Kızım uyumayınca çok sinirleniyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah rızası için yapmayın iyi ki buraya yazmışım kendimi düzelteceğim ben yapmak istemiyorum kendimi düzelteceğim ne olur hiç bir anne istemez kahroluyorum Allah rızası için ben yardım istemek istedim dersimi de aldım ne olur kötü yorum yazmayın ben bir insanım ne çektiğimi bilemezsiniz evladıma yansıtmaya hakkım yok ama ne olur buraya yapıcı yorum yazan insanlar var bakın bir şeyleri bu akşam düzeltmeye çalıştım ve başardım bu yazdıklarınızı görünce benim intihar edesin geliyor yalvarırım yapmayın
İntihar ne oadar kolay çıkıyor ağzınızdan. Annesinin evladınız var ama intihar ediyorsunuz.
Evde gücü yeten yetene saldırıyor maşallah. Pişman olduğunuza inandığım için sizi şikayet etmeyeceğim.

İntihar ne oadar kolay çıkıyor ağzınızdan. Annesinin evladınız var ama intihar ediyorsunuz.
Evde gücü yeten yetene saldırıyor maşallah. Pişman olduğunuza inandığım için sizi şikayet etmeyeceğim.
Öyle kötü yorum okuyunca çok kötü oldum Allah rızası için beni anlayın ben yaptığımdan memnun olsam niye yazayım bunu bir daha yapmayacağım her günüm kızım uyuduktan sonra ağlamakla geçiyor kendimi düzelteceğim çok haklısınız geç değil uyumadığı için sinirlenmeyeceğim hic kimseye kızdığım için çocuğumdan çıkarmayacağım çok çok yanlış biliyorum burda yazılanları okuyunca kendimi yerin dibine sokasim geldi yemin ederim çok pişmanım

Yaptığınızı hiçbir açıklaması yok olamaz da.Eminim burda poposuna ayağına vurdum diye yumuşatmaya çalışıyorsunuz.Bence daha fazlası var.Bebegim 6 aylıkken ise döndüm.Ustelik isim uçmak.Sabah 6 da 6 gün boyunca uyandığımı bilirim.Ve bebeğim gece 2 den önce asla uyumayan bı bebek.Birakin vurmayı sesimi bile yükseltmedim.Bunun yanında evime asla yardımcı gelmedi.Bebekten sonra da her işimi kendim yaptım hala yapıyorum.Ustelik gündüz uykumuz da yok bizim.Sabah uyaniyo sonra gece 2 ye kadar uyku yok.Kendinize gelin lütfen.Ustelik calismiosunuz da.Ben öleyim ya wala.Hem çalışıyorum,hem evimin işini yapıyorum hem de bebeğim var.

Yaptığınızı hiçbir açıklaması yok olamaz da.Eminim burda poposuna ayağına vurdum diye yumuşatmaya çalışıyorsunuz.Bence daha fazlası var.Bebegim 6 aylıkken ise döndüm.Ustelik isim uçmak.Sabah 6 da 6 gün boyunca uyandığını bilirim.Ve bebeğim gece 2 den önce asla uyumayan bı bebek.Birakin vurmayı sesimi bile yükseltmeden.Bunun yanında evime asla yardımcı gelmedi.Bebekten sonra da her işimi kendim yaptım hala yapıyorum.Ustelik gündüz uykumuz da yok bizim.Sabah uyaniyo sonra gece 2 ye kadar uyku yok.Kendinize gelin lütfen.Ustelik calismiosunuz da.Ben öleyim ya wala.Hem çalışıyorum,hem evimin işini yapıyorum hem de bebeğim var.
Yapmadım yemin ederim başka bir şey yapmadım Allah rızası için yapmadım bende bağırmam bile yemin ederim yapmadım başka bir sey

Çok sinirlendim.O yavrum da eminim pesinizde dolasiyo ona vurmaniza rağmen.Boyle annelik olmaz.

Eski konunuzu buldum.Yil 2017 çocuğum olmayabilir demişsiniz ve şuanda bebeginiz var.Bundan büyük şükür sebebi mi var.Ne diyim çok üzüldüm bebege.

