Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Her gün düzenli yürüyüşe çıkan biri olarak bu programı sevmedim kızlar. Gerçekten sıkılaşmak istiyorsak çıkıp dışarı en az yarım saat belirli bi tempoda yürümeliyiz. Bakın arada dağlar kadar fark oluyor. İnsan her açıdan dışarda yürümenin farklarını hisediyor. Leslie yerine yere uzanıp yarım saat kadar bacak ve göbek çalıştırıcı hareketler yapmak çok daha faydalı diye düşünüyorum ve leslie yapmaktan vazgeçtim. Aynen dediğimi yapmaya başladım.

Mesela göbeğim için yere uzanıp az az mekik çekmeye ve bacak kaldırmaya başladım. Kaslarım acıyor çalıştığını hissediyorum. Lieslie ile yürüken yarım saatte zor ısınıyorum. Ona ömür mü yeter :KK1:

Havalar düzelsin de her gün çıkıp çıkıp yürücem..Şimdi bikaç gün stepperda yürümeye devam.

arkadaşım dediğin gibi dışarda temiz havada yürümek gibisi yok ama buna imkanı olmaanlar için çok güzel bi video bence. senin imkanın var yürüyosun ne güzel.

kızlar ya ben leslie yapmaya başladığımdan beri göğüslerim felaket acıyor. hani adet öncesi olur ya. öyle dokunamıyorum. ben kol hareketlerini 1 kiloluk dambıl ile yapıyorum. acaba kaslar çalışıyorda ondan mı

bende geldim dün 3 ml yapmıştım bugün yapamadım ama öyle bi gaza geldimlki okuyunca saat erken olsa kalkıp yapıcam valla..:))
geçen sene süper kilo vermiştim şimdi doğumdan kalan kiloları verme zamanı:))))))))))

ben 7 kilo verirken faydasını çok gördüm o yüzden artık yine başlıyorum bugün diyetle birlikte kesinlikle işe yaradığına inanıyorum kendim bizzat denedim.
ama diyet olmadan hiçbi sonuca ulaşamayız.
bugünden itibaren hergün leslie'ye devam :KK23:

haftada 4 yada 5 gün 3 mil yapıyorum. sizce yeterli mi. vermem gereken 4 kilo var. göbektende kurtulmak istiyorum. 3 milin üzerine ne eklemeliyim acaba...

haftada 4 yada 5 gün 3 mil yapıyorum. sizce yeterli mi. vermem gereken 4 kilo var. göbektende kurtulmak istiyorum. 3 milin üzerine ne eklemeliyim acaba...

proğramın içinde en ideal olanı 3 mildir.Vermen gereken sadec 4 kilo var,yediklerine biraz dikkat ederek 3 mil yaparsan faydasını görürsün,ama leslie den göbek için mucize bekleme canımm muhakkak göbek için ayrı hareketler yapmalısın, mekik çeşitlerinden yararlanabilirsin.

benim 10 kg var :KK43:(doğum sonrası hatıralarımm..bugün diyetede başladım ama yapamadım off yarın muhakkak yapıcam 5 gün 3 ml yapsam geçen sene süper olmuştumm..

ben 7 kilo verirken faydasını çok gördüm o yüzden artık yine başlıyorum bugün diyetle birlikte kesinlikle işe yaradığına inanıyorum kendim bizzat denedim.
ama diyet olmadan hiçbi sonuca ulaşamayız.
bugünden itibaren hergün leslie'ye devam :KK23:

evet diyet yoksa olmuyo maleseff sen yaptınmı bugün.

geçen sene yapıyodum hatta burayada yazıyodum göbeğim midem göbeğim nasıl küçülmüştü ve hatta yazmışım midemi anca tırnaklarımı geçirerek tutuyomuşum o derece incelmişim:KK43:şimdi gene görsen sezeryan göbeği:KK43:(

merhaba ben bugün başladımm.leslinin bütün videolarını da indirdim inşallah işe yarar doğumdan sonra çok kilo aldım çünki videolarıda çok begendim bence evde çalışmak için çok güzel herkese teşekkür ederimmmm.

Nasıl indirdin ne olur yardım et[/QUOTE

bu forum sayesınde bu programdan haberım oldu. ve 2 saattır indirmek için epey çaba harcadım ve başardım.

mesela 3. mili indireceksin. tek tek indir. ama birinden diğerine geçerken 15 dk beklemen gerekıyor. hemen hepsini indirmiyor. indirdikten sonra açıyor hepsini. rar uzantılı olduğu içinde winzip programı şart.

takılırsan sor yine.kolay gelsın:)

daha önce de dediğim gibi 3 mil olanı yapıyorum ben bir haftadır. yemene içmene dikkat etmediğimiz sürece ne yaparasak yapalım gitmiyo kilolar :KK43:( ben de basen sorunu var. faydası olr mu arkadaşlar leslie nin ???

daha önce de dediğim gibi 3 mil olanı yapıyorum ben bir haftadır. yemene içmene dikkat etmediğimiz sürece ne yaparasak yapalım gitmiyo kilolar :KK43:( ben de basen sorunu var. faydası olr mu arkadaşlar leslie nin ???

Ayy benimde aynı sorun var canım ya belim incecik ama basen maşşallaaaah :/
Acaba leslie sıkılaştırır mı?

bende hem diete hemde leslie 1 ve 2 yaptım bugün. ,inş biran önce veririz kızlar kilolarımızı:KK16::KK16::KK16:

kızlarr yardımmm..ben bi türlü bulamadım bu leslie yi nereden indireceğimiii...bir an önce indirip başlamak istiyorum.iki gündür dükan diyeti de yapıyorum bide bu program olursa çok daha ii olucakk...lütfen link vereblirmisinizz??

kızlarr yardımmm..ben bi türlü bulamadım bu leslie yi nereden indireceğimiii...bir an önce indirip başlamak istiyorum.iki gündür dükan diyeti de yapıyorum bide bu program olursa çok daha ii olucakk...lütfen link vereblirmisinizz??

uzun zaman önce indirdiğim için malesef link elimde yokk:18:

X