Komşum.

Fazla beklenti icindesiniz kadin bundan bikmis olabilir surekli aranmayi beklemek cok sacma kimseye corba yapip vermedim ne alaka ihtiyacim barsa kocam yapar anneme kvdeme kardesime soylerim komsuma yada doatuma cok muhtac kalirsam soylerim illa yapsin getirsin arasin sorsun beklentisi cok cok gereksiz evli cocuklu calisan kadin zaten kendi evine zor yetiyor sizinkemi ugrasicak yani

Fazla beklenti icindesiniz kadin bundan bikmis olabilir surekli aranmayi beklemek cok sacma kimseye corba yapip vermedim ne alaka ihtiyacim barsa kocam yapar anneme kvdeme kardesime soylerim komsuma yada doatuma cok muhtac kalirsam soylerim illa yapsin getirsin arasin sorsun beklentisi cok cok gereksiz evli cocuklu calisan kadin zaten kendi evine zor yetiyor sizinkemi ugrasicak yani
Ben rahatsız bile oluyorum komsular sürekli birsey gknderirse e ben maharetli degilim şimdi ben ne götürsem derdine düşüyorum

Sıradan bi komşu değil. Yıllardır dostum arkadaşımın.diyorum. hiç mi dostunuz arkadaşınız yok.
Bence hamile olduğunuz için alınıyorsunuz. Normalde takmayacağınız şeylere takarsınız. Ayrıca her insan arkadaş canlısı olmayabilir. Pandemi döneminde evdeyken ben de bir komşumuzla biraz samimi olmuştum. Sonra işe başladım falan derken bulduğum nadir vakti de sadece kendime harcamak istiyorum. Asla konu komşu misafir görmek, ağırlamak istemiyorum. Kendi kendimle vakit geçirmeye o kadar hasretim ki başkasını gözüm görmüyor açıkçası. Çok fazla çocuk demek çok fazla ses demek. Küçük çocuklarla uğraştıktan sonra evde sessizlik istiyordur. Hobi edinin kendinize.

Beklemiyorum. Lütfen dikkatli okur musunuz? Sadece onun düşünüp sormasını bekliyorum. Bu güne kadar hiç bir şey talep etmedim. Bir kez bile bi işimi yaptırmadım zaten. Yeri geldi doktor 1 hafta tuvalet haricî kalkmayacaksin dedi. Kalkmadim
Yine de yardım istemedim. Eşimle idare ettik herşeyi.
Ay kadın neden gelip yapayım mı diye sorsun yahu 🤣🤣🤣 çalışıyormuş zaten kendi evine çorba yapabiliyor mu acaba?

X