Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
bende yapıyorum 3 gundür boyum 1.76 kilom 65 69olmak istıyorumm kısa sürede buprogramla kiloverenler varmıdır

aynen bende ya:KK1:
eskisi gibi tempom yok havalarda soğuk insanın canı istemiyor

aynen valla yaa ne güzel düzen tutturmuştum her akşam yemekten sonra yapıyordum çayımı koyuyordum o demleneene kadar duşumu alıp dizi keyfi yağpıyordum ama üzerime çimento dökülmüş gibi hissediyorum bu ara :KK60:

kızlar ya gaza gelelim yapalım yine ama ben leslie yapamıycam..sauna şortumu giyip eliptik bisiklet kullanıcam..

3 haftadır çok düzenli olmasa da slim in 6 yapan ben malesef 1 milim bile incelemedim. sonra da bu topikte slimle ilgili olumsuz bir iki şey okudum hevesim kaçtı. bugün leslie 3 mil yaptım. ama slimden sonra 3 mil biraz hafif kaldı sanırım. 4 yada 5 mile mi çıkarsam yada 3 milin üzerine slim six pack mi yapsam düşünüyorum. ayrıca bu leslie yi haftada en az kaç kere yapmak gerek. slimden sonra leslie çok keyifli geldi bana.

3 haftadır çok düzenli olmasa da slim in 6 yapan ben malesef 1 milim bile incelemedim. sonra da bu topikte slimle ilgili olumsuz bir iki şey okudum hevesim kaçtı. bugün leslie 3 mil yaptım. ama slimden sonra 3 mil biraz hafif kaldı sanırım. 4 yada 5 mile mi çıkarsam yada 3 milin üzerine slim six pack mi yapsam düşünüyorum. ayrıca bu leslie yi haftada en az kaç kere yapmak gerek. slimden sonra leslie çok keyifli geldi bana.

canım slim in 6 yı çok uzun süre yaptım hiç fayda göremedim bir ara abartıp hergün yaptım üstüste 4 hafta falan..ama bacaktaki yağlarım erimedi bir türlü..lesli de zaten çok yavaş hareket ediyorlar..ondan hiç fayda geleceğini sanmıyorum..

Kizlar bu videoları kim yükledi 3. 4. 5. Milleri yüklese indiremiyorum cd ciye rica ettim onlarda indiremedi

canım slim in 6 yı çok uzun süre yaptım hiç fayda göremedim bir ara abartıp hergün yaptım üstüste 4 hafta falan..ama bacaktaki yağlarım erimedi bir türlü..lesli de zaten çok yavaş hareket ediyorlar..ondan hiç fayda geleceğini sanmıyorum..

eeee biz nasıl inceleceğiz. leslinin 1 den 5 e kadar tüm videoları var bende. ama nette biraz baktım. binbir türlü video var. bazılarını indiriyorum şimdi. hangisi ne zaman yapılacak. kafam oldu bi milyon...

Duyduğuma göre 21 günde gözle görülürz derecede sıkılaşıyormuşssuuuun pes etmek yok!

kızlar ya gaza gelelim yapalım yine ama ben leslie yapamıycam..sauna şortumu giyip eliptik bisiklet kullanıcam..
valla ye ye otur olmuyor,bir yerden başlamak lazım:KK1:hareket olsun da ne yapsak kar canım
leslie keyifli ama belli zamandan sonraa sıkmaya başlıyor,slim in 6 yı yaptıktansonra bacaklarının kaslanıp daha da kalınlaştığını söyleyenleri duyduğumdan beri denemeyi bile düşünmüyorum ben.
eeee biz nasıl inceleceğiz. leslinin 1 den 5 e kadar tüm videoları var bende. ama nette biraz baktım. binbir türlü video var. bazılarını indiriyorum şimdi. hangisi ne zaman yapılacak. kafam oldu bi milyon...
bu tamamen senin vücuduna bağlı,spora yatkınsan 3 ten başlayabilirsin ama uzun zamandır hareketin yoksa bünyene göre 1 ve ya2den başla zaman geçtikçe artır.
Duyduğuma göre 21 günde gözle görülürz derecede sıkılaşıyormuşssuuuun pes etmek yok!

o genellikle callenetics için kullanılan bir tabir canım.leslie yi 21 gün yapsan öyle gözle görülür bir fark göremezsin.

Bende yeni duydum bu leslieyi.
Bir bakıcam sonuç alabilcek miyim ? Geri birçok arkadaş memnun.
Yemem durmuyoki.:KK4: Çok acıktığımdan , anca yediğim yakılıyo.:KK43:

4 gündür lesli eyapıyorum 3 yada 4 mil yürüyorum. ayın 28 inde ölçülerimi aldım. üzerinden iki hafta geçince yine alıcam. bakalım 2 haftada bir değişim olacak mı. yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum.

bir hafta yapıp bir hafta ara vermek zorunda kalmıştım. bugün tekrar başladım. ben orta karar en iyisidir deyip 3 mil yapıyorum arkadaşlar. ne az ne çok oluyo. faydasını gören olmadı mı hiç leslie nin ??

Yediklerine dikkat etmeyenlerin ancak aldığı bir kısım kalorilerini yakar,edenlerinse zayıflamaya katkıda olacağını düşünüyorum...

Her gün düzenli yürüyüşe çıkan biri olarak bu programı sevmedim kızlar. Gerçekten sıkılaşmak istiyorsak çıkıp dışarı en az yarım saat belirli bi tempoda yürümeliyiz. Bakın arada dağlar kadar fark oluyor. İnsan her açıdan dışarda yürümenin farklarını hisediyor. Leslie yerine yere uzanıp yarım saat kadar bacak ve göbek çalıştırıcı hareketler yapmak çok daha faydalı diye düşünüyorum ve leslie yapmaktan vazgeçtim. Aynen dediğimi yapmaya başladım.

Mesela göbeğim için yere uzanıp az az mekik çekmeye ve bacak kaldırmaya başladım. Kaslarım acıyor çalıştığını hissediyorum. Lieslie ile yürüken yarım saatte zor ısınıyorum. Ona ömür mü yeter :KK1:

Havalar düzelsin de her gün çıkıp çıkıp yürücem..Şimdi bikaç gün stepperda yürümeye devam.

X