Philips LUMEA LAZER

pratik hanım çok teşekkürler cvp verdiğin için rowentada var ama ona başka bir blogta kullanan birisine sordum genitalde kullanılmadığını söyledi dediğin gibi philips daha iyi bir marka sanki. genital için kullanıcam ben zaten temiz acısız ve batık problemi olmadan hallederim diye düşündüm. Rowentayı eliyorum o zaman. Ayrıca babylissin de var oda tüm vücutta kullanılr diyor ama onunla ilgili bir yoruma rastlamadım. Ama genellikle bu aletlerde sadece bikini çizgisi diye belirtiyor ama sen sorunsuz kullanıyorum diyorsun. Ne kadar sürede çıkıyor tüyler tekrardan acaba? Birde tr de bu alet yok galiba

canım ben bayaaa araştırıp aldım,şu an kullanıyorum.hiç acı hissi yok,genital bölgende de rahatça kullanabiliyorsun.ben şimdiden faydasını gördüm.masrafı da hiç yok gibi,ampulü çooooooooook uzun süre gidiyor bitince de değiştrebiliyorsun :)

Lumeayı bende aldim. Bende cok memnunum hemen etkisini gosterdi ve tuylerim azaldi.

KIZLAR MERHABA BEN BU LAZERİ ALMASAMDA TANITIMINI YAPIYORUM KESİNLİKLE ALMANIZI TAVSİYE EDERİM BEN SAHSEN ALMASAMDA ŞU ANDA BOYNER VE YKM LERDE SATIŞI YAPILIYOR BİZZAT BIYIKLARIMDA VE BELLİ BÖLGELERDE ARKADAŞLARCA DENİYORUZ GERCEKTEN MÜKEMMEL ŞUAN İNTERNETTE FİYATI PAHALI YKM DE 1300 FİYATI YANİ BANA BURDAN ULAŞAMASANIZDA FACETE ULAŞABİLİRSİNİZ SORULARINIZA CVP VERİRİM AMA MÜKEMMEL GERCEKTEN 2 - 3 SEANSTA BİLE CVP VERYOR KALDIKİ İÇİNDE 100.000 ATIŞ VAR BİR İNSANIN VUCUDU OLSUN OLSUN ABARTIYORUM 10.000 OLSUN BİTİYOR VE İÇİNDE 8 KİŞİYE YETECEK ATIŞ VAR KALDIKİ ARKADAŞLARINIZLA BİLE ORTAK ALIP KULLANABİLİRSİNİZ ACISINDAN BAHSETMİYORUM BİLE KULLANIMI ÇOK KOLAY VE TÜYÜNÜZE GÖRE IŞIK ORANINI DEĞİŞTİREBİLİYOSUNUIZ KAYDIRARAK KULLANIYOSUNUZ FACEBOOK/sekercadi ykm izmirdeyim konaktayım izmirde oolanlar varsa yardımcı olurum telefonumu vermek isterdim ama malum :KK16:

bende bu aletlerden almak istiyorum ama yorumlarıma cvp veren yok. Genitalde kullanılıyor mu bu alet? ayrıca aldıktan sonra bir maliyeti varmı? Ampülleri var falan diye biliyorum ama. Birde sürekli kullanıcaksam bir anlamı yok demiş bazı arkadaşlara ama sonuçta ağdayıda yapmazsan yine çıkıyor kıllar bunda hiç değilse acısız bari birde temiz ve çabuk biter. Lütfen kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

arkadaşım yüz,vücut ve genital bölge olmak üzere her yere kullanabilirsin, diğer lazer merkezleri gibi tabi kıllar tamamen bitene kadar çıktıkça seansların devam edecek, ampülün ömrüde 100.000 atış bu da demektirki 1-2 insanın tüm vücudunu kıllardan kurtarır.

ıpl kılları tamamen bitirmediğini biliyorum ama siz en azından philipsin sitesindede yazmışsınız yorum.Demekki yetkili birisiniz. Genital ve hassas bölgelerde kullanılır dediğinize göre size güvenebilirim. Ayrıca ağda yerine bunu kullanıcam zaten. En azından kolay olur.

