Kızlar yine fikirlerinize ihtiyacım var bu sefer yine gönül işleri

Hiç üzmedim diyor. Bir dediğini iki etmemiş. Bir kötü söz bile söylemedim diyor. Ama rahatlık battı nankör çıktı dedi. Sonradan pişman oldu dönmek istedi ama ben kabul etmedim diyor. Çok kötü ya kızı 1 yaşındaymış işte bu olaylar yaşanırken. Sonra kızını almış. Kadın da gidip o bekar adamla evlenmiş ondan çocuğu var diyor. Çoktan unuttu kızını diyor. Sadece dede ve anneanneyle bazen görüşüyormuş kız. Geri getiriyorlarmış. Kafam karışmıştı ben de sizden fikir almak istedim. Bilmiyorum onun anlattığı kadarını bilebilirim sadece.
sen ne iyi niyetli birşeysin ya kanma şu pis herife

İş arkadaşlarım köyüne kadar araştırdı. Herkes efendi, iyi birisi ama bilginiz olsun karısı onu köyden birisiyle aldattı bir de çocuğu var demişler. Boşanmış olmasını tolere edebiliyorum ama çocuğun beni kıskanmasını tolere edemiyorum. Ben neden bu durumun içine düştüm ☹️
ya sağda solda hep öyle konuştuğu için insanlar da öyle biliyordur.

İlk defa bu hisleri yaşadım. Yaşadığım kişi de çocuklu birisi. Ondan giderken çok üzülüyorum. Ağlıyorum ama geçmiyor ağlama hissim kızlar.

Kendisi binanın kamerasından görmüş Jameya Jameya Binadaki bekar oğlanı eve aldı. Hem de benim yatak odamda benim prezervatifim kullanılmış diyor. Çocuk 5 aylıktı o zaman 1 yaşına kadar emzirsin diye bıraktım. DNA testiyle zorla aldım vermiyordu diyor. Tabi şu aşamada kızından vazgeçemez benim için. Ama o küçücük problem olarak görüyor. Çok kötüyüm ağlamaktan gözlerim şişti. Bu acı geçsin artık ☹️☹️
yalan koskoca yalan bence.

yalan koskoca yalan bence.
Sonra ailesini çağırdım diyor. Hiç o zamana kadar kötü söz söylemedim bu sefer vurdum diyor. Ben nişanlıyken de seni aldattım demiş. O yüz ifadem 5 sene geçmedi diyor. Psikologlara gittim ne ilaçlar kullandım. Yeni yeni normale döndüm çok zordu diyor. Unutmam lazım unutamıyorum çok kötüyüm kızlar ☹️

Bana şarkı söylediği videosunu atmıştı. Beni çok sevdiğini falan söyledi. 5 yıl sonra ilk defa sevdim ilk defa doğru kişiyi buldum sandım dedi. Psikolog arkadaş da inanma bence erkekler 2 gün sonra başkasını bulur diyor. Berbat bir durumdayım. Geçer değil mi bu üzüntü? Ağlamaktan artık gözlerim yanıyor.
Psikolog arkadaş çok doğru şeyler söylemiş.
Konuyu aralıkta açmışsın. 2 ayı geçmiş yani. O zaman sana yazılanları dikkate alıp adamla iletişimi kesseydin şimdiye çoktan adamı unutmuştun.

Uzmanlar bile diyor ki " evlenir evlenmez çocuk sahibi olmayın, ilk bir iki sene evliliğe alışın". Sen bu adamla evliliğe alismadan üstüne bir de çocuğun olacaktı, öyle düşün. Gencecik kızsın, sen neden başkasının çocuğuna annelik yapasın ki? Bu çok büyük bir sorumluluk.

Adam da " benim kızım çok akıllı, nazik" vs demiş de, kim kızını kötüler Allah aşkına! Ki kız daha minicik, 6 yaşında. Yani evet belki kızı gerçekten dediği gibi ama bu kız hiç mi buyumeyecek? Kız belki bir iki sene içinde sana " seni istemiyorum, ben annemi istiyorum. Keşke şimdi annem olsaydı" diyecek. Ki ben en masumunu yazdım. Sen bunu kaldirabilecek misin?

