Modyad Ailesinin Malikanesi'ne Hoşgeldiniz:))

YAA ben bayıldım...yatak odası hayal gibi...en sevdiğim ve evime uygulayamadığım(geç farkettim bu tarzı çünkü)mobilya örtü dekorasyon çok şık yatak odanızda...salon takımınız da çok cici sadece örtü yordu gözümü okadar...bide sehpadaki örtü...ama anılarınız varmış tavıkıde çok değerlilerdir...yemek masanız muh te şemmmmm...alışılmıştan çok farklı bı ev bu...güle güle oturun

öncelikle teşekkür ederim.
sorunuza gelince evet samsung ve hıc memnun degılım.... bir kere alt kısım yukseklıgı yetersız, büyük servis tabaklarım sıgmıyor,yanlıslıkla ılk zamanlar takım olan servıs tabagımı kosesınden kırdı,
deterjan bolumunun onundeki tabak sırasına normal tabak konulmuyor, küçük tabaklar koyabılıyorum ancak, yoksa deterjan acılmıyor ve yıkamıyor,
bazen çok ses cıkarıyor yanı suyu puskurtmuyor da tek bır yere su akıtıyor gıbı, elinizle hortumun ucunu sıkarsınızya, aynen oyle ses cıkarıyor......

kısacası hıc ama hıc memnun degılım, daha yıkama sonrası bıraktıgı deterjanı vs saymadım bıle, bazende temızlemıyor(ki ben hiç kirli bisey koymam mutlaka suda ıyce yıkaıp yerlestırırm ama istediğim temizlikte değil..)

ben de sizin gibi düşünüyordum, taki kullanıcı yorumlarını okuyana kadar, herkes aynı seylerden sıkayetcı....

evet aynı şikayetler bende de var.temiz olanları bile kirli çıkartıyor.artık bulaşık makinası kullanmak istemiyorum resmen.en kötü beyaz eşya seçimi.keşke almaz olaydım.bozulsada kurtulsam:26::26:

country tArzını hiç benimseyemedim ama çok güzel bir ahenk yakalamışsınız ayrıca kemik rengi mobilyalarınız çok hoş ..Sadece salonda masa çok ileride duruyor kapının ağzında olsa servis açısından kolaylık olurdu sizin için.musmutlu yaşayın evinizde ...:nazar:

bayıldım bayıldım evinize, çok güzel birleştirmişsiniz bütün detayları, hepsi birbirine uyumlu olmuş. Güle güle oturun.:21:

AAAAyyyy o deniz kızı sehpana bayıldım nerden ve nekadara aldın bu arada evin çok şeker :)

eviniz çok güzell güle güle mutlulukla oturun .. genel olarak aksesuarlarınız özellikle komidin üzeri abajürünüz nerden emrak ettim.

country tArzını hiç benimseyemedim ama çok güzel bir ahenk yakalamışsınız ayrıca kemik rengi mobilyalarınız çok hoş ..Sadece salonda masa çok ileride duruyor kapının ağzında olsa servis açısından kolaylık olurdu sizin için.musmutlu yaşayın evinizde ...:nazar:

teşekkür ederim, masayı ılerı koymamın 2 nedenı var,
1. gunes cok alıyr evım (guneslıkte olsa) ben cok rahatsız oluyorum gozlerım kısılıyor, o yuzden oturma kısmını one aldım daha az ısık alıyor, yemek aksamları yenıldıgınden, gunesten mınımum yararlanıyorum,
2. avızelerın oldugu yerler.... salonda ıkı seye dıkkat edıyorum avızenın 1i masa uzerıne 2. orta sehpa uzerıne gelmeli, insanların uzerınde durmamalı, daha az endıselı oluyorum.(hep dusecekmıs gıbı senaryo yazdıgımdan,) :)

AAAAyyyy o deniz kızı sehpana bayıldım nerden ve nekadara aldın bu arada evin çok şeker :)

denız kızını 2 3 sene once 30 tl ye ısyerımın onune bır amca tezgah acmıstı, ondan aldım baska rastlamadım nedır ne degıldır bılmıyorum, belkıde kullanılmıstır ama benım hosuma gttı ::) teeşkkürler..

eviniz çok güzell güle güle mutlulukla oturun .. genel olarak aksesuarlarınız özellikle komidin üzeri abajürünüz nerden emrak ettim.
abajur ve avızelerım antıka yada eskıcılerden, daha bıkac avıze abajur daha aldım onları da eklıcem yakında.....
yatak odamdakı abajuru bakırkoyden bır antıkacıdan almıstım:) teşekkür ederim..

bu arada evımdekı bırcok ortuyu kaldırdım, az ortuyle daha guzel duruyor sankı(tamamen sıfırlayamam:)), bıkac degısıklıkten sonra yenısını ekleyecegım :) teşekkürler herkese.

teşekkür ederim, masayı ılerı koymamın 2 nedenı var,
1. gunes cok alıyr evım (guneslıkte olsa) ben cok rahatsız oluyorum gozlerım kısılıyor, o yuzden oturma kısmını one aldım daha az ısık alıyor, yemek aksamları yenıldıgınden, gunesten mınımum yararlanıyorum,
2. avızelerın oldugu yerler.... salonda ıkı seye dıkkat edıyorum avızenın 1i masa uzerıne 2. orta sehpa uzerıne gelmeli, insanların uzerınde durmamalı, daha az endıselı oluyorum.(hep dusecekmıs gıbı senaryo yazdıgımdan,) :)

denız kızını 2 3 sene once 30 tl ye ısyerımın onune bır amca tezgah acmıstı, ondan aldım baska rastlamadım nedır ne degıldır bılmıyorum, belkıde kullanılmıstır ama benım hosuma gttı ::) teeşkkürler..

abajur ve avızelerım antıka yada eskıcılerden, daha bıkac avıze abajur daha aldım onları da eklıcem yakında.....
yatak odamdakı abajuru bakırkoyden bır antıkacıdan almıstım:) teşekkür ederim..

