Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

evet aebencim kitabı okumadım yani alamadım henüz
sıfır şeker olması beni çok korkutuyo evet kilom fazla kalmadı ama aldım 59.4 e inmiştim bayram öncesi artan şeker yeme isteğim ve bilakis yememle bugün bu durumdayım sengözlerimebaksanab

kitabı okumadan başlamayı pek tavsiye etmiyosunuz sanırım
örnek menülerr var anladığım kadarıyla sizde onlara göre besleniyosunuz demi
aslında bir dişete bağlı kalarak vermedim bu kadar kiloyu şimdi listeye bağlı kalmak çok okrkutuyo beni ve en önemlisi geri almak tüm verileleri

diyet bitince ben yine başlıcam tatlı yemeye beyaz unsuz şekersiz bir hayat çok zor değil mi sizce bunlar karıştırıyo aklımı
ve daha fazla kilo geri alınmaz mısenağlama

kadisin belli bir liste yok canım yanlız bazı kesin kurallar var haklısın kitabı edinsen daha iyi ama bize yönlendirecegin sorular ve günlük menu lerimizdende yola cıkarak da haydi haydi yapabilirsin canım karar senın tabiki biraz detay istiyo açıkçası ama verenler pek geri almıyolar .. şeker her zaman tehlike zaten . beyaz un da ....yerimseniben

iyi akşanlar gelecegin çıtırları ..

bugünkü menüm ..

sabah yarım elma .

kavaltı . 3 dilim entegre ekmek . zeytin ezması . domates biber .1 kupa çay ..

ara elmanın diger yarısı 1 mandalina .

öylen ciger söte yumurtalı . salata yogurt .

akşam ton balıklı ve peynirli .salata
leblebi .

yatarken unutmassam süt içicem ...

benden bu kadar . ha sporlarımı saymıyorum tabi ...

iyi akşamlar ...
bu günkü menum .

yarım elma
kavaltı ...
3 dilim tam ekmek . zeytın ezması... marmelat domates ... çay ..

ara elmanın diger yarısı.. mandalina

öylen . kuru fasulye . yogurt . turşu ..

akşan gene kuru fasulye az ... peynır ..
fındık ..

yatmadan umarım sütü unutmam ...

bü günkü kavaltım ...

3 dilim ekmek .. domates biber maydonoz . marmelet . ve yagsız süt .....

ara mandalina .

öylen . ızgere tavuk salata . peynır ..

4.kuru kayısı ..
akşam kuru fasulye salata . yogurt ...

yatarken süt dün unutmadım içtim ...

Son düzenleme:
bu günkü menüm ...
sabah 2 kuru kayısı .
kavaltı 3 dilim ekmek ..1 kupa yagsız süt ...
domates biber maydonoz . mayva marmelatı ..

ara mandalina ..

öylen ton balıklı salata içinde yumurtada vardı .. ve peynir ...

ara acıktım. kuru, kayısı, fındık ve leblebi yedim biraz ..

Son düzenleme:
marhaba ...

dün yazamadım .. kavaltım aynıydı . öyle ve akşamda . ton balıklı salata yedim süt ve peynirle . akşam lablebi ve fındıkta ve aralarda meyva .....

bugün sabah .. dişarda işim vardı .. acele yaptım . 2 dilim entegre ekmek .. domates salatalıkmaydonoz ..ve zeytım ezmesi ..

öylen dişardan geldim sıcak kepek ekmek almıştım . kavaltı sofrasıda duruyodu . onla kavaltı yaptım gine yanında z.ezme. marmelat domates maydonoz ..ve süt ..

akşam sogan ve tavuk etiyle sote ayran ....

