Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Aynen öyle oluyor canimbirakamiyoruz artik biz. Eglenceli olsun diyorsan sevgili thalix radio remix olan videonun linkini ekledi you tube a onu indirebilirsin ancak siliyorlar yeni video oldugu icin cabuk davranmani tavsiye ederim. O daha dansli filan belki daha cok seversin.

çok teşekkür ederim kenara yazıyorum, ancak online izleyebilirim, apple indirmelere izin vermiyor maalesef :KK50:
bu arada umarım senin gibi olabilirim :KK15:

Bu ne böyle:KK53: Nasıl vermiş o kiloları bu kadın, bravo valla.:KK9::KK9::KK9:

Gerçi bi forum sitesinde günde 10 mile yapan biri de çok kilo vediğini söylüyordu ama böylesi, inanılmaz.

5 yilda 80den fazla kg vermis. Sadece leslie yaparak...

günaydın,
3 fast mile ve 10 min booty work.yaptım.

bugün çok fazla ütüm var,
ütüden nefret ediyorum, beni çok yoruyor,
ama, nerede hareket orada bereket sloganıyla,
dişimi sıkacağım.
bu da spor sayılır.

Selam kızlar,

3 mile hızlı ile 3 mile normal arasında ne fark var tam olarak biliyor musunuz ? Ben hızlı olanı daha kolay yapıyorum, hemen bitiyor gibi geliyor. Bir de ancak akşam 21.00'den sonra yapabiliyorum ben, işten dön yemek ye ancak oluyor. Tek güzel yanı akşam bir şey yemiyorum yeni spor yaptım diye. Haydi bakalım gitsin kilolaaaar...:KK9::KK62:

Selam kızlar,

3 mile hızlı ile 3 mile normal arasında ne fark var tam olarak biliyor musunuz ? Ben hızlı olanı daha kolay yapıyorum, hemen bitiyor gibi geliyor. Bir de ancak akşam 21.00'den sonra yapabiliyorum ben, işten dön yemek ye ancak oluyor. Tek güzel yanı akşam bir şey yemiyorum yeni spor yaptım diye. Haydi bakalım gitsin kilolaaaar...:KK9::KK62:

Hizli miller icinde kosmali, ziplamali hareketler olan hit kardio denilen videolar. Bunlar yag yakimini arttirip calismanin yapildigi gün icinde 200 kaloriye kadar bileekstradan vücudun harcamasini sagliyor.

Hizli miller icinde kosmali, ziplamali hareketler olan hit kardio denilen videolar. Bunlar yag yakimini arttirip calismanin yapildigi gün icinde 200 kaloriye kadar bileekstradan vücudun harcamasini sagliyor.

Açıklama için çok teşekkürler, sizin değişiminizi de gördüm. Tebrik ederim, çok çok güzel olmuş, darısı isteyen herkesin başına.:KK9:

derya ablacım merhaba nasılsın...masallah spora devam harıkasın:KK16: ben 6 gün 4 fast mıl yaptım bır gun ara verdım...gram bıle kılo verememısım...normal mı bu....önceden gram gram gıdıyodu ama bu hafta tık yok ...napmam lazım sence

derya ablacım merhaba nasılsın...masallah spora devam harıkasın:KK16: ben 6 gün 4 fast mıl yaptım bır gun ara verdım...gram bıle kılo verememısım...normal mı bu....önceden gram gram gıdıyodu ama bu hafta tık yok ...napmam lazım sence

Iyiyim canim sagol, kilo verme durabiliyor o noktaya takilma. Ben ilk 5 kiloyu verdikten sonra aylarca veremedim son iki aydir 3 kg verdim yine. Videolari degistir radio remix i indirdin mi you tube dan her an silinebilir. Baska videolarini dene leslie nin ki vücudun sasirsin biraz. Sabirla devam et bir süre sonra yine gidecektir kilolar. Biraz proteine agirlik verip karbonhidrat ve sekerden kismayi deneyebilirsin. Bi de agirlik ilave edebilirsin biraz.