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-05-23-23-10-946_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-05-23-23-10-946_com.android.chrome.jpg
    130 KB · Görüntüleme: 49
Yalvarıyorum yapmayın Allah peygamver aşkına yapmayın ne olursunuz yapmayın
Yapmayın yalvarıyorum sizlere ne olur öyle ciddi bir siddet dayak çocuğuma yok yemin ediyorum ki yok yapmayın lütfen yapmayın şikayet etmeyin Allah rızası için ne olur yapmayın yalvarıyorum Allah peygamber aşkına yapmayın ne olur

İkiniz de korkunç ve iğrençsiniz, umarım o bebeği elinizden alırlar!
Yapmayın yalvarırım ben öyle çocuğuma siddet uygulamıyorum eşimle siddet sürekli olan bir şey değil ben bunaldınız için yazdım yalvarırım Allah rızası için yapmayın

Hanımefendi ne bekliyorsunuz? Çocuğuma şiddet uyguluyorum dediğinizde “elinize sağlık. Olur böyle şeyler” dememizi mi? Yetişkin kadınsınız. Kocanızla problemleriniz varsa boşanırsınız. Evlere temizliğe gider yine geçiminizi sağlarsınız? Bebeğiniz kendini savunacak durumda mı? Allah sizi ıslah etsin.

Kazen Kazen bey üyenin bilgileri sizde var mı? Aile bakanlığına şikayet edelim hep beraber.
Yapmayın lütfen arkadaş kendini çok kötü hissettiği için buraya içini döküp yardım istemiş. Yaptığını onaylamıyorum ama belli ki çıkmazda neden ona yol göstermek varken böyle davranalım. Zor bir dönemin içinden geçiyor. Hem kendi yaşadığı şiddet hem de kızına yaptığını asla onaylamıyorum.Belli ki bu kadın kendinden uzak düşmüş eşinin anlayışsızlığı o bu şu derken bir anda yapmaması gerekeni yapmış ama bundan pişman olmuş ve bu özeli sizinle paylaşmış. Hepimiz bir şekilde sabrımızın sonuna geliyoruz. Kendisini kontrol etmeyi öğrendiğinde çok daha güzel olacak herşey. Yıkıcı olmak yerine yapıcı olmak daha güzel olur sanki.

Yapmayın yalvarırım ben öyle çocuğuma siddet uygulamıyorum eşimle siddet sürekli olan bir şey değil ben bunaldınız için yazdım yalvarırım Allah rızası için yapmayın
Bunaldın diye nasıl el kadar bebeye vurabiliyosun git psikiyatriye tedavi ol yaptığının hiçbir açıklaması yok, bir de namaz kılıyorum diyorsun utanmadan o bebeğe vurduktan sonra ister dizlerini döv ister saçını başını yol ne faydası var, sizin gibi insanlar nasıl çocuk sahibi oluyor bir de tedaviyle yapmışsınız o bebeği ya bu kadar mıydı vereceğiniz kıymet, o bebek hepsini hatırlayacak ileride bu vurmalarının, korkunçsunuz karı koca

Sığınma evine git, temizliğe git, babanın evine git, boşan, çocuğu kuruma ver…
Welcome to tuzu kuru kadınlar kulübü.
Şeker hastası olmanı sinirinizle bir alakası olabilir mi acaba?
Kötü bir hayat yaşamışsınız ve yaşıyorsunuz ama bu günahsız bebeğinizin sizden başka kimsesi yok bunu unutmayın. Öfke kontrolü ve pozitif düşünme için youtube da videolar vardır belki işe yarar sizin için.

Şikayet etsenizde bişey olmayacak ben bu sitede baska konularda ettim bişey olmadı. Yalnız kadin korkudan siteden cikmiyor çocuğunu ihmal ediyor. Pişman olduğu acik bende yazdım ama kadın pişman birdaha yapacağını sanmıyorum