Son düzenleme:
sabah kavaltım herzamanki gibi ...

ara mndalina .. öylen çorba . ve salata ... yogurt

akşam biraz fındık fıstık .
aktivya ...

merhaba kizlar bende bugün bu diyete basladim.boyum 1.70 kilom 67.5 yani anlicaginiz en az 8 kilo vermem lazim.son zamanlarda esim sakayla karisik bir seyler ima etmeye basladi ve canim cok sikildi.lütfen destek verin kizlar moralim cok bozuk.benim kitabim yok daha dogrusu burda nerede bulabilecegimi bilmiyorum.bana yardimci olursaniz cok sevinirim.bugunkü listem sabah 1 mandalina yarim saat sonra 1,5 dilim ekmek ustune cok az krem peynirle ve bir domates.kizlar lütfen destek olun.moralim cok bozuk.burda hic arkadasim yok.cok yanlizim sadece bu siteye girdimmi yüzüm gülüyo sizleri tanimasamda sizinle mutlu oluyorum cok konustum galiba neyse daha sonra neler yedigimi yazarim.a.s.

ya kimse yokmu ögle yemeginde bir patlicani közledim yanina salata ve 3 kasik yogurt yedim.su ana kadar cok güzel gecti issallah bu sefer basaricam.bu diyetle lara arkadasimiz 2 ayda 13 kilo verdi.inssallah bende verebilirim ya.

evet kizlar aksam yemegim 1 kase mercimek corbasi,salata,3 kasik yogurt ve yesil fasulyeyi kaynattim bir soganla kavurdum.afiyetle yedim.kimse yokmu yaaaaaaaaaaa.biriniz bari bana cevap versin.

merhaba kizlar bugün yediklerim sabah kahvaltisi 1,5 dilim ekmek biraz peynir sürülmüs,domates öglen mercimek corbasi 2 kasik yesil fasülye haslamasi 3 kasik yogurt.aksam 1 kase brokoli corbasi,mantar kavurma 3 kasik 1kücük parca izgara balik.aaaa unutmadan arada 3 mandalina.bu arada bügün dogum gününe davetliydim ve aksam yemeginede.agzima pasta koymadim,aksam yemeginde pilav agzima sürmedim.ayyyyyyyyyyyyyyy bu sefer cok kararli gördüm kendimi.ya biseyler yazin kimse yokmu.

ay kimse olmasada ben yine yazicam.bugun 3. günüm ve hala agzima seker koymadim malüm günüme yaklasmama ramen seker krizime ragmen tam gaz devam. sabah kahvaltim kahvaltidan 45 dakika önce 1 armut 1 dilim ekmek(üzerine az cok sürülmüs peynir bu peynir %1 yagli olandan) 1 domates ve 1 haslanmis yumurta.

öglen yemeginden önce 2 dilim elma ve 1 mandalina yedim.öglen yemeginde az yagli tek yumurtali melemen 1 kase marul salatasi ve 4 kasik yogurt.diyetim gayet iyi gidiyor hic aclik hissetmiyorum.

evettttttttttttt aksam yediklerimi yaziyorum 1 koca tabak kuru fasülye,4 kasik yogurt vede ögleden kalma biraz menemen.burda benden baska kimse yok galiba.neyseeeeeeee insallah ben tam gaz devam edicemmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

merhaba kizlar bende bugün bu diyete basladim.boyum 1.70 kilom 67.5 yani anlicaginiz en az 8 kilo vermem lazim.son zamanlarda esim sakayla karisik bir seyler ima etmeye basladi ve canim cok sikildi.lütfen destek verin kizlar moralim cok bozuk.benim kitabim yok daha dogrusu burda nerede bulabilecegimi bilmiyorum.bana yardimci olursaniz cok sevinirim.bugunkü listem sabah 1 mandalina yarim saat sonra 1,5 dilim ekmek ustune cok az krem peynirle ve bir domates.kizlar lütfen destek olun.moralim cok bozuk.burda hic arkadasim yok.cok yanlizim sadece bu siteye girdimmi yüzüm gülüyo sizleri tanimasamda sizinle mutlu oluyorum cok konustum galiba neyse daha sonra neler yedigimi yazarim.a.s.

kıyamam canım ya ben hep bakarım buraya ama izinliydim pek ugrayamadım seni çok hevesli gördüm elimden geleni yaparım merak etme . ...

evet kizlar su an 2 kücük mandelina yedim.meyveden ne kadar sonra yemek yiyebiliyoz.

yarım saat sonra yiye bilirsin yanlız yemek ten sanra meyveyi en az 2 saat sonra . neden dersen meyve midede fazla kalmayan bi besin fazla kalırsa asitleşip kan şekerini yükseltiyo .....

ya kimse yokmu ögle yemeginde bir patlicani közledim yanina salata ve 3 kasik yogurt yedim.su ana kadar cok güzel gecti issallah bu sefer basaricam.bu diyetle lara arkadasimiz 2 ayda 13 kilo verdi.inssallah bende verebilirim ya.