Erkekler birçok konuda olduğu gibi çocuk büyütmeyi de sıradan bir şeymiş, kolaymış gibi görebiliyor. Ama o işler öyle değil.

Ayrıca şunu düşün. Adam şimdi sana eski karısını kötülüyorsa bil ki senle ayrılınca seni de başkalarına kötülecek. Bu her zaman böyledir.

Psikolog arkadaş çok doğru şeyler söylemiş.
Konuyu aralıkta açmışsın. 2 ayı geçmiş yani. O zaman sana yazılanları dikkate alıp adamla iletişimi kesseydin şimdiye çoktan adamı unutmuştun.

Uzmanlar bile diyor ki " evlenir evlenmez çocuk sahibi olmayın, ilk bir iki sene evliliğe alışın". Sen bu adamla evliliğe alismadan üstüne bir de çocuğun olacaktı, öyle düşün. Gencecik kızsın, sen neden başkasının çocuğuna annelik yapasın ki? Bu çok büyük bir sorumluluk.

Adam da " benim kızım çok akıllı, nazik" vs demiş de, kim kızını kötüler Allah aşkına! Ki kız daha minicik, 6 yaşında. Yani evet belki kızı gerçekten dediği gibi ama bu kız hiç mi buyumeyecek? Kız belki bir iki sene içinde sana " seni istemiyorum, ben annemi istiyorum. Keşke şimdi annem olsaydı" diyecek. Ki ben en masumunu yazdım. Sen bunu kaldirabilecek misin?

Erkekler birçok konuda olduğu gibi çocuk büyütmeyi de sıradan bir şeymiş, kolaymış gibi görebiliyor. Ama o işler öyle değil.
Çocuğun annesi başka birisiyle evlenmiş ve bir de çocuğu olmuş. Hiç gelip görmüyormuş kızını. Anneanne ve dede gelip bazen götürüyormuş çocuğu. Çocuk beni kıskanıyor ve asla kabullenmeyecek bence. Severken vazgeçmek zorunda kalmak öyle zor ki. Kendisi bu en ufak şeyi kabul etmiyorsan zaten olmaz ki yazmış. Ufak şey olarak görüyor hala. Beni yanında görmek istemiyorsan anında biter. Gönül ilişkisi için değil ben seninle ciddi düşünüyorum yazmıştı. ☹️

Çocuğun annesi başka birisiyle evlenmiş ve bir de çocuğu olmuş. Hiç gelip görmüyormuş kızını. Anneanne ve dede gelip bazen götürüyormuş çocuğu. Çocuk beni kıskanıyor ve asla kabullenmeyecek bence. Severken vazgeçmek zorunda kalmak öyle zor ki. Kendisi bu en ufak şeyi kabul etmiyorsan zaten olmaz ki yazmış. Ufak şey olarak görüyor hala. Beni yanında görmek istemiyorsan anında biter. Gönül ilişkisi için değil ben seninle ciddi düşünüyorum yazmıştı. ☹️
Kızının yaşı küçük diye ufak demiş galiba. Aşırı komik!

Adamdan da bir cacık olmaz. Erkek kafası işte, çocuğun maddi ihtiyaçlarını karşılamayı çocuk büyütmek sanıyordur muhtemelen.

Eger o yazdığın şey doğruysa, annesinin yapmadığı anneliği sen nasıl yapacaksın? Yapamazsın ki. Anaya bak, kendisi yeni ailesini kurup kızını kocasına atmış resmen. Kızın anası gününü gün ederken sen başkasının kızının sorunlarıyla, psikolojik travmalarıyla uğraşacaksın. Haksızlık değil mi bu?

Severken ayrılık zor ama bir iki ay sonra " iyi ki kurtulmuşum" dersin.

