Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
selam ben bu egzersizleri cdye çektirsem olurmu nasıl yapabilirim linkleri verebilirmisiniz bana bebeğim çok küçük spora gidemiyorum yürüyüşede çıkamıyorum ne olur yrdım edin bu kilolarla delirmek üzereyim 4 ay oldu doğum yapalı hala 125 kiloda takılı kaldım

selam ben bu egzersizleri cdye çektirsem olurmu nasıl yapabilirim linkleri verebilirmisiniz bana bebeğim çok küçük spora gidemiyorum yürüyüşede çıkamıyorum ne olur yrdım edin bu kilolarla delirmek üzereyim 4 ay oldu doğum yapalı hala 125 kiloda takılı kaldım

cnm yardımcı olucaktım ama
ne özel msj atılabiliyo ne ziyaretci msj
o yüzden linkide burda veremiyorum

Birde nasıl olucak..Her haftamı bildiricez ölçülerimizi..
Ve hangi gün..aslında cuma günü iyi olur kanımca..
Hem kilo bildirimi yapıp,hemide ölçülerimizi veririz..

ewet cnm bnde öle düşündüm
birde hergün yapılan yürüyüş belirtilicek
haftalık olarak kaç mil yapmışız ve kilo, ölçü durumu degerlendirilecek

kızlar arama motorundan leslie sansone yazıp aratın ve önünüze gelen ilk siteye tıklayın orada indirme linkleri var..
ben her gün 5 mil yürüyorum bebeğim uyurken ,kışın evden hiç çıkamayacağım için süper oldu bu cd..acayip dinç hissediyorum kendimi ve ölçtüm göbekten 1 cm incelmişim vücudumun sıkılaştığını hissediyorum,deneyin mutlaka

takipteyim sizi kıslar inşallah bende başlayacam ama ne zaman belli değil?opuyorumnanaktan

kızlar arama motorundan leslie sansone yazıp aratın ve önünüze gelen ilk siteye tıklayın orada indirme linkleri var..
ben her gün 5 mil yürüyorum bebeğim uyurken ,kışın evden hiç çıkamayacağım için süper oldu bu cd..acayip dinç hissediyorum kendimi ve ölçtüm göbekten 1 cm incelmişim vücudumun sıkılaştığını hissediyorum,deneyin mutlaka

cnm ılk lınk dıger zzayıflama sıtesı am bunlar cesıt cesıt yaı ılk baslayhanlar hangısını ındırcekkafamçokkarıştı

cnm ılk lınk dıger zzayıflama sıtesı am bunlar cesıt cesıt yaı ılk baslayhanlar hangısını ındırcekkafamçokkarıştı

O linki biraz okursanız konu hakkında epey açıklama var, ben baştan sona okudum. Mesela yeni başlayan, spor geçmişi olmayanlar için 1 milden başlanması, spor geçmişi olanlar içinse 2 milden başlayıp arttırmaları önerilmiş. Eğer başka sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım a.s.

3 Mil (Walk Away Your Waistline) + Flat Tummy Healthy Back. Geberiyorum yorgunluktan mirmirmirmir

O linki biraz okursanız konu hakkında epey açıklama var, ben baştan sona okudum. Mesela yeni başlayan, spor geçmişi olmayanlar için 1 milden başlanması, spor geçmişi olanlar içinse 2 milden başlayıp arttırmaları önerilmiş. Eğer başka sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım a.s.

sekercım okuyorumda sıkıcı evt 1.mılden yapılması gerekmıs ama lınk lazım 1den baslayarak burdan atılmıyosa özelden atarmsıın:1hug:

3 Mil (Walk Away Your Waistline) + Flat Tummy Healthy Back. Geberiyorum yorgunluktan mirmirmirmir

yarasınn Şeniz
ben muhayyen günümdeyim
o yüzden bitince başlıcam
bu cumadan itibarende listeyi yayınlıyorum
listeye girmek isteyenlerr
ölçülerini alsınlar kkızlarr kaydirigubbakcemile2

bu cumadan itibarende listeyi yayınlıyorum
listeye girmek isteyenlerr
ölçülerini alsınlar kkızlarr kaydirigubbakcemile2

Bence ilk sayfada 2. mesajını editleyerek yazabilirsin listeyi eğer yeni konu açmıcaksan Şeniz

Ya kızlar kafama takıldı ben yaklaşık 10 gündür falan yürüyorum leslie teyzeyle :)) ve yediklerime dikkat etmeme rağmen kilo vermedim hatta biraz aldım bile acaba yağlar kaslara mı dönüşüyor dersiniz? bi arkadaş başka bi topikte yazmış sanırım diyetisyenler diet ve sporu beraber önermiyorlarmış diye..ama ben tersi diye biliyorum yani ikisi birden olursa sağlıklı bir şekilde sarkmadan kilo verilir diye yanılıyormuyum ?

Ya kızlar kafama takıldı ben yaklaşık 10 gündür falan yürüyorum leslie teyzeyle :)) ve yediklerime dikkat etmeme rağmen kilo vermedim hatta biraz aldım bile acaba yağlar kaslara mı dönüşüyor dersiniz? bi arkadaş başka bi topikte yazmış sanırım diyetisyenler diet ve sporu beraber önermiyorlarmış diye..ama ben tersi diye biliyorum yani ikisi birden olursa sağlıklı bir şekilde sarkmadan kilo verilir diye yanılıyormuyum ?

şimdi birincisi bende diyetisyene gittim
eger diyetle kilo verirsen spor vermicem dedi
ilerde belki dedi
ikincisi
hiç bir insan spor yaparak kilo almaz
bnilinen nedir
aldıın kalori
verdiginden fazlaysa yapacak bişi yok
üçüncüsü ölçülerini kontrol et sıkılaşmış olabilirsin
birde kilon ne kadar
ve doktor dediki bir yag kütlesi erimeden kasa dönüşmez
yani öncee yag ericek sonra altındaki kas sistemi kuvvetlenecek

şimdi birincisi bende diyetisyene gittim
eger diyetle kilo verirsen spor vermicem dedi
ilerde belki dedi
ikincisi
hiç bir insan spor yaparak kilo almaz
bnilinen nedir
aldıın kalori
verdiginden fazlaysa yapacak bişi yok
üçüncüsü ölçülerini kontrol et sıkılaşmış olabilirsin
birde kilon ne kadar
ve doktor dediki bir yag kütlesi erimeden kasa dönüşmez
yani öncee yag ericek sonra altındaki kas sistemi kuvvetlenecek

Valla anlamadım citol cum ben geçen hafta 77.8 kg iken bu hafta 79.3 oldum ve ilk kez düzenl spor yaptım ve dikkat ettim kaçamak yapmadım sonuç bu :)) vücudum bana şaka yapıyor sanki umarım ödem falan vardır ne biliyim bu kilo kalıcı değildir bugün yapmadım yürüyüş..

citol,hahahaha iki günde birer cm.incelmişim..

Göğüs..117
bel . 118
Kalça . 121

Valla anlamadım citol cum ben geçen hafta 77.8 kg iken bu hafta 79.3 oldum ve ilk kez düzenl spor yaptım ve dikkat ettim kaçamak yapmadım sonuç bu :)) vücudum bana şaka yapıyor sanki umarım ödem falan vardır ne biliyim bu kilo kalıcı değildir bugün yapmadım yürüyüş..

himm
aslinda b'r tuzlu ve tursu yendigi zaman fazla cikiyo insan birda adet donemi oncesi

X