Koprucuk kemigi üzerinde lenf bezi olanlar var mi

Edamustafatgra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2019
205
46
34
Herkese merhaba. 2 ayda bir grip oluyorum. cok hasta oldum. Daha yeni toparlaniyorum. Koltuk altimda lenf bezi sisligi buldu dr 2 hafta önce enfeksiyondan dedi. Koltuk altim hala ağrıyor. Koprucuk kemigim ve omzum da agriyor. Koprucuk kemiğinin orada elime kayan bir sislik geldi bastirinca. Cok moralim bozuk cok korkuyorum. Benim bgibi koprucuk kemiginin ustunde lenf bezi sisligi olan var mi

Olabilir… benim boynumda reaktif lenf nodu vardı. Sürekli kafayı yemiştim ultrasona gitmekten. Bir gün ultrason çeken doktor dedi ki; neden bu kadar panik yapıyorsun herkes de olur bu. Benim köprücük kemiğimde var ve bu hiç küçülmedi,öylece kalıyor. Daha sonrasında ultrason çektirmeyi bıraktım

Olabilir… benim boynumda reaktif lenf nodu vardı. Sürekli kafayı yemiştim ultrasona gitmekten. Bir gün ultrason çeken doktor dedi ki; neden bu kadar panik yapıyorsun herkes de olur bu. Benim köprücük kemiğimde var ve bu hiç küçülmedi,öylece kalıyor. Daha sonrasında ultrason çektirmeyi bıraktım
elinize geliyor mu koprucuk kemiğinizde ki. Dr hic baktimi ultrasonla oraya. Ben 4 ayda cok agir 2 kere grip gecirdim acaba ondan mi oldu diye dusunuyorum

Herkese merhaba. 2 ayda bir grip oluyorum. cok hasta oldum. Daha yeni toparlaniyorum. Koltuk altimda lenf bezi sisligi buldu dr 2 hafta önce enfeksiyondan dedi. Koltuk altim hala ağrıyor. Koprucuk kemigim ve omzum da agriyor. Koprucuk kemiğinin orada elime kayan bir sislik geldi bastirinca. Cok moralim bozuk cok korkuyorum. Benim bgibi koprucuk kemiginin ustunde lenf bezi sisligi olan var mi
Geçmiş olsun 3 ay önce doğum yaptım benimde kasıkta ve boynumda çıktı ultrasondan baktırdım kan tahlili yaptırdım enfeksiyondan dendi ama çok taktım kafaya bide çok araştırdım o yüzden doktorunuz enfeksiyondan dediyse çok üstünde durmayın çok ellemeyin bide

Benimde var lenf nodlarım.Koltukaltımda Sol köprücük kemiğimde de var. Net e bakınca direk kanser yazıyor. Ama sıkıntı yok. Belli aralıklarla usg ye giriyorum. Biyopsi de yapıldı sonuç temiz. Uzun süredir doktorlar takip ediyor. Çok şükür bir sorun yok

Merhaba. Koprucuk kemiğinizde ki lenf bezi elinize geliyor mu? Disardan belli oluyor mu? Agri oluyor mu koprucuk kemiğinizde

benim boynumda vardı;dr un köprücük kemiğinde varmış ele gelen.önemli olan reaktif olması,reaktif olanlar zararsızdır

Merhaba üst raporunda tehlikeli bir şey yazıyor mu acaba
1000041278.jpg

Tam grip esnasında çektirdim o kadar korktum ki doktor enfeksiyondan dedi ama ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım hiç elime felanda bir şey gelmedi öyle tesadüfen
Merhaba benim de 4 aya yakındır sağ boyun yan tarafında var kbb doktoruna gittim antibiyotik tedavisi verdi bir hafta kullandım fakat geçmedi somra tüm bıyun usg yapıldı radyolog gayet normal herkeste olur dedi sol tarafımdada olduklarını söyledi hepside reaktif korkma dedi sağ tarafımdaki 15 mm di ve ben çok kafaya taktım geçen gün neredeler acaba diye ve sol tarafımla çok oynadım daha aşağılara inince köprücük kemiğinin üst tarafında kalan boşlukta boyuna yakın bölgedede küçük elimin altında kayan bişey farkettim hemen genel cerrahi doktoruna gittim oda ultrasonla baktı 0.56 mm ve reaktif olduğunu korkulacak bişey olmadığını söyledi ama ben kaç gündür internette deli gibi araştırıyorum ve beni çok tedirgin ediyor oluduklarım doktor ilaçta vermedi 3 ay sonra gelirsin tekrar bakarız dedi

Eklentiler

• IMG_3799.jpeg
    IMG_3799.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 77
Merhaba benim de 4 aya yakındır sağ boyun yan tarafında var kbb doktoruna gittim antibiyotik tedavisi verdi bir hafta kullandım fakat geçmedi somra tüm bıyun usg yapıldı radyolog gayet normal herkeste olur dedi sol tarafımdada olduklarını söyledi hepside reaktif korkma dedi sağ tarafımdaki 15 mm di ve ben çok kafaya taktım geçen gün neredeler acaba diye ve sol tarafımla çok oynadım daha aşağılara inince köprücük kemiğinin üst tarafında kalan boşlukta boyuna yakın bölgedede küçük elimin altında kayan bişey farkettim hemen genel cerrahi doktoruna gittim oda ultrasonla baktı 0.56 mm ve reaktif olduğunu korkulacak bişey olmadığını söyledi ama ben kaç gündür internette deli gibi araştırıyorum ve beni çok tedirgin ediyor oluduklarım doktor ilaçta vermedi 3 ay sonra gelirsin tekrar bakarız dedi
Benimde hem parmaginizi koydugunuz yerde var hemde tam koprucuk kemiginin oldugu yerde var. Cok korkuyorum

Kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü yağlı ve hiluslu olması zaten kötü kelimeler içermiyor. Doktorunuz ne dedi?

B
Kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü yağlı ve hiluslu olması zaten kötü kelimeler içermiyor. Doktorunuz ne dedi
Enfeksiyon dedi tam gribin 2 günü çektirdim grip ve boğaz ağrım vardı troide baktırmak için randevum vardı ama endişelendim bir niye böyle oldu anlamadım normal sanırım

X