Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Canım videolar kalkmış baktım şimdi.
Ama ben youtube linkini ktunnel.comdan girerek görebiliyorum.

clipconverter.com sitesinden de inriyorum linkini tıklayarak.

Canım videolar kalkmış baktım şimdi.
Ama ben youtube linkini ktunnel.comdan girerek görebiliyorum.

clipconverter.com sitesinden de inriyorum linkini tıklayarak.

mail adresimi özelden göndersem bana gönderebilme imkanın var mı canım

mail adresimi özelden göndersem bana gönderebilme imkanın var mı canım

Canım linkleri zaten derya abla paylaşmıştı, bende geçmiş sayfalardan baktım ama videolar kaldırılmış :KK43:
Malesef gönderemem ki canım o yüzden video yok yani :/

Videoda uzun gelmez ki maille :KK31:

Dün bi bakınayım bişi yapabiilir miyim

Canım bakındım baska sitelere ama bulamadım videoyu . Bulsam indirmene yardımcı olcam ama bulamadım.

Hergün aynı yüzleri görmek sıkıcı oluyor değiştirmek en güzeli videoları :)

Günaydın kızlar dün erken geldim eve aniden regli oldum işyerinden apar topar geldim :KK53: iyi de oldu leslie 30 day yaptım ardından da 1 mil yürüdüm ama yürüyüş kısımlarını hep koştum :21: Bacaklarımda kırgınlık var kızlar inşallah inceleceğizzzzEn Büyük TÜRKİYE

Gunaydin kizlar aksamustu forumdayim sorulariniz varsa alinti yaparak sorun yoksa arada kaybolabiliyor takip edemiyorum. Ve lutfen gecmiste acilmis olan leslie basliklarinda yazip bana sorular sormayin konu butunlugu bozulur.

Günaydın kızlar dün erken geldim eve aniden regli oldum işyerinden apar topar geldim :KK53: iyi de oldu leslie 30 day yaptım ardından da 1 mil yürüdüm ama yürüyüş kısımlarını hep koştum :21: Bacaklarımda kırgınlık var kızlar inşallah inceleceğizzzzEn Büyük TÜRKİYE

Merhaba canım bende bugün regl oldum agrıdan ölüyorum ama hep pilatesimi hem lesliemi yapmam lazım :26:
Benimde bacaklarım kalça kaslarım ayaklarım bileklerim heryerim agrıyor anlatamam ya :KK50:

Valla Leslie yapmak daha kolay pilatesten ya .. Çok üşeniyorum karnım agrıyo :KK14:

merhaba kızlar ..nasıl gıdıyor leslıe....

bugun 4 fast zamanı hadı görüşürüz:KK16: sporumu yapayım:KK16:

Oh be sayıları agrımdan dolayı tam olarak tamamlayamasam da pilates tamamdır ..
Lesliede yapacağım.

Merhaba canım bende bugün regl oldum agrıdan ölüyorum ama hep pilatesimi hem lesliemi yapmam lazım :26:
Benimde bacaklarım kalça kaslarım ayaklarım bileklerim heryerim agrıyor anlatamam ya :KK50:

İkisini birden yapabiliyorsan ne mutlu sana arkadaşım ben sıkılırım şimdi leslie yapacağım sonra sıkılaşmak için pilates düşünüyorum :KK34:

İkisini birden yapabiliyorsan ne mutlu sana arkadaşım ben sıkılırım şimdi leslie yapacağım sonra sıkılaşmak için pilates düşünüyorum :KK34:

Ne yapayım canım o kadar sıkıldım ki artık yaz geliyor incelmem lazım. Benimde planımda sadece leslie vardı ama pilates geçmişim oldugu için ve ebrunun yeni çıkan dvd sini görünce dayanamadım aldım onunla beraber leslie ypaıyorum ama leslie hep olacack artık hayatımda.

hangi plates hareketlerini yapıyorsun

Tatlım yeni dvd ebrunun.
skinny jeans egzersizler.

Ne yapayım canım o kadar sıkıldım ki artık yaz geliyor incelmem lazım. Benimde planımda sadece leslie vardı ama pilates geçmişim oldugu için ve ebrunun yeni çıkan dvd sini görünce dayanamadım aldım onunla beraber leslie ypaıyorum ama leslie hep olacack artık hayatımda.

1 Saat mi canım pilates

Selam kizlar esimi ise ugurladim yeni bir 7 günlük spor maratonuna hazirim. Biraz dinlenip enerji toplayayim leslie yapacagim.

burada sabah yapılan kısacık sporun günün diğer vakitlerinde yapılan uzun spor kadar etkili olduğunu okumuştum o yüzden sabah 8 gibi leslie 5 day videolarından biri bende vardı 13 dk lık onu yaptım

az öncede leslie 3 mil +mari winsor yaptım toplam 4 mil oldu

ve çift haneli rakamlara geldim

10\60 kızlarrrr :KK52:

hafta sonu 2 günlük ayran detoksu yapmayı düşünüyorum arkadaşlar bana katılmak isteyen var mı?

ayrıca bugün ölçülerimi aldım kızlar fenalardayım ama sevindiğim bir şey var bir ay önce falan laf olsun diye sadece kalçamı ölçmüştüm üzülüp hemen bırakmıştım ölçü almayı o zaman 100 :KK43: çıkmıştı bugün 98 çıktı

ölçülerim
kalca 98
basen 95
bacak ( bir bacağı ölçtüm en kalın yerinden) 58
bel 66
üst kol 24
diz 42

boy 1.58
kilo 55

Son düzenleme:
X