Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ya ben ayagımı burktum
liste oluşturuyodum
ama sanırım bayramdı tatildi derken herkes boşladı
paylaşımda yok
kim yapıyo haberimde yok
ben zaten yapamıyorum malum mafoldumben

kızlar ben başlayalı 5 gün oldu bayıldım hareketlere sporu zevkle yapıyorum artık sonuçlar buraya yazacağım benim gibi yapanlar varsa paylaşsın lütfen..

arkadaşlar birkaç sayfaya baktım linkleri göremedim nereden indiriyorsunuz bende indirmek istiyorum yardım lütfennnnnn

merhaba hanımlar yardıma geldiiiiiim
başka bir siteden indiriliyor

Google ye Leslie Sansone yürü ve incel programı , diye yazın karşınıza çıkacaktır kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Valla anlamadım citol cum ben geçen hafta 77.8 kg iken bu hafta 79.3 oldum ve ilk kez düzenl spor yaptım ve dikkat ettim kaçamak yapmadım sonuç bu :)) vücudum bana şaka yapıyor sanki umarım ödem falan vardır ne biliyim bu kilo kalıcı değildir bugün yapmadım yürüyüş..

spor yapmaya başladıktan bi kaç gün sonra vucüt ödem topluyo diye biliyorum ben mutlaka onunla alakalıdır..spora alıştıktan sonra geçicektir....

heyecanla ilk sayfadan sonuna kadar okudum
ama kafamda şimdi kocaman bir boşluk var çünkü ilk zamanda başlayanlar hiç sonuç ne olmuş ne olmamış uygulayanlardan yorum yok:KK43:(
kim ne kadar zamanda ne kadar vermiş yazsalar benim gibi tüm toipiği okuyup sonuç göremeyince üzülmez
indiren arkadaşlar sende zayıfla sitesinden mi indiriyorsunuz anlamadım bende

ben yüklemeyi bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
virüsvirüsvirüsvirüsvirüsvirüsvirüsvirüsvirüsvirüs sitesinde karşımıza çıkanlardan
free user mi premium user mi hangisi seçilecek?

Evet sonuç alanlar yazarsa iyi olur.Ben 2 gündür yapıyorum. 2 mil olanına başladım 30 dk sürüyor.

ben bi ayagı sakatladım bıraktım
daha da kimse ugramadı buraya boshayallersmile

Senden iyileşince devam edersin.ıstikrar şart.Bence bu walk at home işe yarıcak gibi.Dışarıda yürüşten üşenenlere bir alternatif.

bir çok siteden indirmeye çalışıyorum sabahtan beri ama başaramadım .

nerde satılır bunun cd leri alsam daha mantıklı olur yaa sıkıldım valla ...

ya bende indireyim dedim ama link yok :KK43: yardımcı olabilirmisiniz pls :KK43:(

Kızlar ben epeydir yapmıyorum ama yapsaydım eminim etkisini görürdüm çünkü bitince tüm yağlarım pıtır pıtır atıyor ,böyle olunca yaptığım sporu hissediyorum..

benim tek sıkıntım artık cd yi ezberledim resmenkonuşmalar,mimikler vs :)) keşke her gün canlı canlı yapsalar tv de hep aynı yüzleri görmek sıktı beni:))

hadi kızlar hep beraber başlayalım ne dersiniz?

Kızlar ben epeydir yapmıyorum ama yapsaydım eminim etkisini görürdüm çünkü bitince tüm yağlarım pıtır pıtır atıyor ,böyle olunca yaptığım sporu hissediyorum..

benim tek sıkıntım artık cd yi ezberledim resmenkonuşmalar,mimikler vs :)) keşke her gün canlı canlı yapsalar tv de hep aynı yüzleri görmek sıktı beni:))

hadi kızlar hep beraber başlayalım ne dersiniz?

valaa başlayalım artıkben iyiyim şükür
şey yaapabilirsin
sevdigin hareketli müzikleri açarsın
leslie ablamızın sesini kısarsın
bazen öyle yapıyorum ben ...........
liinklere gelince senndezayıfla diye bir siteden indirdim ben

Ben yeni başladım arkadaşlar.Sizde bana katılın..Bugün 4. günümdü 3millik yürüyüşümü sabah yaptım.Resmen bacaklarım yanıyor.Vucüt alışmaya başladı yavaştan.

ben bir ara yapmıştım sabah akşam faydasını gördüm.ara verdim 4-5 gündür tekrar başladım.gelişmeleri yazarım.ha bu arada streç film de sarıyorum göbüşe:)

şu yürüyüşleri birini indirdim ama açamadım bi türlü :KK43:

yeniden Bismillah niyetlendim bakalım hemi spor hemi diyete

Spor olmadan olmuyo ama şöle bişide var ilk başta sanki kilo almışınız gibi gelebiliyo oda sporyapıldıgı için yağlar önce kasa dönüyor

Fiiii tarihinde Aile yaşammerkeszindeki kondisyon hocamıs sölemişti

Hiç araştırdınızmı yada dikkat ettinizmi ama vücutcular önce kilo alır sonra kas çalışırlar

Çitol yafrum yaa nolur msn den at şu yürüyüşü İndirdiklerimi açamıyorum anlamadım

X