Kahvaltı ücreti sizce fazla mı

Ayten ustaya bir kere gittim bir daha da yok dedim. Hele pazar gitme gafletinde bulunduk felaketti.

Seçerek alınan yer neresi khomyuk ya ben uzun zamandır kahvaltıya gitmiyorum yoğunluktan fırsat olmuyor. Farklı mekana arayışındaydım. Yılbaşı sabahı gitmeyi düşünüyorum.
Doyuran kahvaltı. Bu eski sahan insancılın oralarda. Salaş bir mekan ama çok çok memnun kaldık biz.

Valla bence serpme kahvaltı olayı baştan yanlış. Oradaki çoğu şey yenmiyor bile. Ben babamlarla kahvaltıya gittiğimde "Serpme söyleyelim," dedikleri zaman gözlerimden ateş çıkıyor :KK70:

Tek kişi 450 kızlar
İki kişilik olsa iyi fiyat olurdu ama tek kişilik ise pahalı cidden. Bir de kahvaltı üstelik. Hani doyurucu lezzetli bir et yemeği vs olsa neyse. :)

Eğer mümkün oluyorsa herkes çift olarak tek kişilik kahvaltı söyleyebilir. Böylece yenilmeyen bir şey olmaz ( gerçi tek kişilik kahvaltının miktarı da önemli) .
Veya daha uygun fiyatlı başka bir yere gidebilirsiniz. Veya kahvaltıya değil de yemeğe gidebilirsiniz.

Merhaba kızlar,

İş arkadaşlarımla kahvaltı etkinliğimiz var. Bir kaç mekan araştırdık. 300-350 civarında. Ancak çoğunluk bir mekanda karar kıldı. Serpme 450 tl sizce çok mu? Bir kaç kişi eşiyle gelecekti. Eşleri de çok fazla ben böyle iş etkinliği olmasa hayatta vermem bu parayı zaten çoğu yenilmiyor falan demiş. Bilemedim bende insan eşiyle dostuyla arada verir böyle paralar. Bu cimrilik mi? Mekan değiştirsek ayıp olur mu? Siz olsanız ne yaparsınız ne düşünürsünüz?
Çoğunluğun istediği mekan ayarlanır gelen gelir gelmeyen gelmez.Gelmeyen de sadece paradan ötürü mü acaba? Şahsen istediğim kişilerle keyifli zaman geçireceğimi düşünüyorsam 450 TL veririm ama öte yandan gideceğim kişilerle vakit geçirmek istemiyorsam 300 TL de vermem :)

ya ben eşlerin neden geldiğini anlamıyorum böyle yerlere
etkinliğin çıkış noktası biz bize farklı bi aktivite yapmış olalım oluyor
ama bi bakıyorsun biri eşiyle geliyor öbürü sevgilisiyle falan
bizde geçen ofisçe bişey yapalım dedik bi baktık 3-4 kişi yanında eşiyle sevgilisiyle falan geldi
adamlar put gibi oturdu yani tanımıyoruz etmiyoruz hiç tadı olmadı
geçen bi arkadaşın doğum günü vardı ona da kocasıyla falan gelen oldu iş arkadaşlarından
doğum günü olan arkadaş da o gelen eşleri 1-2 kere görmüş maksimum
eşlerle doğum günü sahibinin samimiyeti olsa anlarım o da yoktu
Onlar eşi olmadan izinsiz tuvalete dahi gidemeyenler 😂yazık acıyorum ben onlara. Eşlerinin yanında çanta gibi.

Fiyat algim kayboldugu için su an bana pahali hissettiriyorsa ya da etrafima pahali mi diye danisma ihtiyaci duyuyorsam o seyi almiyorum.

Merhaba kızlar,

İş arkadaşlarımla kahvaltı etkinliğimiz var. Bir kaç mekan araştırdık. 300-350 civarında. Ancak çoğunluk bir mekanda karar kıldı. Serpme 450 tl sizce çok mu? Bir kaç kişi eşiyle gelecekti. Eşleri de çok fazla ben böyle iş etkinliği olmasa hayatta vermem bu parayı zaten çoğu yenilmiyor falan demiş. Bilemedim bende insan eşiyle dostuyla arada verir böyle paralar. Bu cimrilik mi? Mekan değiştirsek ayıp olur mu? Siz olsanız ne yaparsınız ne düşünürsünüz?
Fiyatları bilmiyorum hiç. Ancak Allah’ın peynirine zeytinine para vermek bana hiç mantıklı gelmiyor. Kahvaltı yerine yemek vs daha iyi değil mi?

Sen nerede yaşıyorsun be kadın sdhdjf Happy Moons demişsin, dur bir dahakine orayı deneyeyim. 🤣
Happy moons çok sık gittiğim yer antin kuntin aperatif şeyleri güzel oluyor da kahvaltı serpme no. sıradan ekmek İstanbul usulu bayat.ben kahvaltısını beğenmiyorum oranın.kahvesi fena değil.

dur fotoda kocamın tırnağından tanıyan olur sileyim fotoyu 🤣

Happy moons çok sık gittiğim yer antin kuntin aperatif şeyleri güzel oluyor da kahvaltı serpme no. sıradan ekmek İstanbul usulu bayat.ben kahvaltısını beğenmiyorum oranın.kahvesi fena değil.

dur fotoda kocamın tırnağından tanıyan olur sileyim fotoyu 🤣
Antep’te o kadar yer dururken Happymoons’a gitmek aklıma gelmez ama Bursa’dayken deneyebilirim sjdkdkdk

BigChefs’e çok giderdim eskiden ya insan bir süre sonra bıkıyor, bu yöresellik yoruyor insanı, kozmopolitlik arıyor. 🤣
Ben de tam tersi. Bu yazılan mekanlardan o kadar gına geldi ki canım yöresellik arıyor. Havalı olmasın plastik masa sandalye olsun kareli masa örtüsü eski püskü tabak çanak olsun takım olmasın. İçine koydukları lezzetli olsun sade olsun..Of of botokslar bi yere kadar cınım🤣

Ben de tam tersi. Bu yazılan mekanlardan o kadar gına geldi ki canım yöresellik arıyor. Havalı olmasın plastik masa sandalye olsun kareli masa örtüsü eski püskü tabak çanak olsun takım olmasın. İçine koydukları lezzetli olsun sade olsun..Of of botokslar bi yere kadar cınım🤣
Senin güneydoğu turun gelmiş o zaman 🤣

Kahvalti fiyatlari gercekten yüksek evet, ama biz zaman zaman keyif yapmaya gidiyoruz hosumuza gidiyor. Ama bu keyfi esimle kizimla biz bize yasayabiliyoruz gerçekten. Uzun uzun keyifli bi kahvalti hos oluyor. Gecen bir arkadas grubum otelde acik bufe kahvalti varmış eslerle gidelim dedi. Cok cok samimi oldugum insanlar da degil. Ortamdan geri kalmamak icin katilirdim normalde. Ama kisi basi 550 tl vermej şöyle dursun, bir de 1.saatlik mesafede mekan seçmişler. Hic icime sinmedi. Hem param hem yol zahmeti degmeyecek gibi hissettim. Bahane urettim gitmedim. Biz bize olsak keyif alacagimi bildigim icin hic sorun etmezdim ama baskalariyla yapacagim kasıntı bi kahvaltiya dunyanin parasini veremem sahsen

X