Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Burn 30 olanı denedim bugün, yeni mi çıkmış o daha önce görmemiştim. :44:
Kesinlikle diğerlerine göre daha eğlenceli ve hızlı hem de yarım saat :109:

3 mil yaptım geldim Allahım bu tempoya incelsin şu bacaklar iç yumoş bacaklar düzensin..

bu burn it leslie nin videosu mu ben baktım başka bir grup vardı aynı şeyden mi bahsediyoruz acaba

bu arada 8\60 oldu benim ki

Başka öyle video var mı bilmiyorum ama burn 30 diye Leslienin videosu var kendiside dahil olmak kalabalık bir gurupla yapıyor.

Canım linki bende şuan yokta geçtiğimiz sayfalarda derya abla atmıştı orada bulabilirsin .

Arkadaşlar o videolar kaldırılmış ne yazık ki :/ Başka yerde de var mıdır bilemiyorum.
Önceden indirmiş olan var mı aramızda?

herkese günaydın arkadaşlar,
1haftadır lesli ve diyet yapamadım,
misafirlerim vardı.
umarım herkes iyidir.

bu arada sayfalar çok ilerlemiş,
galiba çoğaldık, yeni gelenler hoşgelmiş,
paylaşım artınca daha güzel oluyor.
fırsat bulursam geçmişi okuyacağım.

4mil power + slim göbek yaptım.

vaktim olmadığı için ancak 3 millik videonun 20 dk sını yapabildim akşam telafi ederim umarım

9\60 oldu :)

Günaydın kızlar dün yine 30 days yaptım. çok güzel geçiyor run run kısmı özellikle :KK76: İşlerim yoğundu gelemedim. Dün akşam eşime milföyden börek yaptım sadece bir ısırımlık yedim :KK34:

Merhaba bayanlar sabah kursa gittim geldim skinny jeans egzersizlerimi yaptım gün içerisindede Leslie ille yürücem.

Leslie ile 3 mil yürüdüm ..

Nerdesiniz hanımlar ya ne oldu sayfamıza :KK14:
Kimsecikler yok :KK31:

$bacakas0.jpg

Benim iç bacakalrımda fotografta oldugu gibi sorun var iç üst taraf(bikininin altı diyeyim) daire içine alınmıs zaten. O çıkıntıyı Leslie düzeltir mi ?

Son düzenleme:
Kızlar ben bugun 3 fast milesa başladım konuda her gün aynısını yapmayın falan yazıyordu siz nasıl yapıyorsunuz ya da bi videoyu kac gün uyguluyorsunuz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kızlar ben bugun 3 fast milesa başladım konuda her gün aynısını yapmayın falan yazıyordu siz nasıl yapıyorsunuz ya da bi videoyu kac gün uyguluyorsunuz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canım ben başladğımdan beri 1 gün hariç her gün yaptım yani toplamda 7 gün oldu şimdiye kadar. 1 gün dinlenmek istedim.
Her gün farklı yapıyorum canım bende.

X