3 gündür yazıyomusun .. ay daha önce yassaydın bana özelden gelirdim hay allah ....:teselli:

ay kimse olmasada ben yine yazicam.bugun 3. günüm ve hala agzima seker koymadim malüm günüme yaklasmama ramen seker krizime ragmen tam gaz devam. sabah kahvaltim kahvaltidan 45 dakika önce 1 armut 1 dilim ekmek(üzerine az cok sürülmüs peynir bu peynir %1 yagli olandan) 1 domates ve 1 haslanmis yumurta.

evettttttttttttt aksam yediklerimi yaziyorum 1 koca tabak kuru fasülye,4 kasik yogurt vede ögleden kalma biraz menemen.burda benden baska kimse yok galiba.neyseeeeeeee insallah ben tam gaz devam edicemmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

canım yediklerini günlük alt alta liste şeklinde yazarsan daha iyi anlarız biraz karışık olmuş .....:1rolleyes:
okuya bildigin kadarıyla . menülerin güzel eger peyniri yagsız bula bildiysen kavaltıda ekmakle yiye bilirsin ....:1hug:tam bugday ekmegini bula bildinmi...

ayyyyyyyy cok sevindim simdi bana cevap verdigin icin öncelikle cok cok tesekkürler.öncelikle ekmeyi söyle buldum icinde hic beyaz un yok bugday veunundan ve icinde bugday taneleri var.peynir ise sadece %1 yagli ve ben cok cok az sürüyorum üstüne.

bak canım öncelikle şunu yazayım baştan . ben bu diyete 3 . kere başladım ...maleses ilkkinde 1 hafta olmuştu bayram geldi bıraktım . 2 . sindede başladım gene 1 haftayı biraz geçtı malesef yıl başi girdi bozdum . 3. cüsünde ise 10 güün uyguladım ama kilom takıldı bendede sabır kalmadı . tatlıya dayanmak zor bide regl dönemime gelince gine bbıraktım açıkçası bide biraz bünye işi dogrusu . herkeste her diyet aynı sonuç vermez . kilo verdimmi dersen bu dönemlerde 1..2 kilo araı verdin takıldım sonra bozunca tabiki hemen alıyosun bu diyet biraz fazla sabır istiyo açıkçası yasaklar 1. gr dahi olsa yasak ...
ama ben seni azımli gördüm ...
laram evet okadar kiloyu 2.5 ayda verdi ve takımımızdan mezun oldu ... ben aynı başarıyı gösteremedim malesef .. am bu diyetten çok şey ögrendim ..

ve ben bıraktıktan sonra tekrar göze batar bi kilo almadım buda bi gerçek ....

ayyyyyyyy cok sevindim simdi bana cevap verdigin icin öncelikle cok cok tesekkürler.öncelikle ekmeyi söyle buldum icinde hic beyaz un yok bugday veunundan ve icinde bugday taneleri var.peynir ise sadece %1 yagli ve ben cok cok az sürüyorum üstüne.
süper .....
ekmek yanlız 1. aşamada sadece sabah kavaltıda gördügüm kadarıyla sende öyle yapmişın ......a.s

evet ekmegi sadece sabah kahvaltida yiyiyorum en fazla 1,5 dilim cünkü beni tikiyor.ve bu arada regl dönemime girmek üzereyim normalde 10 gün önceden baslardim hem cok yemeye hemde tatli krizlerime.ama bu sefer dün dogum gününde bile bahane bulup(disim agriyo dedim)PASTA abur cubur yemedim.bu sefer kesin basaricam.bu arada tekrar cok tesekkürler bana zaman ayirdigin icin.

X