Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
leslinin 2 mili hamılelere uyarnanabilinir cunku genelde doktorlarda yuruyus verıyor hamılelere

Günaydin kizlar. 2 mil radio hits tamamdir. Artik tartida ibre 56ya dogru gitmeye basladigi icin kafama göre takiliyorum.

Günaydın canlar
Bu sabah itibarıyla 63.6 kiloyum 60 olmak istiyorum kendime tam 45 gün verdim. Yavaş kilo veren biri olduğum için bu kadar uzun zaman tanıdım
Bugün 3 mil leslie yapıp arkasından dün de yakın eklediği videoları yapmayı planlıyorum

Günaydın canlar
Bu sabah itibarıyla 63.6 kiloyum 60 olmak istiyorum kendime tam 45 gün verdim. Yavaş kilo veren biri olduğum için bu kadar uzun zaman tanıdım
Bugün 3 mil leslie yapıp arkasından dün de yakın eklediği videoları yapmayı planlıyorum

Tebrik ederim papatyacigim, kilolari verdikten sonra sporu birakmayacaksin insallah. Ben de bahara kadar cepte avantajim olsun diye bu yogunlukta devam edip sonra kardioyu azaltip yogaya agirlik vermeyi planliyorum. Havalar isininca disarda daha keyifli oluyor yürüyüs yapmak o kadar kardio bana yeter diye düsünüyorum. Belki o zaman haftada 1-2 kez leslie yaparim.

Selam kızlar bende kaç gündür spor yapamadım...Yediklerime de fazla dikkat edemedim artık daha fazla abartmadan dönmem gerekiyor spora ve diyete... yoksa çalışmalarım boşuna gidecek....

merhaba kızlar ben de aranıza katılmak istiyorum, 8 gün önce karatay diyetine başaldım , hergün 5-6 km yürüyorum, dün ilk defa ayrıca 1 mil leslie yaptım, çok keyifliydi, bundan sonra hergün yapacağım, bugün akşam 3 mil leslie yapmayı düşünüyorum, biran önce kilolardan kurtulmak istiyorum, güncel kilom:70,7 .boyum:1,63, tabii ilk kilomu tam bilmiyorum, size değişimleri burdan bildirrim...

Tebrik ederim papatyacigim, kilolari verdikten sonra sporu birakmayacaksin insallah. Ben de bahara kadar cepte avantajim olsun diye bu yogunlukta devam edip sonra kardioyu azaltip yogaya agirlik vermeyi planliyorum. Havalar isininca disarda daha keyifli oluyor yürüyüs yapmak o kadar kardio bana yeter diye düsünüyorum. Belki o zaman haftada 1-2 kez leslie yaparim.

Ben yaklaşık bir yıldır düzenli leslie yapıyorum yaz döneminde evde pek olmadığımdan yapamadım ve inanılmaz şiştim görenler hamile sanıyordu
Gerçekten spor yapıminca mutlu oluyorum inşallah hiç bırakmadan devam ederim

Yogami da yaptim. Yaptikca yogaya daha cok baglaniyorum. Kaslarin nasil zorlanip calistigini görünce insanlarin neden yillardan beri yoga yaptigini anlayabiliyorum. Tabii esnetip rahatlatmasi da ayri bir avantaj.

vıdeosu varmı yaptıgın yoganın bende bu aralar yogayada merak saldım da :KK34:

Yogami da yaptim. Yaptikca yogaya daha cok baglaniyorum. Kaslarin nasil zorlanip calistigini görünce insanlarin neden yillardan beri yoga yaptigini anlayabiliyorum. Tabii esnetip rahatlatmasi da ayri bir avantaj.

Yine igrenc adet öncesi döneme girdim. Her ay nasil oluyor da insan hamileymiscesine abuk subuk seylere as eriyor bilmiyorum. Inanin sirf bu yüzden menopoza girsem de kurtulsam diyorum.

merhaba kızlar, dün sabah 6.5 km yürüyüş yaptım , akşam ise 2 mil leslie yaptımi, ben bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum, şuan heryerim tutuldu, ben böyle bir spor görmedim, muhteşem gerçekten...

dün akşam yapılamadı malesef :KK43: ya bu günlerde iş yerinde çok yoruluyorum eve gidince halim kalmıyor içim sıkılıyor yapmayınca bu nasıl bişey anlmadım vicadan azabı duyuyorum acaba bir haftakadar 3 mil normal yapsam faydası olur mu ki hızlılalrı yapcak halim yok devamlı hızlı yapıyordum halbuki :KK43: o kadar yoruluyorum ki dün 7.5 da oğlumu uyutmak için odasına girdim bende uyumuşum yanında bi kalktım 10,30 bir portakal yedim malesef o satte sonra tekrar yattım sabah 6.30 da oğlum kaldırdı beni o kalkmasa yine kalkmam neden böyle oldum bilmiyorum ya

dün akşam yapılamadı malesef :KK43: ya bu günlerde iş yerinde çok yoruluyorum eve gidince halim kalmıyor içim sıkılıyor yapmayınca bu nasıl bişey anlmadım vicadan azabı duyuyorum acaba bir haftakadar 3 mil normal yapsam faydası olur mu ki hızlılalrı yapcak halim yok devamlı hızlı yapıyordum halbuki :KK43: o kadar yoruluyorum ki dün 7.5 da oğlumu uyutmak için odasına girdim bende uyumuşum yanında bi kalktım 10,30 bir portakal yedim malesef o satte sonra tekrar yattım sabah 6.30 da oğlum kaldırdı beni o kalkmasa yine kalkmam neden böyle oldum bilmiyorum ya

Sevgili vsn her gün hiit calismasi olanlari yapiyorsan yorulman normal. Haftanin 3 günü hiit olanlari diger günler normalleri yap. Vücuduna da biraz zaman tanimis olursun dinlenmesi icin. Ben de o hatayi yapiyorum ama bugün bende de hal kalmadi. Ben de yavas bir seyler yapacagim.

Sevgili vsn her gün hiit calismasi olanlari yapiyorsan yorulman normal. Haftanin 3 günü hiit olanlari diger günler normalleri yap. Vücuduna da biraz zaman tanimis olursun dinlenmesi icin. Ben de o hatayi yapiyorum ama bugün bende de hal kalmadi. Ben de yavas bir seyler yapacagim.

aynen canım ya ya hit ya fast o taraz yapıyorum yapmazsam faydası olmayacak gibi geliyor ama hal kalmadı evde de koşturma biliyorsun 7 aylık bebek ütü çamaşır yemek derken bayılıyorum. bu hafta pazartesiye kadar bende normal olanlardan yapacağım 3 mil sadece

Canım seni çok iyi anlıyabiliyorum....Ya gerçekten iş yorgunluğu bir de eve gel ev işleri, bir de işten geç çıkıyorum bazen eve gelmem 8.30 birde o saatte yemek yapıyorum 9-10 da ancak pestilin çıkmış oluyor (bir de çocukta yok bizde daha)... insan sadece biraz dinlenmek istiyor...spor yapmayı gerçekten çok seviyorum ama bayanların hayattaki işi çok zor ya... ya sabah erken kalkıp yapmak lazım ama onu da daha gerçekleştiremedim henüz....

X