Ayrıca ciddi düşünen biri ciddi ciddi beynini kullanmayı bilecek, kızından bahserken saksıdaki çiçekten bahseder gibi " nolacak yav, kızım akıllı, bir zararı yok, büyütme bu kadar" demeyecek.

Evet canım çocuk 5 aylıktı diyor. Ben 1 yaşına kadar bekledim. Özür diledi kabul etti aldattığını diyor. Ben kabul etmedim bitirdim diyor. Ara ara gidip gördüm kızımı dedi. Hatta kadın 1 yaşında tamamen vermiş çocuğunu. Çocuk beni tanımıyordu ağlıyordu zor alıştı diyor. Sana da alışır falan diyor. Hatta babasına diyormuş ki baba bana ne zaman gerçek anne getireceksin ben anne istiyorum. Babaannesi bakıyormuş şu anda.

Gercek anne ne zaman getireceksin mi diyormus 🤣🤣 asla bi cocuk boyle demez...hay gerizekali herif yaa, seni de baya saf bulmus sallamamin dozunu arttirdikca sacmalamis...Yuzyuze bile gorusmedigin telegramdaki bi herif...Bu kesin evlenip anne olmak istiyordur damardan gireyim demis direkt...Derdi senin duygularini kullanip kendine baglayarak senle yatmak...Dene ve gor eger boyle degilse adimi degistirecem..

Ben olsam bunu kafaya alirim, ahh keske annesi olmayi cok isterim derdim. O da bu muhabbetlerin sonunda seni biyere cagirir belki 2.bulusmada da daha rahat ederiz diyerek eve cagirir, iste o noktada bekletmek lazim saatlerce sonra da engellemek...Ya bu erkekler cok acimasiz olmus..kalibimi basarim ortada ne aldatma var ne bisey...gercekten bosandiysa kesin kendi aldatmistir esi hamileyken

2 haftadır konuşuyoruz.
İki haftadır konuştuğunuz adamla nasıl, evlilik, onun sahibi olduğu çocuğa annelik etmek gibi şeyleri konuşabiliyorsunuz? 🤯
AdChoices
ADVERTISING​
Evet canım çocuk 5 aylıktı diyor. Ben 1 yaşına kadar bekledim.
Hı hı kesin kadın 5 aylık çocuğu varken aldatmaya vakit bulmuştur.
Hatta babasına diyormuş ki baba bana ne zaman gerçek anne getireceksin ben anne istiyorum.
4 yaşındaki çocuk nasıl böyle bir şey diyebilir? Bir şeyin sahte/yalan/gerçek/doğru ayrımını yapabilir? Özellikle böyle hassas bir konuda? Adam kızına ve kendine hizmetçi arıyor.
Ben senin her zaman maddi manevi arkandayım. Senden hoşlandım. Doğru kişi olduğunu düşünüyorum.
İki haftadır sadece mesajlaştığın birine bunları söyleyemezsin. Doğru kişi olduğuna inanamazsın. Love bombing.
benim yaşadığım ilden kızına ev almış. Kiracısı varmış.
Yalan. Gözünüzü boyamaya çalışıyor. O zaman neden ablasıyla yaşıyor? Size malım mülküm var demek istemiş.
Boşandığından beri de hiç gönül işlerine girmemiş.
Kesin girmemiştir. Ama çatırt diye telegramdan kızlara yürümeyi biliyor. Gerçekten inandınız mı buna?
Dün bana şey yazmış sen instagramda neden bu kadar çok çevrimiçisin?
🚩 iki haftadır tanıdığın, aranda hiçbir şey olmayan insana böyle bir şey soramazsın. Hatta beş yıllık sevgiline de soramazsın. Bu adam size hayatı zehir eder.
İki kişi severse mutluluk olur. Biri sever birisi kaçarsa aşk olur. İkisi de sever kavuşamazlarsa efsane olur.
Çok kro 🤮 ya gerçekten buna düşüyor musunuz? İletişimi kesseniz başkasına yürüyecekti iki gün sonra.
Sen sorumluluk almaktan korkuyorsun cesaretsizsin bekar birisiyle de evlensen yine sorumluluk almak zorunda kalacaksın.
Önce kendisi kendi çocuğunun sorumluluğu alsa mesela annesine baktırmak yerine. Çocuğuna bakacak bir enayi bulunca ancak yanına almayı düşünüyor farkında mısınız?
Bu kişiyle de siz bitir demenize rağmen 3 gün konuşma sonra tekrar konuş falan derken düne kadar konuşmayı devam ettiriyordum
Bravo!
Ablası da inşallah çocuğa annesinden daha iyi annelik yapar demiş.
Yahu bunlar ailecek ruh hastası mı? Siz neden başkasının çocuğuna annelik yapasınız? Neden? Baya fellik fellik anne arıyorlar. Gazeteye ilan da versinler.
Allahım bazen diyorum ki ben neden bu duruma düştüm.
Kendi kendinizi düşürdünüz? Burda herkes size söylemiş? İki aydır konuşuyorsunuz bu adamla unutursunuz.
Geçer değil mi bu üzüntü?
İlk yaşayan değilsiniz son yaşayan da siz olmayacaksınız. İnsanlar kaç yıllık evliliklerini bitiriyor da tekrardan mutlu bir hayat kuruyorlar.
Siz 25 yaşında bekar çöpsüz bir üzümsünüz. Neden hayatınıza devam etmeyesiniz. Bu adamı iki aydır tanıyorsunuz kendinize gelin.
Ben temelde öz değer probleminiz olduğunu düşünüyorum kendinizi ancak dul çocuklu bi adama layık görüyorsunuz. Bu adamı bırakıp acilen terapiye başlamalısınız.
Umarım aklınızı başınıza toplar, iki ay sonra tekrar burda ağlamazsınız.

