Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Arkadaslar leslie nin burn it dedigimiz videosu walk it off in 30 days olarak geciyor ama nerden indirilebilir link bulamadim. Belki torrent araciligiyla indirebilirsiniz.

Arkadaslar leslie nin burn it dedigimiz videosu walk it off in 30 days olarak geciyor ama nerden indirilebilir link bulamadim. Belki torrent araciligiyla indirebilirsiniz.

indirmeden netten izleyebileceğimiz bir yerde var mı
birde bu mu etkili yoksa fast 3 miles mi acaba

Son düzenleme:
Kizlar az önce radio hits yaptim ardindan da yellow mile. Radio hits 348 kalori. Yellow mile 84 kalori ama renkli milleri ayrica liste yapacagim.

indirmeden netten izleyebileceğimiz bir yerde var mı
birde bu mu etkili yoksa fast 3 miles mi acaba

3 fast miles da 250 kalori filan yakiliyor canim 45 dk da bunda yarim saatte 200 kalori gidiyor. Tabii kiloya bagli. Ben bulamadim izlenecek bir yer bulursam link eklerim. Su an en etkili leslie mili radio hits. Onun icin bir link eklemistim size.

Ben indiremedim malesef.

3 fast miles yaptım bugün pilateste tamamdır. Sanırım değişimleri fark etmeye başladım. Pantolonlarım daha güzel duruyor.
Ama hemen heveslenmek istiyorum. Şımarıyorum çünkü. Her tarafım agrıyor inatla yapıyorum. Yapıcamda :emir_bebek::emir_bebek:

Ben indiremedim malesef.

3 fast miles yaptım bugün pilateste tamamdır. Sanırım değişimleri fark etmeye başladım. Pantolonlarım daha güzel duruyor.
Ama hemen heveslenmek istiyorum. Şımarıyorum çünkü. Her tarafım agrıyor inatla yapıyorum. Yapıcamda :emir_bebek::emir_bebek:

Farki görmene sevindim canim. 1 hafta bile düzenli yapmak fark yaratiyor vücutta. Radio hits i indirmemis miydin sen? Bugün cok baktim ama size ekledigimden baska bir link bulamadim.

Farki görmene sevindim canim. 1 hafta bile düzenli yapmak fark yaratiyor vücutta. Radio hits i indirmemis miydin sen? Bugün cok baktim ama size ekledigimden baska bir link bulamadim.

Burn 30u ve firmi indirdim abla ben bu radio walk hits yok malesef bende .
Bende bakındım malesef bulamadım :KK43:

Gerçekten 1 hafta hergün yaptım ve günde 3mil 4 mil vs tek bi programla kalmadım. 3 gündürde pilates yapıyorum heryerim agrıyor ama yapıyorum valla nasıl azim anlamadım :nazar: :KK1::KK1: Bugün kardeşim geldi istanbuldan dedim benim bi programım eşlik et bana oda yaptı beraber yaptık insan zayıflar bunlar diyor :KK1:

Burn 30u ve firmi indirdim abla ben bu radio walk hits yok malesef bende .
Bende bakındım malesef bulamadım :KK43:

Gerçekten 1 hafta hergün yaptım ve günde 3mil 4 mil vs tek bi programla kalmadım. 3 gündürde pilates yapıyorum heryerim agrıyor ama yapıyorum valla nasıl azim anlamadım :nazar: :KK1::KK1: Bugün kardeşim geldi istanbuldan dedim benim bi programım eşlik et bana oda yaptı beraber yaptık insan zayıflar bunlar diyor :KK1:

Benim ekledigim linkten cikmiyor mu canim radio hits? Olsun burn de cok güzel yaktiriyor. Yarim saat az geliyorsa insan bir mil daha yapabilir ya da bölgesel bir calisma, pilates filan yapar. Ben de her gün radio hits yapamiyorum, yarin programimda burn var. Kilo vermek cok umurumda degil ama biraz daha yag yakmak gerekecek herhalde karin gitsin diye.

Ben indiremedim malesef.

canım çok sevindim senin adına devam devam walk walk walk :))

Benim ekledigim linkten cikmiyor mu canim radio hits? Olsun burn de cok güzel yaktiriyor. Yarim saat az geliyorsa insan bir mil daha yapabilir ya da bölgesel bir calisma, pilates filan yapar. Ben de her gün radio hits yapamiyorum, yarin programimda burn var. Kilo vermek cok umurumda degil ama biraz daha yag yakmak gerekecek herhalde karin gitsin diye.

Çıkıyorda abla nedense indiremedim tuhaf tuhaf şeyler çıkıyor. Evet burnde yapıyorum çok süper gerçekten.
Nasıl desem bu leslie milim milim inceltiyor sanırım insanı.Geçen giydimde dedim ya kolları rahat geldi diye bugünde karnımın oralar daha bi bol geldi.
Yoksa banamı öyle geliyor bilemiyorum ya. İnce bacaklı fit popolu bi olsam ah bi olsam :)

canım çok sevindim senin adına devam devam walk walk walk :))

Walk walk walk çok seviyorum kadını ya bıcır bıcır insana moral veriyor.

Kizlar az önce radio hits yaptim ardindan da yellow mile. Radio hits 348 kalori. Yellow mile 84 kalori ama renkli milleri ayrica liste yapacagim.

ağırlıklarla mı yaptın derya abla iki videoyu da? çok güzel yaktırıyormuş gerçekten.. ben indirmemiştim radio hitsi link verebilir misin

ağırlıklarla mı yaptın derya abla iki videoyu da? çok güzel yaktırıyormuş gerçekten.. ben indirmemiştim radio hitsi link verebilir misin

Canim radio hits agirlikla yaptim ama linki yok onun you tube daydi. Dün size bir link verdim torentle indirilebilir diye bir dene istersen.

Ben indiremedim malesef.

canım ya beraber çalışacaktık ben hamile olduğumu öğrendim :KK43: çokta hevesliydim

canım ya beraber çalışacaktık ben hamile olduğumu öğrendim :KK43: çokta hevesliydim

Tebrik ederim canim. Leslie hamileyken de yapabilirsin 4 fast miles da hamile bir kadin yapiyor dikkat ettiysen. Önce doktoruna danis tabii ve kosmali olanlari yapma ama normal tempoda doguma fit girmek ve dogum sonrasi fit olmak icin devam edebilirsin. Ayrica temiz havada da bol bol yürüyüs yap. Ben kizima hamileyken kondisyon bisikleti bile kullandim.

Ah canım benim ne güzel ya çok sevindim inan ki topiğimize bebek gelecek .. Canım yapabilirsin videolarda var hamile kadın yavas yavas yürü canım hareket berekettir. Zarar vereceğini sanmıyorum :)
Sağlıkla gelsin inşallah kucağına :)

X