü benim tüplerde tıkanıklık var galiba 2 senedir olmuyodu cunku . onceden cok düzensizdi ama düzene girdi son 3 - 4 aydır düzenli gününde geliodu sasırdım hatta. şimdi 4 gün oldu gelen gden yok. işim garibi hamile olsam kasıklarımda ağrı olurdu heralde hiç ağrım yok ne adet sancısı ne de kasık ağrısı. sadece çok tuvalete gidiyorum o kadar :KK70: yemek yemem normal ama hasta olmadan once tatlı isterdi canım ama şuan istemiyo. bide yerleşme kanaması dediklerinden olmadı yani. mide bulantım oluyo sabah kahvaltı ederken yemek arasında. bide hep uyku halindeyim çalışıyorm dkkandayken sanki bütün ışıklar gözüme daha parlak gelio :) dün ellerim titredi durduk yere :KK70: :KK45::KK45: şüpheye düştüm böyle benm gbi olan varmı :O
Benzer durumdayiz benimde 2.5 senedir olmuyor adetim duzensizdi birkac aydir duzenli bende adet gunu test yaptim negatif bugun 5.gun ama bende gogus hassasiyetinden baska bisey yok onada pek guvenemiyorum adet olucagim zamanda aynisi oluyor cunki

ya kızlar bende birşey sormak istiyorum biraz uzun olucak hakkınızı helal edin. ben 13,06,2015 de adet olduktan snra 30,08,2015e kadar olmadım. dra gittim strese falan bağladı kist belirtisi falan yok dedi. hormon testlerim normal aralğnda cıktı o aralar okuldan mezun olma durumum falan vardı o yuzden strestir dedim. 5 eylülde adetim sol buldu. daha sonra 12 ekimde gördüm. malum 4. ayımız bu denemeye başlayalı bebiş için. acaba benm ne zaman idrar testi yapmam gerekiyor sizce. son adetim bir öncekinin bitiminden 1ay1hafta snra oldu. yani bu durumda 25 kasımımı beklemeliyim? nolur bir fikri olan varmı? birde bu öğlen acayip bir bel ağrım başladı hala devam ediyor dizlerim de cok agrıyor ve arada karnımada ağrı giriyor bunlar benm adet belirtilerim acaba hamilelik belirtileri olabilirmi?

Kızlar bir doktor olarak bunları sormam komik belki ama terzi kendi söküğünü dikemiyo gerçekten..

6 aylık evliyim ve bu ay korunmayı bıraktık..Son adet tarihim 8 ekim ve normal siklusuma göre 6 kasımda regl olmam gerekiyordu.5 kasımda az bir leke geldi bende reglimin başladığını düşündüm ama 24 saat sürmeden kesildi ve normal akıntıya döndü..bu arada yaklaşık 1 haftadır göğüslerimde hassasiyet ve ara ara kramplarım oluyo özellikle kasıklarımda..dün bi test yaptım bişey çıkmadı ve bu sabah tekrar beyaz içinde hafif pembe kırmızı leke başladı ama 7-8 saatte bir geliyor.

Tecrübelerinize dayanarak cevaplar mısınız çünkü devasa kitaplar devirsekte yaşamak başka şey..

Sizce bu implantasyon(yerleşme) kanaması yani üstüne görme midir?Tekrar ne zaman test yapayım?Amerikada yaşadığım için direk gidip kan testi yaptıramıyorum sağlık sistemi farklı buranın..

X