Koprucuk kemigi üzerinde lenf bezi olanlar var mi

Agri yapıyor mu koprucuk kemiginde ki lipom
Ya bu çok göreceli aslında bana göre evet ( şöyle mesela kol hareketi yapıyorum işte kol çalışıyorum orada ki kemiklerim çayır çayır ediyor o da ağrıyor ) ama doktor bunun ağrı yapmayacağını ağrı yapan şeyin aynı yerde olan tendon aşınması olduğunu söyledi. Aldıracaktım bir çok doktor gereksiz dedi vazgeçtim

Merhaba karın raporunuzda ne yazıyor acaba benimde kasıkta karnımda ve boynumda var korkuyorum ama
3 kez girdim homejendir reaktif lenf yazıyor ultrasona girdiysen birşey yok dedilerse üstüne düşme stres yapma strestende çoğalıyo kasığımda ki çok çok küçüldü boynumdaki hala duruyor çünkü sürekli oynuyorum

3 kez girdim homejendir reaktif lenf yazıyor ultrasona girdiysen birşey yok dedilerse üstüne düşme stres yapma strestende çoğalıyo kasığımda ki çok çok küçüldü boynumdaki hala duruyor çünkü sürekli oynuyorum
Bana Prof doktorum şişlikleri zaman kaybolmazlar aynı boyutta ömür boyu kalır dedi

Çünkü koltukaltındaki lenf nodu reaktif görünümde değil. Şeklini sıkıntılı gördükleri için atlamak istemiyorlar

Benim ki de bir ara reaktif değildi zamanla reaktif e döndü sizinki yıllardır hiç reaktif görünmedimi
En son geçen sene girdim usg ye o zaman çokta sıkıntı görülmedi 3 ay sonra gel dediler ama gidemedim artık sürekli git gel bıkkınlık gelmişti.

3 ayda bir kontrole çağrılıyordum. Her defasında boyun koltukaltı kasık usg istendi ve kan tahlili periferik yayma. Tüm karın baktılar bir kaç kez sıkıntı yok oralarda. 1 yıldır gitmiyorum ama gitmem lazım çok ihmal ettim maalesef. Mr tomografi istenmedi. 2 kez biyopsi yapıldı
Sureklı Mr vs gırmek ıyı degıl dıyorlar bende de 3-4 yıldır varlar kasık boyun koltuk altı koltuk altındaki kayıyor ama diğerleri oval korteksı kalın sabit doktor küçülmeyecek dedi senınleler rekatıf kötüye dönmez dedi patolojı doktoru Prof hematolojı şimdi de sağ bacağımda kasıgıma 4-5 cm ıleeden yırtık ameliyatı oldum kasıkta lenfe 1.5 cm kadar yenisı eklendi buyur diye korkuyorum ama doktor operasyon sonrası kesiden dolayı normal dedı bana ınmesı zaman alır ıner antıbıyotık bile vermedı

X