Merhaba ben 27 yaşında daha önce cok fazla ailevi problem yaşamış genç bir anneyim. Eşimle 22 yaşında evlendik eşim cok sinirlendiği zaman bana vurduğu olur ve çokça kufur eder. Kendi ailemden kurtulmak için erken yaşta bir evlilik yaptım eşimi seviyorum ama sinirlenince bambaşka bir insan oluyor ve artık yorulduğum için iyice yıpranmış durumdayım. 21 aylık bir kızım var bu hayattaki tek varlığım o. Bir tanecik yavrumu meleğimi çok seviyorum ama doğduğundan beri çok ciddi uyku problemi var. Gündüz uykusunda sıkıntı yoktur ama bir gece uyusa iki gece uyumaz 7 saat uyusun diye beşik salladığımı bilirim. Eşim hiçbir zaman kızımı uyutmadı yemek yedirmekte uğraşmadı 21 aydır hep tek basımayim evden dışarı bile çok nadir çıkarım çünkü dışarda sürekli ağlardı şimdi büyüdü yerinde hiç durmuyor ve inanın peşinden koşacak halim yok bu arada tıp 1 diyabet hastasıyım doğum süreci hastalığıma bağlı olarak gözlerimde gorme kaybına neden oldu. Açıkçası çocuk beni çok çok çok yıprattı. Geçen hafta saydım 7 gün içinde tam 23 saatimi kızımı uyutmaya çalışarak geçirmişim ve bu 21 aylık hali doğduğundan beri sürekli böyle. Her gün her gece saatlerce onu uyutmakta uğraşıyorum ve artık çok sinirleniyorum kızımın ayaklarına poposuna vuruyorum. Kendimi tutamıyorum kucağıma alıyorum yatağa neredeyse atarak bırakıyorum sonra çok pişman oluyorum pişmanlıktan dizlerimi dovmekten dizlerim mosmor oldu. Psikolojim çok bozuldu beni uyumuyor diye sinirlenmiş gören eşim beni sakinleştirip bırak ben uyutayım diyeceğine bana bağırıyor sen başlamıyorsun sen uyutamıyorsun benim annem 3 çocuğu nasıl büyüttü bilmem ne. Gece kızıma öyle vurduğum için gündüz çok moralim bozuluyor ve haliyle 21 ayın verdiği uykusuzlukla kizimla ilgilenemiyorum bile vakit geçsin diye sürekli ev temizliyorum o da benim peşimden dolanıp duruyor. Bir de bunların üzerine eşim beni cinsel yönden çok zayıf buluyormuş hiçbir cazibem kalmamış yatakta bir şey yaşamıyormuşum. Yapmaya hal kalmıyor ki bi günde toplam iki saat uyumuşum çocuk uyuyunca bende yatmak istiyorum yorgunum yapamayacağım diyorum eşime ne yaptın da yoruldun ki bütün gün evde yatıyorsun diyor. Annelik çok çok stresliymiş geçer diye hep bekliyorum ama sürekli yeni bir şey çıkıyor ne yapacağımı bilemez haldeyim isyan etmiyorum haşa Rabbime şükürler olsun kızım sağlıklı ama ona zihinsel olarak travma yaratacak bir şeyler yapmış olmaktan çok korkuyorum kendi travmalarım aklıma geliyor ve çok üzülüyorum buraya yazıp içimi dökmek istedim çünkü bunları eşim dahil hiç kimseyle konuşamıyorum
Bakın oğlum doğduğundan 2.5 yasina gelene kadar yatirirdim 11 gibi 1 1.30 arasi uyanirdi ve size yeminn ediyorum hergun sabah en az 7 8 e kadar ayagimda sallatirdi 6 7 8bsaat bazen 9 saat salliyordum inanmasi guc ama durum hergun boyleydu asla uyumazdi oyle bakardi yere koysam biraksam yastigi ayagima ceker salla derdi bu tam 2.5 sene hergun surdu eşim nöbetli calisan birisi evde olmazdi cogu zaman tut diyebilecegim kimse yoktu esim ayakta sallamayida beceremezdi cocuk asla durmazdi onda uykuyla isi olan biri degilim ben bile uykusuzluktan 1 sefer bayilmistim cocuguma bir kere bile vurmadim kendimi cok cimcikledim sinirden o ayri sizi yürekten anliyorum inaninki cok zor ama yapacak hicbisey yok buyumesini beklemekten baska bu mesaji size 15 aylik kizimi uyutmaya calisirken yaziyorm oda guzel uyumuyor ama abisi gbi degil diye sukrediyorm nolur tutun kendinizi kiziniza vurmayin travma yasatmayin minicik bebege esinizde siddet uyguluyormus size uzuldum durumunuza acikcasi

Hanımefendi ne bekliyorsunuz? Çocuğuma şiddet uyguluyorum dediğinizde “elinize sağlık. Olur böyle şeyler” dememizi mi? Yetişkin kadınsınız. Kocanızla problemleriniz varsa boşanırsınız. Evlere temizliğe gider yine geçiminizi sağlarsınız? Bebeğiniz kendini savunacak durumda mı? Allah sizi ıslah etsin.
Doğru söylüyorsunuz çok haklısınız ama dersimi aldım yemin ederim gerçekten çok pişmanım bunu korktuğun için değil evladım için söylüyorum gerçekten cok pişmanım. Ne olursunuz yalvarırım şikayet etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X