Philips LUMEA LAZER

Kızlar zaten benim bildigim yani gittiğim lazer merkezinde söylenende kıllar daha once alınmışsa kıl kökleri güçlü ise lazer görüyor bence evdeki makinelerle alakası yoktur. Ornegin kollarınızı hic almamışsanız ve lazer merkezine gitmek istiyorsanız size once kolunuzu jiletle 1-2 defa almanızı ve kıllar koyulasinca gelinizi söylüyorlar

kartuş yok ampul var ampulü de satın alabiliyorsun.ayrıca en son çıkanı 2003 diye bir seri yaklaşık 20 çeşidi var doğru bilgilendirelim.erkekler için bile olan serisi var.yurt dışı sitelerinden takip edin orda kullanan çok ve yorumları gayet iyi.ayrıca merkezlere en az tüm vücut için 2 bin lira ödeyeceksiniz onunda garantisi yok

ben bulamıyorum bu ürünü türkiyeye geldi dediler...aradım taradım gitmediğim ykm boyner kalmadı yok yok yok..
yardım edin lütfen....

kartuş yok ampul var ampulü de satın alabiliyorsun.ayrıca en son çıkanı 2003 diye bir seri yaklaşık 20 çeşidi var doğru bilgilendirelim.erkekler için bile olan serisi var.yurt dışı sitelerinden takip edin orda kullanan çok ve yorumları gayet iyi.ayrıca merkezlere en az tüm vücut için 2 bin lira ödeyeceksiniz onunda garantisi yok

philips lumea da kartuş değişimi falan yok diyor kullanan arkadaşlar. Siz başka bir aletten mi bahsediyorsunuz acaba? sadece 100 bin atış kadar bir ömrü varmış makinenin

bende bulamadım arkadaşlar. türkiyeden alanlar nerden aldınız. acaba philips in ana bayisine mi tel açsak. ordan yönlendirirler mi acaba?

philips lumea da kartuş değişimi falan yok diyor kullanan arkadaşlar. Siz başka bir aletten mi bahsediyorsunuz acaba? sadece 100 bin atış kadar bir ömrü varmış makinenin

arkadaşlar makinanın ömrü değil atış sayısı 100.000 yani ışık darbesi, fakat benim tahminim makina sonuçta elektronik cihaz 100.000 atıştan sonra ömrününde biteceğini tahmin ediyorum Lambasını (flaşını ) değiştirsende başka zaman başka bir yerden arıza verebilir diye düşünüyorum yani makinayı alırken 100.000 atış yapıp atacağını düşünerek alacaksın, o zamana belki yenisi çıkar belki fiyatı ucuzlar , bu flaş belkide çok pahalı bir şey aldığına değmeyecek.

arkadaşlar makinanın ömrü değil atış sayısı 100.000 yani ışık darbesi, fakat benim tahminim makina sonuçta elektronik cihaz 100.000 atıştan sonra ömrününde biteceğini tahmin ediyorum Lambasını (flaşını ) değiştirsende başka zaman başka bir yerden arıza verebilir diye düşünüyorum yani makinayı alırken 100.000 atış yapıp atacağını düşünerek alacaksın, o zamana belki yenisi çıkar belki fiyatı ucuzlar , bu flaş belkide çok pahalı bir şey aldığına değmeyecek.

canim makinaninda ömrü bitiyor dedi bana satici bayan yani flasi degismiyomus :KK31:

siz hangi makinadan bahsediyorsunuz ben anlamadım kartuş yok ampul var ve ben sordum ampul değişimi yok diye bişey yok alabilirsiniz dediler.türkiyede sadece bir modeli satılıyor.yurt dışında yanlış hatırlamıyorsam 2007 den beri onlarca çeşidi var ,aldığım yere de sordum.herkes kullandığının modelini yazsın

bende müşteri hizmetlerine sordum, şimdilik sınırlı sayıda sadece büyük şehirlerde boyner ve ykm lerde satışa çıkmış ama eylülde daha fazla ürün çıkaracaklarmış piyasaya.