Göz göre göre ateşe yürüyorsun.
Bir zaman gelecek ve ben ne yaptım gençliğimi boşa harcadım diyeceksin ama çok geç olacak.
Söylenen hiçbir söz kulağına gitmiyor. Gidip o adamla ömrünü çürüteceksin, çok yazık.
Daha fazla yazıp burda insanları yorma en azından, yaşa ve gör.

Kızlar güncelleme yapmak istedim. Ben yaklaşık 1 ay oluyor işe başladım. Bu kişiyle de siz bitir demenize rağmen 3 gün konuşma sonra tekrar konuş falan derken düne kadar konuşmayı devam ettiriyordum. 15 gün önce hatta bir cafede oturduk. O benim yaşadığım ilçeye geldi. Bilmiyorum ilk defa birisini sevdiğim için ondan ayrı kalmak çok zor geliyor. O dönemlerde de bitiremedim çünkü sürekli ağladım, üzüldüm. Neyse dün telefonda konuşurken kızı geldi odaya. Bir şey oldu bak Sena ablan da iyi kalpli, tatlı birisi dedi. Kızı hayır baba ben daha tatlıyım ondan dedi. Halbuki konuştuk nasılsın Sena abla dedi ben sordum işte bugün okulda ne yaptınız falan (anasınıfına gidiyor). Benim kafama dank etti. Dedim bunlar daha fragman. İleride daha zorunu yaşayacağız. Kızın benimle rekabet edecek, yarışma olacak biz vazgeçmeliyiz birbirimizden dedim. Açık konuş işte sen beni yanında görmek istemezsen ben arkadaş kalamam seninle dedi. O çocuk daha Sena babaannesine sarılınca babaannesini bile kıskanıyor ne var bunda dedi. Sonra işte dürüstlüğü, sevgiyi, saygıyı sende gördüm dedi. Ben de ona ilk defa sevgiyi ben de sende gördüm dedim. Dünden beri ağlıyorum çok kötüyüm kızlar. İşe gittim iş yerinde ağladım. O psikolog arkadaşla biraz oturduk bana teselli verdi. O kadar bekar erkek varken onda takılıp kalmam benim deliliğim demek ki. Kurumdaki arkadaşlar da öğrendi. Kızlarla buluştuk işte sen çok mesajlaşıyorsun kesin görüştüğün var anlat anlat dediler anlattım. İçlerinde psikolog olan da var. Sena hayır unutman lazım senin dengin değil diyorlar. Karşına neler neler çıkar. Senin seçeneğin çok çıkar daha hayatın başındasın diyorlar. Sen onun için bulunmaz nimetsin çünkü onun seçeneği azaldı diyorlar. Keşke onu o da bekarken tanısaydım. Nasıl unuturum. İçimdeki bu yangın nasıl söner kızlar lütfen fikirlerinizi yazın lütfen. Çocuğu olmasaydı her şey bambaşka olabilirdi. Çünkü anlaştığımızı düşünüyordum. Annesi bana hak vermiş. O hiç evlenmedi bu yollardan geçmedi zor bir karar onun için demiş. Ablası da inşallah çocuğa annesinden daha iyi annelik yapar demiş. Psikolog arkadaş ama