Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Yazin yazin kizlar baslik bos kaliyor sonra. Ben sabah burn it yaptim sonra bir saat de yürümem gerekti. Aksam yapacak halim kalmadi. Yarin devam ederim.

Ben de 2. Haftadan biraz fazla zaman önce basladim. Gercekten bacaklarimda sikilasmayi hissediyorum. Bel bölgem yani simit şekli vardi. Sanki fark etti gibi. Esim bile sen de fark var diyor. Gecen cumartesi günü kilomu ölçmustu diyetisyenim bu hafta olcemedim bilmiyorum. Haftaya cmt gunu tekrar gittigimde o ölçer yine. ama biliyorum ki ben insülin direncinden dolayi yavaş veriyorum kilolarimi. Sabirli olmali leslie ve diyete devam etmeliyim. :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Walk it off burn ve firm yok mu hiç bi yerde ya :/ Veya internete yükleyecek olan?
Ben en çok onları beğenmiştim diğerlerini yapasım gelmiyor şimdi. Keşke kalkmadan indirseydim :KK19:

Tatlım banada çok uzun geldiğinde hiç baslayamadım ona 21 gün.
1 hafta daha az olan yeni çıkardıgı dvd yi denesen. Yarın 3.günüm olacak benim afedersin ama popom bacakalrım öyle agrıyor ki oturup kalkarken çok agrıyor ama yinede yapıcam kararlıyım.

Ben de ebru nun son cdsini yapıyordum aynı şekilde bacaklarım çok fena oldu. Yürürken bile çok zorlandım. O yüzden bir süre leslie'yi yapıp sonra ebruya devam etsem diyorum ama bilemedim. Nedense yürüyüş dışında bir spor yapamıyorum :KK1:

Ben de ebru nun son cdsini yapıyordum aynı şekilde bacaklarım çok fena oldu. Yürürken bile çok zorlandım. O yüzden bir süre leslie'yi yapıp sonra ebruya devam etsem diyorum ama bilemedim. Nedense yürüyüş dışında bir spor yapamıyorum :KK1:

Nacizane ben araya gireyim burada. Spor bilindigi gibi vücudumuzda mutluluk hormonu salgiliyor. Ancak su da var ki stres altinda istemeden ya da vücut zorlanarak yapilan da ayni sekilde stres hormonu salgiliyor. Ki bu da yaptigimiz sporun bize fayda yerine bazen zarar da vermesi demek. Bunu bir makalede okumustum. Daha o sporu yaparken mutluluk hormonunun etkisini hissedermis insan. O yüzden önemli olan hareket ve sevdigimiz bir spor dalini yaparak formda kalmak. Mutlaka baskasi da yapiyor ben de bunu yapayim diye düsünmek degil.

Tebrik ederim ablacım,hiç görmemiştim ben.:KK9::nazar:

Bugün tekrar tartıldım 300 gr daha vermişim,sıkılaşıyorum ve hafifliyorum.Bunu hissetmek çok güzel.:KK16:

Abla aynı şeyi ben de yazdım,3 aydır yapan biri olarak ama arkadaş benim yorumlarıma hiç dönmedi,kaldı ki ben hem kilo verip hem sıkılaştığımı yazmıştım diyetle.Leslie ile.Kimsenin vücudu kimseye benzemez,çok kısa zamanda sonuç görmek istiyor.Kıyas yapmak kadar yanlış bir şey yok,bazı şeyler Allah vergisi çünkü.

Sanırım bana söylüyorsun arkadaş benim yorumlarıma hiç dönmedi diyerek .. Kasıtlı birşey yok unutmuş ya da farketmemişte olabilirim onu belirteyim ..
Teşekkürler.

myzt arkadaşım gerçekten şüpheci yaklaşıyorsun gibi geliyor bana da :KK43: ve çok sıkıyorsun kendini gibi geliyor .. biraz daha sakin olmalısın zaten 36 bedensin gayet formdasın incelmesini istediğin kısımlar yakın zamanda incelecektir sen zaten kararlı bir biçimde devam ediyorsun

Daha öncede yazdıgım gibi şüpheci falan yaklasmıyorum genelde bu söyleniyor bana burda ama motive olmak eminim herkesin hosune gider sonuc görmek elbette hosuna gider .. Tabi ki herkesin vücudu farklıdır bende farkındayım a kişisi böyle incelmiş diye bende tam o kısımdan incelicem diye birşey yok.
Ben sanırım yanlıs anlasıldım , 36 bedenim gayet formdasın demişsin ama forma değilim fazlalıklarım var elbette haliyle 36 bedenin hakkını veremiyorum. Sabırsız olabilirim belki ama o kadar çok sıkıldım ki her sporu denedim en sevdiğim yapmakta zorlanmadıgım bu olunca sonuc almak ve bunu biran evvel görmek istemek çok normal ..
Ha diyincede olmuyor onunda farkındayım :)

Canım dayanamıyorsan 15 günlüğü bitir sonra devam et.. Ben zaman ayırabiliyorum sabah pilates öglen leslie yapıyorum.
Ağrılarım geçti dayanamıcak gibiysen önce ebruyu bitir. Sen bilirsin en iyisini.. Bende kardiyo olarak en iyi leslie yapıyorum.

