Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
leslie vakti olanlar için çok iyi bir egzersiz programı ben yaparken daha ilk haftada etkisini görmeye başlamıştım :) arkaya kendi sevdiğiniz müzikleri koymak eğlenceli hale getiriyo

Canım seni çok iyi anlıyabiliyorum....Ya gerçekten iş yorgunluğu bir de eve gel ev işleri, bir de işten geç çıkıyorum bazen eve gelmem 8.30 birde o saatte yemek yapıyorum 9-10 da ancak pestilin çıkmış oluyor (bir de çocukta yok bizde daha)... insan sadece biraz dinlenmek istiyor...spor yapmayı gerçekten çok seviyorum ama bayanların hayattaki işi çok zor ya... ya sabah erken kalkıp yapmak lazım ama onu da daha gerçekleştiremedim henüz....

canım sabah da oğlumla ilgileniyorum onun vaktinden çalamam vicdan yaparım değlse :KK43: anca kalkıyorum kahvaltı yap onun üstünü değiştir altını değiştir karını doyur öyle çıkıyorum evden artık biraz yavaşyacağım rahat olacağım çok takyordum kafaya kg olayını şimid 3 mil yapayım bu hafta dinleneyim dedim halim olmuyor artık

canım sabah da oğlumla ilgileniyorum onun vaktinden çalamam vicdan yaparım değlse :KK43: anca kalkıyorum kahvaltı yap onun üstünü değiştir altını değiştir karını doyur öyle çıkıyorum evden artık biraz yavaşyacağım rahat olacağım çok takyordum kafaya kg olayını şimid 3 mil yapayım bu hafta dinleneyim dedim halim olmuyor artık

Cok haklisin canim, calisirken sporu günlük hayatina uyarlamak cok zor. Syöle de yapabilirsin tabii halin kalirsa. MEsela hiit radio mix gibi hizli millerin 2sini yapabilirsin her gün hafta sonu da vaktin kalirsa daha uzun yaparsin. Inan onun da faydasini görürsün. Günde yarim saat spora ayirmis olursun ki hic fena degil. Bi de kücük cocugun var sana kolayliklar diliyorum.

Ben bugün kizimla 2 saat yürüdüm tabii bunun yarim saatini kizim kullandi kendi yürüdü. Onu iyice yorup bebek arabasina oturtmadan benim yürüyüsüm baslayamiyor. Henüz baska bir sey yapmadim ama biraz yoga yapmak istiyorum.

herkese merhaba, bir sorum olacaktı.
özellikle kalça ve basen inceltmek isteyenler leslie'nin hangi programını uyguluyor acaba. sayfaları biraz okudum. programlar çok ve çeşitli olduğu anlatılmış fakat yine de karar veremedim.

herkese merhaba, bir sorum olacaktı.
özellikle kalça ve basen inceltmek isteyenler leslie'nin hangi programını uyguluyor acaba. sayfaları biraz okudum. programlar çok ve çeşitli olduğu anlatılmış fakat yine de karar veremedim.

http://www.youtube.com/watch?v=OwjwgROc_1k&list=PLYgVKKyEx8ySGQfAZ578tJHpYEReu8kHW&index=17
http://vdownload.eu/watch/7858563-leslie-sansone-5-day-slim-down-76-min-fitness-dvdrip-tg.html

Bu iki videoda daha detayli bacak calismalari var. Ikinci linkteki videolar 5 parcadan olusuyor isinma mili, normal mil, kol, bacak ve karin, hizli mil olarak. Bacak bölümünde oldukca güzel hareketler var.

http://www.youtube.com/watch?v=OwjwgROc_1k&list=PLYgVKKyEx8ySGQfAZ578tJHpYEReu8kHW&index=17
http://vdownload.eu/watch/7858563-leslie-sansone-5-day-slim-down-76-min-fitness-dvdrip-tg.html

Bu iki videoda daha detayli bacak calismalari var. Ikinci linkteki videolar 5 parcadan olusuyor isinma mili, normal mil, kol, bacak ve karin, hizli mil olarak. Bacak bölümünde oldukca güzel hareketler var.

çok teşekkür ederim. umarım faydasını görürüz. sizde güzel değişimler oldu mu ???

http://www.youtube.com/watch?v=-rnB9rDRrCM dün bunu yaptım kızlar iyi geldi ondan önceki gün yapmadım bir de çok yorucu değildi en azından ter attım.

Bende bu video olmasina ragmen daha denemedim. Ben de dünü disarda yürüyüs ve yogayla tamamladim. Cok halsizim bu hafta. Adet öncesi sendromu. Bugün ne yapacagimi düsünüyordum ben de.