diyor ki seni hiçbir zaman annesi olarak görmeyecek. Hep yabancı bir abla olarak görecek ve babasını paylaştığı için hep sana karşı öfkeli olacak diyor. Ta ki ergenlik dönemine kadar. Ergenlikte durulursa durulur yoksa sıkıntı diyor. Halbuki bu kız daha önce baba bana ne zaman gerçek anne getireceksin diye soruyormuş. Ben de üzülmüştüm kızına. Şimdi ise tam tersi. Beni kıskanıyor. Babası benle konuşurken o konuyu başka yere çekti mesela. Bilgisayar oyunuyla ilgili bir şey söyledi babasına. Hayatımda ilk defa birisini sevdim o da çocuklu ve boşanmış birisi. Allahım bazen diyorum ki ben neden bu duruma düştüm. Kendisine de dedim kaç kere bekar olduğumu bile bile niye duygularını söyledin beni mahvettin dedim.
Sena616 Sena616 Sena yanlış anlama ama konuyu okurken psikolojisi benden bile daha anormal bir üye varmış dedim kendi kendime. Yani bu kadar çok ağlamak içimdeki sönmeyen yangın serzenişleri falan sence iki ay Telegram'dan yazıştığın biri için çok ama çok fazla değil mi? Adam bekar, çocuksuz hatta böyle mükemmel özelliklere sahip bir olsaydı da bu yaklaşımın ve adama bağlılığın yine çok ilginç olurdu.

Siz dram, macera falan yaşamak istiyorsunuz bence. Acı çekmek istiyorsunuz. "Ah ben bu hallere nasıl düştüm" falan...eee kendi kendinizi düşürdünüz . Ne bu ağlak, imkansız aşk dizisi gibi haller? Bir de ben hiç sevgiyi tatmadım ilk kez böyle oldum falan diyorsunuz da yaşınız 60 mı Allah aşkına? Silkelenin bence bu melankoliden çıkın başınıza iş almadan ayrılın bence.

Butun konuyu cevaplariyla birlikte okudum.Yapilan yorumlarin nerdeyse hepsine ya adamin dediklerini burda tekrar ederek cevap vermissiniz ya da ne kadar uzgun mutsuz oldugunuzu yazmissiniz.

Bir aydinlanma, ne bileyim " ne halt ediyorum" ben fikri olusmamis icinizde, gercekten toyluk baska bisey. Ulasmiyor degil mi soyleninenler?!! Psikolog arkadasiniza gidin biraz daha aglayin acilirsiniz.

Bu bosanmis erkeklerde hepside aldatilmis ne hikmetse inanirsan. Bulmus hic evlenmemis cocuksuz genc meslek sahibi kizi kandirmaya calisiyor pis uyanik.

O kadar iyi bir baba olsa sadece haftasonlari gidip görmezdi. Ayrıca evlendikten sonra yanına almak istemesi de garip geldi neden şuan almıyor ki annesi ve çocuğuyla yaşayabilir ya da çocuğuna bakıcı tutup onunla yaşayabilir bence daha çok atanmış olmanız saf olmanız ve çocuğuna bakıcılık yapabilecek olmanız etkilemiş

X