Tekrar merhaba kizlar. Bugün hic leslie yapasim yoktu bütün hafta yaptim hafif gecireyim dedim yarim saat kondisyon bisikleti, biraz push up filan gögüs calismasi, biraz da yoga karin videosu yaptim. Yine bir saat ugrasmisim.

Daha öncede yazdıgım gibi şüpheci falan yaklasmıyorum genelde bu söyleniyor bana burda ama motive olmak eminim herkesin hosune gider sonuc görmek elbette hosuna gider .. Tabi ki herkesin vücudu farklıdır bende farkındayım a kişisi böyle incelmiş diye bende tam o kısımdan incelicem diye birşey yok.
Ben sanırım yanlıs anlasıldım , 36 bedenim gayet formdasın demişsin ama forma değilim fazlalıklarım var elbette haliyle 36 bedenin hakkını veremiyorum. Sabırsız olabilirim belki ama o kadar çok sıkıldım ki her sporu denedim en sevdiğim yapmakta zorlanmadıgım bu olunca sonuc almak ve bunu biran evvel görmek istemek çok normal ..
Ha diyincede olmuyor onunda farkındayım :)

Hepimiz ayni seyi istiyoruz canim. Ama inanmadan yaparsan basarili olamazsin. Sinirlarini fazla zorlarsan da cbauk olsun diye vücut bir yerde sana dur diyecektir. Devamlilik önemli bu konuda. Sen en cok inandigin sporu yap sonuclar kendiliginden gelecektir. Victoria Secret sayfasinda okumustum cok hosuma gitti: Bu ay bir sonraki ay icin spor yapiyorsunuz.. Yani bu ne demek simdi yaptigimizin sonucunu sonra görecegiz.

Nacizane ben araya gireyim burada. Spor bilindigi gibi vücudumuzda mutluluk hormonu salgiliyor. Ancak su da var ki stres altinda istemeden ya da vücut zorlanarak yapilan da ayni sekilde stres hormonu salgiliyor. Ki bu da yaptigimiz sporun bize fayda yerine bazen zarar da vermesi demek. Bunu bir makalede okumustum. Daha o sporu yaparken mutluluk hormonunun etkisini hissedermis insan. O yüzden önemli olan hareket ve sevdigimiz bir spor dalini yaparak formda kalmak. Mutlaka baskasi da yapiyor ben de bunu yapayim diye düsünmek degil.

kesinlikle sana katiliyorum bu konuda callanetic in methini çok duydum yapamadım mutsuz oldum kaç gün
ama leslie ve mari yapınca mutlu oluyorum daha istekli yapıyorum
hatta aynada kendimi daha güzel hissediyorum çevreme pozitif enerji yayıyorum
ne zaman spor yapsam çevremdekiler bana sende buün değişik bişey var güzel olmuşsun falan diyorlar bunu sporun verdiği pozitif enerjiye bağlıyorum

Hepimiz ayni seyi istiyoruz canim. Ama inanmadan yaparsan basarili olamazsin. Sinirlarini fazla zorlarsan da cbauk olsun diye vücut bir yerde sana dur diyecektir. Devamlilik önemli bu konuda. Sen en cok inandigin sporu yap sonuclar kendiliginden gelecektir. Victoria Secret sayfasinda okumustum cok hosuma gitti: Bu ay bir sonraki ay icin spor yapiyorsunuz.. Yani bu ne demek simdi yaptigimizin sonucunu sonra görecegiz.

EVet abla ama bende inanarak yapıyorum yani yanlış anlaşılmasın. Kararlılıkta yapıyorum yani oflaya puflaya yapmıyorum sıkmıyorum kendimi.

Bazı insanlar öyle oluyor çevremdede çok gördüm spor yapıyorum diyet yapıyor ama zayıflama çok sonra başlıyor 2 ay sonra kilo vermeye baslayan gördüm ben binamızda komşum. 2 ay hiç bırakmadı ama morali bozuldu mu bozuldu tartıya cıktıgında kilo vermediğide oldu ama 2 ay sonra bi anda zayıfladı.

Haftanin bilancosu karin bölgesi 1 cm inceldi. Sislikler gidiyor herhalde yoksa zayiflama bu kadar cabuk olmaz.

http://www.pinterest.com/vonbenkestok/before-and-after/

arkadaşlar bu link site kurallarına aykırı mı bilmiyorum ama size göstermeden de yapamazdım
öncesi ve sonrası fotoğraflar ama hangi sporu yaptıklarını bilmiyorum
sırf size moral azim olsun diye veriyorum kısayolu
gercekten inanılmaz değişimler var

Çok güzel resimler varmış motivasyonu arttırdı teşekkürler :)
Leslie için yok sanırım ama callanetics için şunları gördüm iyiymiş cidden. :KK1:

http://www.pinterest.com/pin/331014641332795133/
http://www.pinterest.com/pin/404268504022289536/

X