Yokkk artık bu amcalar bir bana denk gelmedi hafta sonu bir yere sordum buna benzer bir sehpa 1100 tl dedi şuan şoktayım almadım bende :) ama keşke uygun yollu bende bulabilsem

Yokkk artık bu amcalar bir bana denk gelmedi hafta sonu bir yere sordum buna benzer bir sehpa 1100 tl dedi şuan şoktayım almadım bende :) ama keşke uygun yollu bende bulabilsem

bende aldıktan sonra netten baktım 750 ıle 1500 aralar fıyat gordum, çok şaşırdım.. tesaduf boyle amcada bıkac parca esya vardı hepsıde cok uygundu, tasıma sıkıntım olur dıye bunu begenıp aldım ama alırken kullanılmıs esya oldugunu tahmın etmıstım bıseyde sormadım begendım aldım:) sonra fıyatı gorunce kendımı cokta kotu hıssettım acaba adam ıhtıyactan evındekınımı sattı yoksa eskıcımıydı dıye bayda aklımdan cıkmadı ama bı daha goremedım malesef amcayı....

bende aldıktan sonra netten baktım 750 ıle 1500 aralar fıyat gordum, çok şaşırdım.. tesaduf boyle amcada bıkac parca esya vardı hepsıde cok uygundu, tasıma sıkıntım olur dıye bunu begenıp aldım ama alırken kullanılmıs esya oldugunu tahmın etmıstım bıseyde sormadım begendım aldım:) sonra fıyatı gorunce kendımı cokta kotu hıssettım acaba adam ıhtıyactan evındekınımı sattı yoksa eskıcımıydı dıye bayda aklımdan cıkmadı ama bı daha goremedım malesef amcayı....

Sen içini rahat tut sonuçta para verip almışsın eğer durumu kötüysede katkın olmuş yada başka birşeyde olabilir :KK43: neyse evine çok yakışmış iyi günlerinde mus mutlu kullan :KK16:

Gayet mütevazi, gösterişten uzak bir eviniz var. Güle güle oturun...

hepsi güzel eviniz country tarzı cok hoş sadece o denizkızı sehpa avangarde on aanlam veremedim benc e sizin eve ait bir parça degil..güle güle oturun.

Cok cok güzel eviniz var. Harika bir havasi var. Antikalarin kiymetini bilen birisi daha!:) Örtüleri kaldiracagim demissiniz umarim cok azaltmadiniz. Bence örtüler hos duruyor. Özellikle misafir odasindaki örtüler. Cünkü antikalarla birbirini tamamliyorlar. Belki mutfagi biraz azaltabilirsiniz ama salonu cok azaltmayin, lütfeennnnnnn!! :)

Eminim evinize gelen herkes sasiriyordur. :KK1::KK1::KK1::KK1: Insanlarin artik begenmedigi, demode buldugu seylerin nasil huzurlu bir ortam sagladigini umarim fark ediyorlardir.

Agiz tadinda oturun insallah! :nazar:

Belki amca da bedava eline gecirmis, fiyatini bilmeyip cok ucuz bir fiyat bicmistir. Kafaniza takmayin derim, hakkini helal etmistir mutlaka. Zor durumda kalip sattiysa bile.

Cok cok güzel eviniz var. Harika bir havasi var. Antikalarin kiymetini bilen birisi daha!:) Örtüleri kaldiracagim demissiniz umarim cok azaltmadiniz. Bence örtüler hos duruyor. Özellikle misafir odasindaki örtüler. Cünkü antikalarla birbirini tamamliyorlar. Belki mutfagi biraz azaltabilirsiniz ama salonu cok azaltmayin, lütfeennnnnnn!! :)

Eminim evinize gelen herkes sasiriyordur. :KK1::KK1::KK1::KK1: Insanlarin artik begenmedigi, demode buldugu seylerin nasil huzurlu bir ortam sagladigini umarim fark ediyorlardir.

Agiz tadinda oturun insallah! :nazar:

öncelikle cok teşekkür ederim, mutfagı evet oldukca azalttım ortulerını.....salonda sehpa ve masa ortum var, annemın el emeklerını serdım ......dıger kucuk parcalar ve koltuk uzerınekıler kalktı....

evıme ılk gelen herkesın tepkısı: aaaaaa burası hıc yenı gleın evıne benzemıyor:))

evet gelen begenıyor ama tarza yabancı yada ismen tam bılemedıgınden neyı begendıgını bılemyor,sadece bı hosluk yasanmıslık oldugunun farkında:)) ben anlıyorum.....

yorumunuz mutlu ettı, tekrar teşekkürler..

X