ıpl kılları tamamen bitirmediğini biliyorum ama siz en azından philipsin sitesindede yazmışsınız yorum.Demekki yetkili birisiniz. Genital ve hassas bölgelerde kullanılır dediğinize göre size güvenebilirim. Ayrıca ağda yerine bunu kullanıcam zaten. En azından kolay olur.

hayır arkadaşım ben yetkili biri değilim ben aldım şunda kullanıyorum. broşürlerinde ve kitapçıklarında yazıyor. philipsin sitesinde aynı broşür ve kitapçık var oradan okuyabılirsiniz. ben her yere kullanıyorum iki başlığı var biri hassas bölgeler için diğeri diğer bölgeler için kullanabilirsin, ayrıca ağdadan çok kolay ve rahat ağrısız sızısız. şunu söyliyeyim bu kesin sonuçmu değilmi bende ilerleyen zamanlarda göreceğim, beklentim o yönde.

Son düzenleme:
hayır arkadaşım ben yetkili biri değilim ben aldım şunda kullanıyorum. broşürlerinde ve kitapçıklarında yazıyor. philipsin sitesinde aynı broşür ve kitapçık var oradan okuyabılirsiniz. ben her yere kullanıyorum iki başlığı var biri hassas bölgeler için diğeri diğer bölgeler için kullanabilirsin, ayrıca ağdadan çok kolay ve rahat ağrısız sızısız. şunu söyliyeyim bu kesin sonuçmu değilmi bende ilerleyen zamanlarda göreceğim, beklentim o yönde.

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

Bende lumea kullanıyorum. Yaklasık 1,5 ay oldu. 3defa kullandım. Su anda sonucundan cok memnunum. Eskisine gore cok daha uzun suren bir pruzsuzluk elde ediyorum.

Bende lumea kullanıyorum. Yaklasık 1,5 ay oldu. 3defa kullandım. Su anda sonucundan cok memnunum. Eskisine gore cok daha uzun suren bir pruzsuzluk elde ediyorum.

kullandığın süre zarfında güzel pürüzsüz vücut o tamam, benim şu dikkatimi çekti pürüssüz vücud derken kullandığın süremi pürüzsüz vücut yoksa belirli bir süre kullandıktan sonra kesin sonuçta elde edecekmiyiz acaba hala şüphem gitmiş değil.

ben alıcam. Ağdadan iyidir. Ama fiyatının biraz düşmesini bekliyorum. Son bahara doğru düşer. şimdi yaz diye pahalı olabilir.

merhabalar :KK3:
kizlar lütfen kullananlar biraz daha fazla bilgi verebilirmi En Büyük KK
ben kendi sorunumdan bahsedeyim benim tüyler
yillardir agda ile aldigim halde inanilmaz derecede sert :26:
yani aldikdan 1 hafta sonra direk basliyor diken gibi cikmaya :KK19:
ve cook batiklar ve kizarikliklar var hic bitmiyor bu durum :KK50:
epilasyona gittim calisan bana bu batiklarin hemen gece bilecegini söyledi
ama sadece bir seansi 500€ :KK30:yurt disindayim bu arada :26:
hadi kendimi gectim artik kizim var ve oda ayni dertten müzdarip :KK14:
acaba diyorum bu makinayida normal lazer yerine koyabilirmiyiz
yani gercek anlamda kil köklerinimi yakiyor
mesela ben yüzüme lazer yaptirdim killar dökülüyordu
buda öylemi ama ok canim yaniyordu :26:
mesela bunun hic acitmadigini yazmissiniz
birde iki hafta bir yapiliyomus nasil yani iki haftada bir cikiyormu ki killar :26:
birde sarz edilerek kullaniliyormus
ben bacaklarimi komple aliyorum ve 2 saatten fazla sürüyor
sarzi bitmezmi ?
bliyorum uzun oldu ama almaya niyetim var ve hata yapmak istemiyrum
cevaplarinizi bekliyorum kizlar :KK16:

Son düzenleme:
merhabalar :KK3:
kizlar lütfen kullananlar biraz daha fazla bilgi verebilirmi En Büyük KK
ben kendi sorunumdan bahsedeyim benim tüyler
yillardir agda ile aldigim halde inanilmaz derecede sert :26:
yani aldikdan 1 hafta sonra direk basliyor diken gibi cikmaya :KK19:
ve cook batiklar ve kizarikliklar var hic bitmiyor bu durum :KK50:
epilasyona gittim calisan bana bu batiklarin hemen gece bilecegini söyledi
ama sadece bir seansi 500€ :KK30:yurt disindayim bu arada :26:
hadi kendimi gectim artik kizim var ve oda ayni dertten müzdarip :KK14:
acaba diyorum bu makinayida normal lazer yerine koyabilirmiyiz
yani gercek anlamda kil köklerinimi yakiyor
mesela ben yüzüme lazer yaptirdim killar dökülüyordu
buda öylemi ama ok canim yaniyordu :26:
mesela bunun hic acitmadigini yazmissiniz
birde iki hafta bir yapiliyomus nasil yani iki haftada bir cikiyormu ki killar :26:
birde sarz edilerek kullaniliyormus
ben bacaklarimi komple aliyorum ve 2 saatten fazla sürüyor
sarzi bitmezmi ?
bliyorum uzun oldu ama almaya niyetim var ve hata yapmak istemiyrum
cevaplarinizi bekliyorum kizlar :KK16:

Ben size elimin yazdığınca yardımcı olayım;
1.sorunuza; Kıllar kullandıkca inceliyor ve sertlik fark etmiyor, ilk seansta %50 döküyor aynı zamanda yeni çıkanlar inceliyor, ikinci seanst biraz daha fazla döküyor derken, %80-90 döküyor.
2.sorunuza; batık kızarıklık olmuyor onlarıda önlemiş oluyorsun,
3.sorunuza;Yurt dışında bu cihazı daha ucuza alabilirsin, ilk önce bu cihaz yurt dışında satılmaya başladı Türkiyeye yeni geldi.
4.Sorunuza; kızınıza tabi uygulayabilirsiniz kıllar inceyken daha etkili oluyor hemen hemen ince kılların hepsini döküyor, kalın kılların ise (1.cevapta) açıkladığım gibi döküyor.
5.sorunuza;Lazer merkezlerindeki gibi değil tabi ama ona yakın diyebilirim, kıllar dökülüyor ve lazer merkezlerindeki kadar canınızı açıtmıyor, hassas bölgelerde biraç acı hissediyorsun diğer bölgelerda acı hissetmiyorsun.
6.sorunuza;bazı bölgelerde iki haftada çıkıyor bazı bölgelerde ayı bulabiliyor kılların çıkması, hatta ölmeyen kıllar haftasına varmadan çıkıyor.
7.sorunuza; kablosu takılı iken çalışmıyor içinde şarjlı pileri var 1,5 saat civarında şarj oluyor. bir şarj ile yaklaşım iki bacağını bitirebiliyorsun. iki bacakta 15-20 dakika sürüyor, senin maharetine ve hızına bağlı eğer yardım alırsan daha çabuk bitirebilirsin.
iki başlığı var biri hassas bölgeler için bu dar alanı tarıyor, birde normal bölgeler için buda geniş alanı tarıyor. umarım yardımcı olmuşumdur.

Philips'in yabancı sitesinde tüm genital kullanılabileceği ama vajina ve makat gibi hassas bölgelerde kullanılmaması gerektiği yazıyor.

Bu arada çoğu kişi ipl tüylerin bir zaman sonra tekrar çıkmasına sebep oluyor demiş. Bu aleti kullanıpta giden tüyleri geri gelen kişiler var mı?