Son düzenleme:
bende koyacağım ha biraz daha vereyim de :)

ya bir sürü alıntı yaptım gitti hepsi neyse slm haımlar dün 3 mil yapıldı ben devamlı fast yapmıyorum haftada belli günler yapıyorum değilse yoruluyorum çok.

En dogrusunu yapiyorsun canim vücudunun verdigi sinyalleri mutlaka dinle. Ben kendimi ne zaman cok zorladiysam ardindan hastalaniyorum. O zaman daha uzun süre ara vermek zorunda kaliyorum.

İlk sayfadaki part 1 ve part 2yi bugün itibariyle yapmaya başlıyorum. :KK31:
Evde twist-shape var ayrıca.
O da bacak kaslarını, kalçayı ve karın kaslarını çalıştırdığı için, ikisiyle beraber bacaklarımı istediğim sıkılığa ve inceliğe ulaştırabilirim umarım.

Bugün Radio Remix 3 mile yaptım, ekleyen arkadaşa teşekkür ediyorum, çok sevdim. Sonrasında da karın egzersizleri yaptım.:KK34:

Iyiyim canim sagol, kilo verme durabiliyor o noktaya takilma. Ben ilk 5 kiloyu verdikten sonra aylarca veremedim son iki aydir 3 kg verdim yine. Videolari degistir radio remix i indirdin mi you tube dan her an silinebilir. Baska videolarini dene leslie nin ki vücudun sasirsin biraz. Sabirla devam et bir süre sonra yine gidecektir kilolar. Biraz proteine agirlik verip karbonhidrat ve sekerden kismayi deneyebilirsin. Bi de agirlik ilave edebilirsin biraz.

acıkcası morelım bozuldu ablacım ya insan gram barı vermez mı....ayyy ben cok mu yıyorum bıyerde hata mı yapıyorum kı :KK43:

acıkcası morelım bozuldu ablacım ya insan gram barı vermez mı....ayyy ben cok mu yıyorum bıyerde hata mı yapıyorum kı :KK43:

Azi cogu degil de ne yedigin önemli aslinda. Bir tabak dolusu salata ile bir tabak dolusu makarnanin kalorisi ayni degil tabii ki. Önceden programliyorum ben mesela o gün ne yiyecegimi ve hazirliyorum ki gözümün önünde olsun baska sey yemeyeyim diye. Buna ragmen aylarca vermedigim oldu üzüldüm, takinti yaptim. Ama sonradan düzeliyor yine.

Kizlar bugün kanima girdiniz. Sabah temizlik yapmistim, arkasindan yürüdüm disarda. Ama sonradan sizlerle o kadar yazistim ki leslie ile ilgili az önce dayanamadim iki mil leslie ile ic bacak ve karin hareketleri yaptim.

Azi cogu degil de ne yedigin önemli aslinda. Bir tabak dolusu salata ile bir tabak dolusu makarnanin kalorisi ayni degil tabii ki. Önceden programliyorum ben mesela o gün ne yiyecegimi ve hazirliyorum ki gözümün önünde olsun baska sey yemeyeyim diye. Buna ragmen aylarca vermedigim oldu üzüldüm, takinti yaptim. Ama sonradan düzeliyor yine.

hımm anladım canım ozaman ben spora devam..ozaman vucudu sasırtayım..senın dedıgın gibi degisik leslıe yapalım bakalım bu etkıler inş ...kılolar gramda olsa gıder canım

En Büyük TÜRKİYE
Bugün Radio Remix 3 mile yaptım, ekleyen arkadaşa teşekkür ediyorum, çok sevdim. Sonrasında da karın egzersizleri yaptım.:KK34:

Az önce indirdim ben de yapıcam bugün. En son Cumartesi spor yapmıştımsonra hastalıktan yapamadım sanki vücudum şişmiş gibi hissediyorum

X