Nasıl tahammül edebilirim?

Kusuruma bakmayın lütfen, bu mesajınızı yeni fark ettim. 🤣 Direkt hiç yazmakla uğraşmadan, en sevdiği şey olan konuşmayla içindekini dökmeye bayılan birini bunun için ikna edebilir miyim bilmiyorum. 🤣 Muhtemelen böyle bir mecrada fikir almaya kalksa ve linçlense, onu da bana teker teker anlatır, canını sıkan tüm üyelerin isimleriyle birlikte neler yazdıklarını, neden yanlış düşündüklerini anlatır, bir de fikrimi almak ister. Fikrimi belirtirken aslında kötü niyetle söylenmemiştir, belki şu nedenle öyle demişlerdir dersem hayır öyle değil ben biliyorum şu kişi bu niyetle yaptı, sen bilmiyorsun ben anladım diye beni girdaba sürükler. Mücadele sürer, manasız bir çaba, manasız bir döngü. 🤣 Özellikle etrafındaki herkes, her kurum kuruluş, onun istediği gibi davranmakta, onun doğru bulduğu kuralları belirlemekte mecburdur ona göre. Hiçbir zaman kendisi ve aile bireyleri yaptıklarından dolayı hatalı değillerdir, herkes onlarla uğraşıyordur, hep onlara takmışlardır, kurallar hep onlara uygulanıyordur.
Ay korkunnçççç sakın bahsetme o girdaba girme 😫 bu insanın bu yaptıkları suç olmalı insanlık suçu. O Ağzını açınca pis bir aura yayılıyor, yeşil renk çöp kokusu gibi.
Ankara’daki travesti kartları gibi önüne sitenin kartını fırlatıp kaçalım biz o kendisi keşfetmiş gibi gelsin hahah

Ay korkunnçççç sakın bahsetme o girdaba girme 😫 bu insanın bu yaptıkları suç olmalı insanlık suçu. O Ağzını açınca pis bir aura yayılıyor, yeşil renk çöp kokusu gibi.
Ankara’daki travesti kartları gibi önüne sitenin kartını fırlatıp kaçalım biz o kendisi keşfetmiş gibi gelsin hahah
Karşısında anlık negatif enerjisini bırakacağı birisi (yani ben) varken sanmıyorum ki buralarda yazıp da çare arasın. 🤣 Allah sonumu hayır etsin. Burada sizlerin önerilerini deneyeceğim istikrarlı bir şekilde. Yine de olmazsa artık çok daha fazla zorlamadan ayrılacağım birimden. Onun çöp kutusu olmuşum resmen.
Derdini buraya yazmasa bile burada okuduklarını bana anlatıp yorum yapmamı, şaşırmamı, onun fikrini onaylamamı bekleyebilir, yine beni lüzumsuz tartışmaya çekebilir. 😭Dilerim artık bana hiçbir şey anlatmak istemez, halimi hatırımı bile sormaz. O zaman bana büyük lütufta bulunur, keşke bilse bunu.

Karşısında anlık negatif enerjisini bırakacağı birisi (yani ben) varken sanmıyorum ki buralarda yazıp da çare arasın. 🤣 Allah sonumu hayır etsin. Burada sizlerin önerilerini deneyeceğim istikrarlı bir şekilde. Yine de olmazsa artık çok daha fazla zorlamadan ayrılacağım birimden. Onun çöp kutusu olmuşum resmen.
Derdini buraya yazmasa bile burada okuduklarını bana anlatıp yorum yapmamı, şaşırmamı, onun fikrini onaylamamı bekleyebilir, yine beni lüzumsuz tartışmaya çekebilir. 😭Dilerim artık bana hiçbir şey anlatmak istemez, halimi hatırımı bile sormaz. O zaman bana büyük lütufta bulunur, keşke bilse bunu.
yazık ya valla sana çok üzüldüm 😄 evlerden Irak karabasan gibi kadınmış

X