Son düzenleme:
Ben size elimin yazdığınca yardımcı olayım;
1.sorunuza; Kıllar kullandıkca inceliyor ve sertlik fark etmiyor, ilk seansta %50 döküyor aynı zamanda yeni çıkanlar inceliyor, ikinci seanst biraz daha fazla döküyor derken, %80-90 döküyor.
2.sorunuza; batık kızarıklık olmuyor onlarıda önlemiş oluyorsun,
3.sorunuza;Yurt dışında bu cihazı daha ucuza alabilirsin, ilk önce bu cihaz yurt dışında satılmaya başladı Türkiyeye yeni geldi.
4.Sorunuza; kızınıza tabi uygulayabilirsiniz kıllar inceyken daha etkili oluyor hemen hemen ince kılların hepsini döküyor, kalın kılların ise (1.cevapta) açıkladığım gibi döküyor.
5.sorunuza;Lazer merkezlerindeki gibi değil tabi ama ona yakın diyebilirim, kıllar dökülüyor ve lazer merkezlerindeki kadar canınızı açıtmıyor, hassas bölgelerde biraç acı hissediyorsun diğer bölgelerda acı hissetmiyorsun.
6.sorunuza;bazı bölgelerde iki haftada çıkıyor bazı bölgelerde ayı bulabiliyor kılların çıkması, hatta ölmeyen kıllar haftasına varmadan çıkıyor.
7.sorunuza; kablosu takılı iken çalışmıyor içinde şarjlı pileri var 1,5 saat civarında şarj oluyor. bir şarj ile yaklaşım iki bacağını bitirebiliyorsun. iki bacakta 15-20 dakika sürüyor, senin maharetine ve hızına bağlı eğer yardım alırsan daha çabuk bitirebilirsin.
iki başlığı var biri hassas bölgeler için bu dar alanı tarıyor, birde normal bölgeler için buda geniş alanı tarıyor. umarım yardımcı olmuşumdur.

tesekkür ederim canim :KK16:
her sorumada cevap vermissin hakkini helal et :KK54:
alicam gibi ama hala emin degilim :26:
sen kullaniyorsun galiba canim ama bi önceki sayfada sende soru sormussun :44:
ben baktim braz netten biri ilk zamanlar yanilmiyorsam ilk 2 ay cok memnun kaldigini ama
5. ayinda tekara yazmis ve tekrar killarin ciktigini yazmis :26:
yani söylendigi gibi ilk zamanlar 2 haftada bir daha sonra bu araliklarin uzaycagi dogru degil diyor :26:
hala iki haftada bir apmam gerekiyor diyor :26:
sende ayni seyi söylüyorsun bazen haftzayida buluyor diyosun :KK31:
ama su yönden bakarsam ben zaten agdadan sonra bile en fazla 1 hafta temiz durabiliyorum
eger bu bana iki haftalik rahatlik vericekse ve bu batiklarim ve kil dönmelerim gecerse deger die düsünüyorum :KK31:
cok zor karar vermesi ya :26:
azda degil degerse hic düsünmeden alicam ama birde fayda etmezse cok yazik olucak :26:
sen nezamandan beri kullaniyorsun canim :KK31:

Philips'in yabancı sitesinde tüm genital kullanılabileceği ama vajina ve makat gibi hassas bölgelerde kullanılmaması gerektiği yazıyor.

Bu arada çoğu kişi ipl tüylerin bir zaman sonra tekrar çıkmasına sebep oluyor demiş. Bu aleti kullanıpta giden tüyleri geri gelen kişiler var mı?

bende bunu okudum canim kafam karisti :26:
bir türlü karar veremedim :KK31:

tesekkür ederim canim :KK16:
her sorumada cevap vermissin hakkini helal et :KK54:
alicam gibi ama hala emin degilim :26:
sen kullaniyorsun galiba canim ama bi önceki sayfada sende soru sormussun :44:
ben baktim braz netten biri ilk zamanlar yanilmiyorsam ilk 2 ay cok memnun kaldigini ama
5. ayinda tekara yazmis ve tekrar killarin ciktigini yazmis :26:
yani söylendigi gibi ilk zamanlar 2 haftada bir daha sonra bu araliklarin uzaycagi dogru degil diyor :26:
hala iki haftada bir apmam gerekiyor diyor :26:
sende ayni seyi söylüyorsun bazen haftzayida buluyor diyosun :KK31:
ama su yönden bakarsam ben zaten agdadan sonra bile en fazla 1 hafta temiz durabiliyorum
eger bu bana iki haftalik rahatlik vericekse ve bu batiklarim ve kil dönmelerim gecerse deger die düsünüyorum :KK31:
cok zor karar vermesi ya :26:
azda degil degerse hic düsünmeden alicam ama birde fayda etmezse cok yazik olucak :26:
sen nezamandan beri kullaniyorsun canim :KK31:

