MissGamzeli'nin Çeyizi :)

Sandıktan çıkanlaaaaar :KK51:

3 takım çelik tencere seti :KK53:

1.jpg

Arcopal Yemek Takımı & Bardak Takımı :KK6:

4.jpg

Borcam Setleri :KK24:

2.jpg

Çeşitli tabak ve kaseler :cool:

7.jpg

Mutfak ıvır-zıvırları (kahve fincanı, mini tava, fırın eldiven seti, kesim tahtaları) :KK70:

8.jpg

Mutfak ıvır zıvırları (kurabiye seti, bıçak seti, kek kalıpları, günlük çkb seti)

9.jpg

Mutfak ıvır zıvırları (plastik kaseler, plastik kaplar, tuzluk, kürdanlık) :KK68:

10.jpg

Gümüş Tepsiler

11.jpg

Çeyizlik havlular :KK30:

15.jpg

16.jpg

Gamzeli dantellerine bayıldııımmmmm.. Özelliklede masa örtüsü gibi olanlar varya onlar harikaaa:KK68:

33. sayfayda annemin yaptığı tepsilerim var. Görmek için TIKLAYIN

33. sayfada, ara sayfalarda kalanları toparlayıp tek mesaj olarak düzenledim. Görmek için TIKLAYIN

güle güle kullan ama çoğu eski model gibi duruyo gamzelim biran önce evlenirsin inş. yoksa iyice eskiyecek modeller

eski model derken?

ben her bir parçasını aşkla seviyorum...

ayrıca "biran önce evlenirsin inş. yoksa iyice eskiyecek modeller" cümlen de pek hoş olmadı sanki....

Artik cok gec korktu gözüm valla... Ama cok guzeller yaaaa...

teşekkür ederim canım, her birini aşık olarak çok severek aldım, ve üzerinden 100 yıl da geçse aynı duyguyu hissedeceğime eminim...

benim zevklerim fazla değişken değildir çünkü

öyle tabi gözünün nuru var hepsinde ama yıllardır biriktirmişsin ana parçalar bile 4 yıl öncesinin o nevresim takımın falan çiçekli canlı renklerde model kalmadı artık

her şey 4 yıl öncesinden değil hanımefendi.. kaldı ki öyle olsa da size ne?

benim beğenim benim zevkim..

ben çiçekli şeyleri seviyorum demek ki...

her şey 4 yıl öncesinden değil hanımefendi.. kaldı ki öyle olsa da size ne?

benim beğenim benim zevkim..

ben çiçekli şeyleri seviyorum demek ki...
yorum yapmamız için resim koymuşsunuz bende yorumumu yaptım. kullanıcak olan sizsiniz tabiki. bende çeyizlerimi serdim foruma ve yoruma açtım onlarda bana göre memnun omadığım yorumlar yaprı ama asla onlara size ne demedim öyle diyecek olsaydım fotosunu koymazdım

yorum yapmamız için resim koymuşsunuz bende yorumumu yaptım. kullanıcak olan sizsiniz tabiki. bende çeyizlerimi serdim foruma ve yoruma açtım onlarda bana göre memnun omadığım yorumlar yaprı ama asla onlara size ne demedim öyle diyecek olsaydım fotosunu koymazdım

iyi güzel hoş da siz kendi zevkinize göre benim eşyalarımı eleştiriyorsunuz ama...

sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz :KK66: siz çiçekli şeylerden hoşlanmazsınız ama ben çiçekli olmayan sade şeylerden hoşlanmam mesela...

yorumunuzu yaparken, sadece güle güle kullanın ama benim tarzım değil deseydiniz, cevap verme gereği duymaz saygı duyardım görüşünüze.

ama siz direk "eski model" diye bi giriş yaptınız ve bir de "evlen bi an önce, yoksa iyice demode olacaksın" gibi de kırıcı bi yorum eklediniz.

tepkim bu yüzdendi.

iyi güzel hoş da siz kendi zevkinize göre benim eşyalarımı eleştiriyorsunuz ama...

sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz :KK66: siz çiçekli şeylerden hoşlanmazsınız ama ben çiçekli olmayan sade şeylerden hoşlanmam mesela...

yorumunuzu yaparken, sadece güle güle kullanın ama benim tarzım değil deseydiniz, cevap verme gereği duymaz saygı duyardım görüşünüze.

ama siz direk "eski model" diye bi giriş yaptınız ve bir de "evlen bi an önce, yoksa iyice demode olacaksın" gibi de kırıcı bi yorum eklediniz.

tepkim bu yüzdendi.
peki biran önce evlenme o zaman ne diyim.. ne dicemide şaşırdım artık. daha da çok çeyiz biriktir bir sürü birsürü çeyizin olsun..

X