Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Hayir canim kendini zorlama 3 mil yapacagim diye. Biliyorum insan hemen yapayim da kilo vereyim istiyor ama vücudumuzun da bir alisma dönemi var. Bir mil ile basla sonra hizli olan 1 miller var, kendini hazir hissettikce arttir. Göreceksin kisa sürede forma girer alisirsin. Baska sorun olursa cekinmeden sor.

Sağol tatlım.. Bu akşam tekrar deneyeyim bakayım..Peki en verimli sonuç hiç aralıksız yapılan 1 saat egzersizmidir.
Yani 15 er dakka egzersiz 15 dakka mola versem olmazmıki i :KK17:

arkadaşlar hepinize merhaba bende buhafta leslie sansone ile 2 mile yapmaya başladım.benim iki çocuğum var biri okula gidiyor biri daha 1,5 yaşında ben ancak saat 16:00 da yapabiliyorum.vakit ozaman bulabiliyorum vermem gereken çok kilo var.saat olarak aklım çok kurcalanıyo hangi saatte yapsam daha iyi olur beni yapıpta kilo veren arkadaşlar bilgilendirise çok sevinirim.çok kilo vermek istiyorum.saat konusunda hangi saatler en uygun diye google baktım farklı farklı şeyler var ama bazı uzmanlar 16:00 çok uygun diyor.kızlar cevap bekliyorum lütfen

Sağol tatlım.. Bu akşam tekrar deneyeyim bakayım..Peki en verimli sonuç hiç aralıksız yapılan 1 saat egzersizmidir.
Yani 15 er dakka egzersiz 15 dakka mola versem olmazmıki i :KK17:

Ara verdin mi isinmis olan kaslarini tekrar sogutursun. Bir iki hafta sabret göreceksin her gün kondisyonun artacak. Kilo vermeye gelince en az 3 milleri yapman lazim haftada 5-6 gün. O asamaya gelene kadar kademeli arttir kondisyonunu. Her gün 5 dk daha fazla yapmayi da deneyebilirsin. Ama sonunda esnemeyi unutma sakin.

arkadaşlar hepinize merhaba bende buhafta leslie sansone ile 2 mile yapmaya başladım.benim iki çocuğum var biri okula gidiyor biri daha 1,5 yaşında ben ancak saat 16:00 da yapabiliyorum.vakit ozaman bulabiliyorum vermem gereken çok kilo var.saat olarak aklım çok kurcalanıyo hangi saatte yapsam daha iyi olur beni yapıpta kilo veren arkadaşlar bilgilendirise çok sevinirim.çok kilo vermek istiyorum.saat konusunda hangi saatler en uygun diye google baktım farklı farklı şeyler var ama bazı uzmanlar 16:00 çok uygun diyor.kızlar cevap bekliyorum lütfen

simdi canim sen bunlara hic takilma, ben basladigimda da bebegin kücüktü 2 cocugum daha var zamani kiti kitina ayarlamak zor oluyor bu durumda. bazen sabah yaptim bazen geceyarisina yakin bazen ögleden sonra . ama hep düzenli yaptim ki anahtar kelime asil bu. 14 ayda 10 kg verdim cok kiliolu isen cok daha fazla verme sansin var ben zaten 65e yakindim. teknik olarak sabah yapmak yag yakimini arttirir deniyor ama hangimiz her sabah bu zamani bulabiliyoruz. sen düzenli yap yeter.

simdi canim sen bunlara hic takilma, ben basladigimda da bebegin kücüktü 2 cocugum daha var zamani kiti kitina ayarlamak zor oluyor bu durumda. bazen sabah yaptim bazen geceyarisina yakin bazen ögleden sonra . ama hep düzenli yaptim ki anahtar kelime asil bu. 14 ayda 10 kg verdim cok kiliolu isen cok daha fazla verme sansin var ben zaten 65e yakindim. teknik olarak sabah yapmak yag yakimini arttirir deniyor ama hangimiz her sabah bu zamani bulabiliyoruz. sen düzenli yap yeter.

arkadaşım cevabın için çok teşekkür ederim.bende artık bundan sonra düzenli bir şekilde yapmaya çalışıcam.evet malesefki kilom fazla(85)kiloyum malesef.ve kilo vermek istiyorum.sen kilo verirken neler yaptın biraz anlatabilirmisin.inşallah bende veririm kilolarımı

merhaba arkadaşlar, öğleden sonra 20 dk bölgesel çalıştım çok ihtiyacım var:KK8::KK8: akşam da 3mil radio yaptım..