Öncelikle ben teşekkür ederim ne demek bir insana faydalı olabiliyorsak bundan güzel ne olabilir.Ben iki aydır kullanıyorum çok memnunum ağdadan çok çok iyi ve rahat ağdanın acısını çektiğine değmez durumun almaya müsaitse ağdayla mukayese edilemeyecek kadar rahatlık olduğunu size söyleyebilirm, bende sonunu merak ediyorum dedim bu kıllar kullana kullana tamamen bitecekmi yoksa lazer aletinin ömrü bitene kadar devammı edeceğiz bende gerçekten merak ediyorum. Ben Lazer merkezlerine iki yıl gittim oradanda hala sonuç almış değilim bana 4 seansta biteceğini söylemelerine rağmen on seans yapılmasına rağmen tamamen bitmiş değil dünya para döktüm lazer merkezlerine ve nihayetinde bunu almaya karar verdim ve tüm vücuduma ve genital bölge dahil şimdilik sonuç veriyor kıllar dökülüyor. Sağlığımız açısından düşünülürse bir telefona veriyoruz 1.500 - 2000 lira bunlara bakarak sağlığımız için bu para çok değil çünkü çok rahatlık ve kolaylık sağlıyor. 200.000 atışda az değil iki kişinin tüm vücudunun yıllarca temiz tutabilir diye düşünüyorum.
Kıllar çıkmış demişsin lazer merkezlerindede tekrar çıkıyor bunun çıkması normal çıkmasa zaten tek seansta işinin bitirmiş olursun. Bacaklarda ayı buluyor kılın çıkması ama sert kıllar çabuk çıkıyor. muhakkak faydası var kıllar kendiliğinden dökülüyor bazıları çıkıyor bazıları çıkmıyor çıkanlar için mecburen tekrar seans uygulamak zorunda kalıyorsun ilerleyen aşamalarda kıllar incelerek ve seyrelerek tükeneceğinden umutluyum.

Öncelikle ben teşekkür ederim ne demek bir insana faydalı olabiliyorsak bundan güzel ne olabilir.Ben iki aydır kullanıyorum çok memnunum ağdadan çok çok iyi ve rahat ağdanın acısını çektiğine değmez durumun almaya müsaitse ağdayla mukayese edilemeyecek kadar rahatlık olduğunu size söyleyebilirm, bende sonunu merak ediyorum dedim bu kıllar kullana kullana tamamen bitecekmi yoksa lazer aletinin ömrü bitene kadar devammı edeceğiz bende gerçekten merak ediyorum. Ben Lazer merkezlerine iki yıl gittim oradanda hala sonuç almış değilim bana 4 seansta biteceğini söylemelerine rağmen on seans yapılmasına rağmen tamamen bitmiş değil dünya para döktüm lazer merkezlerine ve nihayetinde bunu almaya karar verdim ve tüm vücuduma ve genital bölge dahil şimdilik sonuç veriyor kıllar dökülüyor. Sağlığımız açısından düşünülürse bir telefona veriyoruz 1.500 - 2000 lira bunlara bakarak sağlığımız için bu para çok değil çünkü çok rahatlık ve kolaylık sağlıyor. 200.000 atışda az değil iki kişinin tüm vücudunun yıllarca temiz tutabilir diye düşünüyorum.
Kıllar çıkmış demişsin lazer merkezlerindede tekrar çıkıyor bunun çıkması normal çıkmasa zaten tek seansta işinin bitirmiş olursun. Bacaklarda ayı buluyor kılın çıkması ama sert kıllar çabuk çıkıyor. muhakkak faydası var kıllar kendiliğinden dökülüyor bazıları çıkıyor bazıları çıkmıyor çıkanlar için mecburen tekrar seans uygulamak zorunda kalıyorsun ilerleyen aşamalarda kıllar incelerek ve seyrelerek tükeneceğinden umutluyum.

coook tesekkür edrim canimm :KK19:

kizlar :KK3:

dün bakmaya gittim ve sansima indirimdeymis bu saliya kadar

499€ idi 379€ olmus :KK52:

cok sevindim ve hemen almaya karar verdim ellerindede bir tane kalmis

ancak bu daha önce denemek amacli kullanilmis :26:

onuda 20€ daha düsürdü ama ben yenisini istedim

neyse etrafdaki subelerine bakti ama yokmus :KK50:

actirdim paketi ve baktim öyle kullanilmis gibide durmuyordu

onu ayirttirdik ama ne bileyim kafam karisti

atis sayisi sinirli ne kadar kullanildigida belli degil sizce alsammi ki :26:

X