hayır arkadaşım ben yetkili biri değilim ben aldım şunda kullanıyorum. broşürlerinde ve kitapçıklarında yazıyor. philipsin sitesinde aynı broşür ve kitapçık var oradan okuyabılirsiniz. ben her yere kullanıyorum iki başlığı var biri hassas bölgeler için diğeri diğer bölgeler için kullanabilirsin, ayrıca ağdadan çok kolay ve rahat ağrısız sızısız. şunu söyliyeyim bu kesin sonuçmu değilmi bende ilerleyen zamanlarda göreceğim, beklentim o yönde.

arkadaşlar benim şu ana kadar 3 ay 6 seanslık, hatta daha fazla sens uyguladığım yerlerde oldu, kullanım sonucu yaptığım izlenimler şu; kıllar tamamen bitmiyor hep çıkıyor ama tamamı çıkmıyor kılların bazılar bu seansta çıkıyorsa bazıları diğer senslarda çıkıyor anladığım kadarıyla kılları kökten bitirmiyor kullandığın süre zarfında etkili oluyor kullanmayı bırakırsan yeniden kıllar çıkmaya devam edecek görünüyor. Lazer merkezlerinde çıkmayan kıllar bir daha çıkmıyor. yani kökten çözüm.

arkadaşlar benim şu ana kadar 3 ay 6 seanslık, hatta daha fazla sens uyguladığım yerlerde oldu, kullanım sonucu yaptığım izlenimler şu; kıllar tamamen bitmiyor hep çıkıyor ama tamamı çıkmıyor kılların bazılar bu seansta çıkıyorsa bazıları diğer senslarda çıkıyor anladığım kadarıyla kılları kökten bitirmiyor kullandığın süre zarfında etkili oluyor kullanmayı bırakırsan yeniden kıllar çıkmaya devam edecek görünüyor. Lazer merkezlerinde çıkmayan kıllar bir daha çıkmıyor. yani kökten çözüm.

Canım izlenimlerini paylaştığın için teşekkürler. Peki kılların çıkma süresi ne kadar? yani ağdayla 3-4 hafta ise bu aletle bu süre ne kadar? yani jiletle alıyoruz işlemden sonra ama tekrar çıkması ağdadan daha uzundur umarım

Kizlar ben alirken özellikle sordum kitapcigindada yaziyor ,
makina 10000 atislik bu atis sayisindan sonra makinaninda ömrü bitiyor.
Gelelim izlenimlerime ;
kol , koltuk alti , komple bacak,bikini bölgesi ve yüzümde ikiser kez kullandim.
önce sunu söyliyeyim tahmin ettigim gibi oldu diger yerler tamamda bacaklarima uygularken sarzi bitiyor.
Tekrar sarz etmek gerekiyor buda uzun sürüyor .
Ama ben komple bacak yapiyorum :KK34:
Ayrica makina isininca can acita biliyor yani isinincada bekletmek gerekir :26:
Peki memnunmuyum evet memnunum kizlar yani su durumda öyle düsünüyorum :KK34:
Bende hemen hemen 10 gün sonra killar dökülmeye basliyor .
Killar ciksada cikmasada 2 haftada bir kez
yanilmiyorsam 6 hafta kadar uygulamak gerekiyor .(kitapcigina tekrar bakmam gerekiyor)
Ondan sonrada ayda bir uygulanmasi gerekiyor killarin cikmamamsi icin .
Cevap verebilecegim sorular olursa yanitlarim :KK16:

canımsonuçları paylaştığın için bende çok teşekkür ederim. benim de bir sorum var. peki tüylerde, kıllarda incelme olayı nasıl? görüntüleri zayıfladı mı?

ben aldım canım kullanıyorum..ankarada buldum.çok memnunum.tavsiye ederim .bu konuda bir başlık açtım.soru sorrarsan yanıtlarım.

ben aldım canım kullanıyorum..ankarada buldum.çok memnunum.tavsiye ederim .bu konuda bir başlık açtım.soru sorrarsan yanıtlarım.

Merhabalar.
Ben de bir tane aldım ancak 3. kullanışımda ortadaki silindir camda bir değişiklik olduğunu farkettim. ilk aldığımda da varmıydı hatırlayamıyorum. Sizinkinde de aynı şekildemi kontrol edebilirmisiniz? Canımı sıkan bir durum oldu, olmadı garantiye göndereceğim:KK43:
$IMG_0661 - Kopya.jpg
$IMG_0662 - Kopya.jpg

yahu o çıkıntı varmış bendekinde de özür dilerim yok dedim ama bakınca gördüm.

X