Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
citol merhaba canım bu lesliyi indirme konusunda bana yardım edermisin acaba bende 112 kilo ile hamile kaldım 125 ile doğuma girdim fakat hamilelikte yeme düzenim değiştiği için bir türlü başlayamıyorum 2 gün yapıyorum 3. gün kalıyor inş bu sefer olur bozulmazda

yawrumm seni baya azimli gördümm
bugunden itibaren bir liste hazırlayayım kilo ve beden ölçülerimizi yazalım
bakalım sonuçlar nasıl olacak

Acaip eğleniyorum ondandır azmim :dance: Bugünde 3 mil yürüdüm :nazar:

listeye girmek isteyenlerr adlarınızı alıyım bakım
kilo
gögüs
göbek
bel
kalça ölçülerinizle birlikte

Ben bu listeye girmek isterim ama Leslie dışında yaptığım hareketlerde var, haksızlık olmaz derseniz balıklama atlarım :eek:

Son düzenleme:
Ben bir haftadır düzenli her gün 5 mil leslie teyzeyle yürüyorum ve hem zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum hem de yapa yapa hareketleri ezberledim hem artık yormuyor da.. Bu iş kış için çok iyi oldu bebeğim var dışarıya nasıl çıkcam,kim bırakacam derdi vardı son çare koşu bandı alıyım diyordum ama bu leslie çok işime geldi bakalım incelme olacak mı(olmalııı!) Bende listeye girmek isterim!

3 Mil (Walk Away the Pounds Express) yürüdüm bugün, meğer advancedmiş canım çıktı yahu :1rolleyes:

Leslie o kadar çok konuşuyorki bazen hareketleri değiştirmeyi unutuyor bence :roflol::roflol: Hadi wak wak wak wak naniknanik

bende başladım 29 ekimden beri 5 mil yapıyorum

ben başlayayım ölçülerimi vermeye
kilo 68
basen 101
bel 99
göğüs:92

Aa tabi benim ölçülerde
Kilo : 78
göğüs :103
göbek : 97
Basen : 108

Umarım sağlıklı bir şekilde inceliriz hep beraber..

yazin lesli ablayla baya yürüdüm coook faydasi oldu simdi yeniden baslamam gerek bakalim yarin insallah ilk isim bu olack

Bende veriyim ölçülerimi, eksik kalmamam lazım sırnaşık şey

Geçen hafta pazartesi başladığımdan geçen haftanın ölçülerini veriyorum, yarın tekrardan ölçücem..

Göbek: 75
Bel: 71

Benim kilo problemim yok kızlar, tek derdim göbeğim :mymeka: Gelişmelerden haberdar ederim Şeniz

günaydın kızlarrr
didiss maşallahhh
kızlarr çogalıyoruzz
ben listeye ekliyorum
ama hangi günler yada kaç günde bir ölçü bildirimi yapalım
siz karar verim

16 ekim 1009 da almışım öllcülerimi
gögüs 107
bel 109
göbek 126
popo 136 :bbo:

ya ben bunu indiremiyorum hep hatalı olanlar karşıma çıkıyor sizler tam olarak indirdiğiniz link verirseniz sevinirim

citol aplammmmm baş belan geldi bende katılcam bu leslie ye ancak henüz onca çabama rağmen bulamadımmmmm bu ablamın videolarını topiiiiiiikinnnnn hayırlı osun aplam yaaaaa olmadı linkleri bana mail at mail adresim var sende

Citol'üm, bana gün farketmez ama bence hafta bir ölçüm iyidir, benim göbek&basen eritme yarışmamdada hafta bir alıyoruz ölçü Şeniz

Bu arada hayal görmüyorsam göbeğimde şekil değişikliği var fakat incelme yok :çok üzgünüm: Ölçülerim aynı yani..

Bugün: 3 Mil (Walk Away Your Waistline) + Flat Tummy Healthy Back

Artık sesini kapatıp yapıyorum, Leslie kesinlikle susmuyor çünkü naniknanik

Citol'üm, bana gün farketmez ama bence hafta bir ölçüm iyidir, benim göbek&basen eritme yarışmamdada hafta bir alıyoruz ölçü Şeniz

Bu arada hayal görmüyorsam göbeğimde şekil değişikliği var fakat incelme yok :çok üzgünüm: Ölçülerim aynı yani..

Bugün: 3 Mil (Walk Away Your Waistline) + Flat Tummy Healthy Back

Artık sesini kapatıp yapıyorum, Leslie kesinlikle susmuyor çünkü naniknanik

:roflol:
bende pek merak ediyorum ne diyo bu karı böle diye :kedi:

ya ben yazin süper yapiyordum simdi hava kapali kasvet cöküyor yapamiyorum...nasi yapiyorsunuz hic icimden gelmiyor ama baya faydasi var biliyorum..

citol,selam..
Kıvrımlı ve diri ölçülerimi yazıyorum..Gülen olursa benden beter olsun..:)))

Göğüs 118.. çünkü yeni emzirmeyi kestim..Kiloyla alakası yok..:)))
Bel 119.. çünkü ikinci doğumdan sonra böyle oldu..İncecik belim vardı benim..:) p
Kalça 122..yorum yok..

Maşallah kütük gibiymişim yaw..

arkadaslar bende 2 mil olani yaptim ama diger videolari bulamadim.Nerde bulabilirim yardimci olur musunuz?Ayrca citol cok sagol.Benim cok isime yarayacak bu egzersizler.zemuszemus

Merhabalar canlar, ben 90 kilo ve üzerindekiler birlikte zayıflıyor grubundan,
Gerçekten düzenli olarak yaparsanız gerçekten faydasını görüyorsunuz.
Ben her gün 45 dk.mı bu spora ayırıyorum.
Beni gören eş dost çok kilo verdin diyor, benim hala verecek kilom var diyorum.
Dün işyerinde arkadaşlarım yeter artık seni böyle görmekten usandık diyorlar.
Citol'üm bu siteyi iyi ki açmış,
Gerçekten leslie sensone ile yürüyüş harika, bilakis benim hiç canım sıkılmıyor, akşam eve gidip,
sabırsızlıkla yürüyüş yapasım geliyor.
Bu meşakkatli yolda herkese başarılar canlaropuyorumnanaktan

Birde nasıl olucak..Her haftamı bildiricez ölçülerimizi..
Ve hangi gün..aslında cuma günü iyi olur kanımca..
Hem kilo bildirimi yapıp,hemide ölçülerimizi veririz..

X