Bende bu video olmasina ragmen daha denemedim. Ben de dünü disarda yürüyüs ve yogayla tamamladim. Cok halsizim bu hafta. Adet öncesi sendromu. Bugün ne yapacagimi düsünüyordum ben de.

bende çok yorgunum canım bu hafta ya o yüzden 3 mil yapabilrim en fazla bugünde 3 mile devam. ama eski bi pantolun ile bluzum vardı içine girdim bu sabah çok mutlu oldum :)

bende çok yorgunum canım bu hafta ya o yüzden 3 mil yapabilrim en fazla bugünde 3 mile devam. ama eski bi pantolun ile bluzum vardı içine girdim bu sabah çok mutlu oldum :)

Tebrik ederim canim tüm yogunluguna ragmen cok istikrarli gidiyorsun. Ben de cok mutlu oluyorum dar gelen her kiyafetim oldugunda. Beni bu karli günessiz hava da biraz yoruyor galiba. Hava güneslie olunca kendimi daha enerjik hissediyorum. Yogayla leslie arasinda kararsizim bugün. Simdi kilo vermekten cok sikilasma derdindeyim pilates, callanetics v.s yapsam belki daha cabuk sonuc alirim ama callanetics o kadar sikici ki beni mahvediyor.

Ayyyy burda aktif leslieciler varmis cooookkkk sevindim :KK16: eskiden kilo verme donemimde bende leslie yapardim ama uzerinden zaman gecti kortizon falan tekrar sistim simdi bir haftadir leslienin videolarini deniorum bende hiit cardio dan yana olanlardanim 4fast milemyapildi 5 mile advanced yapildi hits radio yapildi ki en eglencelisi buydu suan malesef bulamiorum :KK43: en son 3 mile weight loss da karar kilindi :KK66: cunku 5millik advanceddan cok cok daha fazla ter attiriyor bana hani hizli olan 2. Mili marry kay die bi hatunun yaptirdigi video bu ona devam ediorum 3 gundur ve 4dk lik baslangic seviyesi karin egzersizi yapiorum belki bilenleriniz vardir youtube da p4p azin abs for women videosu var kadinlar icin bir ay sonra hizli olan haftalik bi karin egzersiz programi yapmislar onla devam edicem hem accuk kiloda vermis olurum :) bu arada 62de seyrederken ilacla 71 gordum oyle boyle 65 e indim diyet yapma gafletine dusunce 66 oldum velhasil arkadaslar hareket etmeden kilo verilmio diyetle kitlik psikolojisine girmekde stres kabizlik ve artimkilo olarak geri donuyo bizlere ben yine daha once 10 kilo verdigim ne yapiyorsam aynen devam sadece porsyon kucultmek gec saatlerde yememeye ozen gostermek ve spor

Hepimize kolay gelsin :)

Aaa bi tavsiye daha verebilirim yine youtube adrian bryant yazin aboneyim bu adama :) hiit cardio icin cok iyi programlari var ozellikle sky walk ve jumping jacks tablet yada telefonunuza hiit timer yukleyip istediginiz heryerde yapabilirsiniz ille video takip etmenize gerek yok ben basladim ancak isinma ve esneme yapmadigim icin baldirlarim inanilmaz agridi ve istesemde devam edemedim. Sicramanin ip atlamak yada trambolin gibi seylerin faydasini bilioruz zaten ve bu adamda videolarinda gosterdigi calismalarla inanilmaz kilo vermis biri ingilizcesi olanlar sitesinden yada facebook sayfasindan sorular sorabilir ulasilmasi kolay merak etmeyin hicbisey satmio :p

Son düzenleme:
merhaba kızlar dün yatmadan 12 de 4 fast miles yaptım ama gece olunca çok yorulmuşum bir daha bu kadar geçe bırakmıyacağım sporu :KK55:

merhaba kızlar dün yatmadan 12 de 4 fast miles yaptım ama gece olunca çok yorulmuşum bir daha bu kadar geçe bırakmıyacağım sporu :KK55:

Selam =) bende 5 mili 2 aksam ustuste gec saatte yapmistim ve yorgunlugumu hic atamadim sonra 3 mile gectim yada interval olabilir yani sporun kisiyi daha dinc hissettirmesi gerek bitkin degil eger bitkin dusuorsak yada zorlaniorsak kondisyon olarak hazir degiliz demektir yoksa aksama birakmak sadece usengeclik yaratir cnm he bide tabi gunun yorgunlugu ustune agir gelir cok abanmamak lazim

''Leslie Sansone's Walk to the Hits Radio Remixes'' bunu internette her yerde aradım ama bulamadım. sizde varsa gönderebilirmisiniz.....

karbonatlı su deneyen oldu mu ? zayıflatıyor diye duydum özellikle eczanelerde satılan ingiliz karbonatı .

X