Ben 3 mil radionun hızlanan bölümlerinde karın yan kaslarını çalıştıran hareketleri var onları yapınca sağ göğsümün altında çok kötü bir ağrı oluyor. koşarken bir şey yok sizler de var mı? böyle birşey:26:

4 mile fast yapıldı. 50 mekik çekildi. Bugün gece bir şey yemedim, Akşam 7'den sonra sadece su içtim. Alıştırıyorum kendimi. Şu 1 hafta önemli, göbeğim gitsin istiyorum. Mekik sayımı artırmam lazım, bir de squash yapmak istiyorum ama bacaklarım acayip ağrıyor yapamıyorum henüz... :18:

arkadaşım cevabın için çok teşekkür ederim.bende artık bundan sonra düzenli bir şekilde yapmaya çalışıcam.evet malesefki kilom fazla(85)kiloyum malesef.ve kilo vermek istiyorum.sen kilo verirken neler yaptın biraz anlatabilirmisin.inşallah bende veririm kilolarımı

Verirsin canim hic merak etme leslie ile kilo vermeyeni görmedim. Simdi ben öncelikle sunu söyleyeyim 43 yasindayim ve basimdan 3 sezaryen gecti bir cocugumu da kaybettim yani 4 kez hamilelik yasadim. Ileri derecede hasimoto hastasiyim yani tiroid bezlerim cok yvas calisiyor dolayisiyla kilo vermem cok zor bir durum. Buna ragmen 14 aydir bilincli olarak spor yapiyorum 10 kg verip eski kiloma dönmeyi basardim cok sükür ve simdi de korumay calisiyorum. Ben cok kardio yaptim yani kardio ne demek leslie, acik havada yürüyüs v.s Yani sira haftanin en az 3 günü bölgesel hareketler yaptim karin bacak ve üst vücut icin. Amacina bagli tamamen. Kilo vereyim yeter diyorsan leslie ile devam et mutlaka verirsin. Benim amacim hem kilo verip hem de sikilasmak ve biraz da kaslarimin güclenmesi oldugu icin hepsini bir arada yürüttüm. Bundan sonra da hayat boyu spora devam etmeyi hedefliyorum. Senin kilo fazlan oldugu icin daha fazla olabilir leslie ile kilo vermen. Düzenli yap yeter. Beslenme olayini sorarsan ben ilk 5 kg da hic dikkat etmedim her seyi yedim. Sonr aKaratay beslenme düzenini incelemeye basladim ve karbonhidratla sekeri ayarlarsam nasil olur dedim. Beyaz makarnayi cok severim kepekli ile degistirdim. Cikolatayi da bitter cikolataya cevirdim. Onun disinda normal yemeklerimi yiyorum zaten cok ekmek yemem, kepekli ekmek aliyorum, sebzemi, etimi meyvemi yiyorum hic ac kalmiyorum. Yani sira ceviz badem findik gibi kuruyemisler de atistiriyorum. Yani ac kalmamiza hic gerek yok aslinda. Sadece yemek düzenimizi ayarlarsak hic bir seyden mahrum kalmadan kilo veriyoruz sporla. Ama tabii yok ben kek, börek, baklava da yiyeyim vazgecemem diyorsan olmuyor. Bir yerden fedakarlik edecegiz elbet.

merhabalar,
3 mega mil ve 10 min booty yaptım.

bugün ütü, temizlik ve alışveriş var,
bakalım hangisine yetişeceğim.

bunları da spordan sayıyorum,
sonuçta hareket ediyorum:KK9:

2 mil Leslie yaptım. 20 dk kalça ve bacak çalıştım. Yarım saatten fazla da yürüyüş yaptım bugün.:KK12::KK12:

