Philips LUMEA LAZER

Benim de aklıma düştü şimdi bu, kullanışlı gibi dyruyo. Bu arada selin ne alemdesin? Nasıl durum?

walla güzelcim ben aldıgımdan berı toplam 3 seans uyguladım seans dıyorum cünkü ben bir uygulamayı 2 gune yayıyorum ama bu şarj durumundan değil sadece üzerinden 2. kez geçiyorum özellikle bikini bölgesinde inanılmaz işe yarıyor yüzümde bıyık tamamen bitti koltukaltı yok bacak suan hafıf cıkıyor gıbı ama onlarda tayt gıysem kendılıgınden dökülüyor ınanamıyorum ben bıle durum budur PERFECT
en güzel yanıda 'öf epilasyon gunü geldi' durumu yok :21: aynı zamanda şunu kesin sölemeliyim 3-4 sene önce lazerede gitmiştim ben 2 seans lazer kadar canı yanmıyo insanın bu kesin ve net yani :)) herkeslere kolay gelsin :KK34:

Benim de aklıma düştü şimdi bu, kullanışlı gibi dyruyo. Bu arada selin ne alemdesin? Nasıl durum?

walla güzelcim ben aldıgımdan berı toplam 3 seans uyguladım seans dıyorum cünkü ben bir uygulamayı 2 gune yayıyorum ama bu şarj durumundan değil sadece üzerinden 2. kez geçiyorum özellikle bikini bölgesinde inanılmaz işe yarıyor yüzümde bıyık tamamen bitti koltukaltı yok bacak suan hafıf cıkıyor gıbı ama onlarda tayt gıysem kendılıgınden dökülüyor ınanamıyorum ben bıle durum budur PERFECT
en güzel yanıda 'öf epilasyon gunü geldi' durumu yok :21: aynı zamanda şunu kesin sölemeliyim 3-4 sene önce lazerede gitmiştim ben 2 seans lazer kadar canı yanmıyo insanın bu kesin ve net yani :)) herkeslere kolay gelsin :KK34:

Teşekkür ederim çok yardımcı oldun

Everybody lies.

anladığım kadarıyla herkes çok memnun remington biraz daha uygun sanki ? remington kullananlar öneriyor mu ? ömrü en fazla 2 yıl mı acaba ?:18:

Canım senin hangi marka ? ne kadara aldın ?

Ben Remington aldim ama hamile olduğum icin kullanamıyorum ama kullandığım da mutlaka yazicam siZlere

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kullananlar genital vajina popo arasında sorunsuz kullanıyormu yanma falan olmaz dimi. Ben genital ve popoarası için kullanıcam çok önemli herkesin fikri almak lazım

slm kızlar ben lazeri düşünmeye başlamıştım. sitede lazeri araştırırken burayı gördüm.
bu aleti kullandıktan sonra bir daha kıllar çıkmıyor mu?
atış sayısı bittiğinde ne yapmalı? kesin çözüm veriyor mu?
kullananlar genelde iyi yorum yapmış ama atışlar bitince ya da artık kıllar çıkmıyor diyip kullanmayı bırakınca ne olacak??????

kızlar
Philips Lumea IPL SC2003/11 Tüy Alma Sistemi 1.115,00 TL
REMINGTON IPL6000F i-Light Pro 7-8 J / cm2 Yüz ve Vücut IPL Tüy Alma Sistemi 899TL
buldum sizce hangisi daha iyidir. hangisi daha çok atışa sahip?

Peki nasıl öneriyor musun ? ben lazere gitmek istyrdum ama çok pahalı ve sahte makina çoktu piyasada bitmiyorduda o yüzden çok iyi oldu bunu bulmam ama yine de tam net karar veremedim 1ay çıkmıyor mu hepsini döküyor mu ? azalma var mı ? canını yakıyor mu?:18:

yanı lazerde 2-3 seansta kayboluyor ancak bunda 1 kez yapıyorsun ben 2 ayda 1 cok ınce cıkmaya basladı surecı bende takıp edıp elımden geldıgınce paylasmaya calısıyorum ama su varkı çoook çok ekonomınık :KK34:

evet hepsi dökülüyor hepsi acıya gelınce 0 acı dıye bısey yok evet hafıf acıyor ama hafıf ust uste aynı noktaya atış yapmazsan hıııcbısıcık olmaz yıne sorun olursa yanıtlarım sevgılerr :KK3:

yanı lazerde 2-3 seansta kayboluyor ancak bunda 1 kez yapıyorsun ben 2 ayda 1 cok ınce cıkmaya basladı surecı bende takıp edıp elımden geldıgınce paylasmaya calısıyorum ama su varkı çoook çok ekonomınık :KK34:

evet hepsi dökülüyor hepsi acıya gelınce 0 acı dıye bısey yok evet hafıf acıyor ama hafıf ust uste aynı noktaya atış yapmazsan hıııcbısıcık olmaz yıne sorun olursa yanıtlarım sevgılerr :KK3:

Çok teşekkür ederim bende indirimleri takip edip en kısa zamanda olucam çok yardımcı oldun :KK42:

başka kullanıcıların yorumlarını bekliyorummmmm :KK52:

İzmir den oturan almak isteyen bayanlar bana mesaj atsın aynı yerden alırsak indirim yaptırabilirz :KK51:

Kızlar bugün almaya gidebilirm poff ama yine de öğrenmek istiyorumm sonuçlarınız nasıll yardımmm lütfen ?:18:

balböcekçim zaten iade garantisi olması gerek vadedilen sürede eğer üründen memnun kalmazsan yasal olarak iade hakkına sahipsin hiiç stres yapma bence :KK6:

Şimdi tam nişan arifesindeyim masrafım vs. olucak alıncaklar edilcekler falan ondan boşuna bu kadar para vermiş olmak istemiyorum çok ucuz bişi değil benim için. Kıl yapın nasıl kalınlığı falan ? sık mı mesela ? abartılı şekilde sonuç aldın mı ? ayyy tırsıyorumm hala . Tavsiye ediyor muzun ?:18:

X