Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ben birgün leslie yapııp bir gün bölgesel yapmayı düşünüyorum derya abla nasıl olur sence?

Iyi olur tabii o zaman mesela kisa videolardan bir bacak bir karin bir üst vücut(kol gögüs) yaparsin tam bir vücut calismasi olur. Kombinasyonunu zamanina ve keyfine göre ayarlayabilirsin. Ben de bazen öyle yapiyorum, bazen 2 mil leslie yapip ardindan kisa bir video yapiyorum. Mesela haftada 5 gün calisacaksan degisik seyler yapman faydali bile olur.

Ben bu sabah da 2 saat kadar disarda yürüdüm.

Iyi olur tabii o zaman mesela kisa videolardan bir bacak bir karin bir üst vücut(kol gögüs) yaparsin tam bir vücut calismasi olur. Kombinasyonunu zamanina ve keyfine göre ayarlayabilirsin. Ben de bazen öyle yapiyorum, bazen 2 mil leslie yapip ardindan kisa bir video yapiyorum. Mesela haftada 5 gün calisacaksan degisik seyler yapman faydali bile olur.

değişik videolar olunca daha iyi oluyor sıkmıyor en azından doğru söylüyorsun sıkılaşmam lazım benim 2 3 kilo da versem yeter

7 gündür hic ara vermeden calistim bugün disarda islerim vardi bol bol yürüdüm ztn dancers bodyden kalan bi hamlik var dinlenmis sayilirim.Yarin devam :)

Az önce ayarladığım video 3 mildi ama 2 milde sıkıldım. Hatta yarın 1 mil yaparım sadece. 5 mili nasıl yapıyorlar yahu... Bitmek bilmez :KK1:

Az önce ayarladığım video 3 mildi ama 2 milde sıkıldım. Hatta yarın 1 mil yaparım sadece. 5 mili nasıl yapıyorlar yahu... Bitmek bilmez :KK1:

Tabii sondaki esnemeyi unutmamak sartiyla miller istenildigi kadar yapilabilir. Her mili ayirmasi ondan zaten. Yalniz eger amacin kilo vermekse 1 mil az gelir. Kiloyu korumak icin bile en az yarim saat yapmak gerekiyor kardioyu.

Tabii sondaki esnemeyi unutmamak sartiyla miller istenildigi kadar yapilabilir. Her mili ayirmasi ondan zaten. Yalniz eger amacin kilo vermekse 1 mil az gelir. Kiloyu korumak icin bile en az yarim saat yapmak gerekiyor kardioyu.

Eyvah sondaki esnemeyi unuttum. 1 mil Leslie yapıp ardına değişik hareketler yapsam yine de kilo vermem için yetmez mi :44:

Eyvah sondaki esnemeyi unuttum. 1 mil Leslie yapıp ardına değişik hareketler yapsam yine de kilo vermem için yetmez mi :44:

Bölgesel hareketler belki uzun vadede kilo verdirebilir ancak en hizli yolu kardio. Leslie sana uygun degilse baska bir kardio deneyebilirsin. Kardio yag yakimi ve kilo verme, koruma icin vazgecilmez. Acik havada yürüyebilir, kosabilir, imkanin varsa yüzebilirsin. Bunlarin hepsi kardio calismalari. You tube da da baska kardio videolari var. Insan severek yapmadi mi devamini getiremiyor cünkü.

Derya abla süper bir değişim yaşamışsın baya incelmişsin motive oldum sabredip devam edeceğim leslie..Birde geçen hafta salı günü 70,4 kiloydum bu sabah tartıldım 70 kilo geldim 400gr gitmiş az ama olsun öğle aman aman bir diyet de uygulamadım. Yememe biraz dikkat ettim o kadar..

Böyle olsun işte külodun alt kısmı yapışık olmasın :2::2::2::2::2:
Çok seksi ve güzel duruyor böyle ama çok emek lazım of of of
attachment.php

Gerçekten var mı? böyle bir şey sporla böyle bir totoya sahip olabilir miyiz? Ben bazılarının doğuştan şanslı olduğunu düşünüyorum yedikleri halde bir gram almayan arkadaşlarım var.. böyle bir toto hayal mi? gerçek olabilir mi? sporla lütfen biri cevaplasın:KK43:

Derya abla süper bir değişim yaşamışsın baya incelmişsin motive oldum sabredip devam edeceğim leslie..Birde geçen hafta salı günü 70,4 kiloydum bu sabah tartıldım 70 kilo geldim 400gr gitmiş az ama olsun öğle aman aman bir diyet de uygulamadım. Yememe biraz dikkat ettim o kadar..

Sagol canim radio hits yapmissin galiba faydasi olacaktir mutlaka, agirliklarla ya da su siseleriyle yapabilirsen daha da cok terleyip kalori harcarsin. Ben artik o kadar titizlenmiyorum ama dengeli beslenmeye calisiyorum. Biraz fazla yedigimi hissedersem kardioyu arttiriyorum.

Günaydınlar:KK3:
Dün çok yorgundum, maalesef gündüz yapamadım. Akşam da misafirim geldi:26:
Karar aldım, 3 mile yapıp iyice ısınacağım, üstüne de 15 dk kadar plates koyacağım. Daha yeni yeni başladığım için spora(' hafta oldu sanırım) kendime uygun olanı arıyorum:KK31:

Akşam yemeğinden sonra 1 mile yaptım, yediklerimi biraz olsun yakmak için.
Şimdilik 1-2 mile şeklinde gitsem de ilerde daha çok yaparım umarım.
Hem duyduklarıma göre insan spor yaptıkça yapası geliyormuş. O isteksizlik, sanki biraz daha kımıldarsan bayılacakmışsın gibi o pis his kayboluyormuş :KK9:

Akşam yemeğinden sonra 1 mile yaptım, yediklerimi biraz olsun yakmak için.
Şimdilik 1-2 mile şeklinde gitsem de ilerde daha çok yaparım umarım.
Hem duyduklarıma göre insan spor yaptıkça yapası geliyormuş. O isteksizlik, sanki biraz daha kımıldarsan bayılacakmışsın gibi o pis his kayboluyormuş :KK9:

Aynen öyle oluyor canimbirakamiyoruz artik biz. Eglenceli olsun diyorsan sevgili thalix radio remix olan videonun linkini ekledi you tube a onu indirebilirsin ancak siliyorlar yeni video oldugu icin cabuk davranmani tavsiye ederim. O daha dansli filan belki daha cok seversin.

X