Verirsin canim hic merak etme leslie ile kilo vermeyeni görmedim. Simdi ben öncelikle sunu söyleyeyim 43 yasindayim ve basimdan 3 sezaryen gecti bir cocugumu da kaybettim yani 4 kez hamilelik yasadim. Ileri derecede hasimoto hastasiyim yani tiroid bezlerim cok yvas calisiyor dolayisiyla kilo vermem cok zor bir durum. Buna ragmen 14 aydir bilincli olarak spor yapiyorum 10 kg verip eski kiloma dönmeyi basardim cok sükür ve simdi de korumay calisiyorum. Ben cok kardio yaptim yani kardio ne demek leslie, acik havada yürüyüs v.s Yani sira haftanin en az 3 günü bölgesel hareketler yaptim karin bacak ve üst vücut icin. Amacina bagli tamamen. Kilo vereyim yeter diyorsan leslie ile devam et mutlaka verirsin. Benim amacim hem kilo verip hem de sikilasmak ve biraz da kaslarimin güclenmesi oldugu icin hepsini bir arada yürüttüm. Bundan sonra da hayat boyu spora devam etmeyi hedefliyorum. Senin kilo fazlan oldugu icin daha fazla olabilir leslie ile kilo vermen. Düzenli yap yeter. Beslenme olayini sorarsan ben ilk 5 kg da hic dikkat etmedim her seyi yedim. Sonr aKaratay beslenme düzenini incelemeye basladim ve karbonhidratla sekeri ayarlarsam nasil olur dedim. Beyaz makarnayi cok severim kepekli ile degistirdim. Cikolatayi da bitter cikolataya cevirdim. Onun disinda normal yemeklerimi yiyorum zaten cok ekmek yemem, kepekli ekmek aliyorum, sebzemi, etimi meyvemi yiyorum hic ac kalmiyorum. Yani sira ceviz badem findik gibi kuruyemisler de atistiriyorum. Yani ac kalmamiza hic gerek yok aslinda. Sadece yemek düzenimizi ayarlarsak hic bir seyden mahrum kalmadan kilo veriyoruz sporla. Ama tabii yok ben kek, börek, baklava da yiyeyim vazgecemem diyorsan olmuyor. Bir yerden fedakarlik edecegiz elbet.

arkadaşım öncelikle bebeğin için çok üzüldüm.allah sabır versin.ben daha 31 yaşındayım.benim amacımda hem kilo verip hem sıkılaşmak.senin yazdıklarından sonra bende çok heveslendim.bundan birkaç ay önce eliptik bisikltle spor yapıyodum birkaç kiloda verdim hatta eliptik bisiklet sayfasındada yazıyodum ama malesef bebeğim ben ondan yaparken çok huysuzlandığı için bırakmak zorunda kaldım o biraz daha büyüyünce devam adicem.leslie öğrendim nette araştırırken kadınlar kulübünde bu sayfayı buldum ve bu hafta yapmaya başladım.inşallah sizlerle beraber yaparım ve kilo veririm.bebeğim leslie yaparken rahat duruyo hatta da oynuyo.

ben bugün 2 mile yaptım 40 tanede mekik çektim.3 mile yapcaktım ama biraz zorlanınca bıraktım.haftaya 3 mile yapıcam:129:

Derya 1970 çok haklısın bende evlendigim ve hamile kaldığım zaman zaten 66 kiloydum şimdide o kilomdayim ben Zayıflamak isteyince etrafimdaki herkes yok kızkenki kilona donemezsin dediler ki şimdi eskisi gibiyim ama benm bacaklarim kendimi bildim bileli hep kalın bende senin onerinle platese başladım ender Saraç hareketleri leslie o gün hangisini canım isterse onu yapıyorum yorumlarınızı gördükçe daha da hevesleniyorum bundan sonra bende hergün takipte kalicam bu arada siteye yeni üye oldum etiketliyerek nasıl cevap yapacağımı bilmiyorum o yüzden böyle ayrı yazıyorum

Selam kizlar!!! Bugün hem yürüdüm disarda hem de kuaför islerimi filan hallettim. Insan kendiyle barisinca daha da cok bakimli olmak icin özen gösteriyor. Inanin artik yürüyüse bile ciksam ne giydigime daha cok dikkat ediyorum. Kim ne derse desin biz kadinlar icin dis görünüsümüz cok önemli bir moral kaynagi.

X