Philips LUMEA LAZER

Şimdi tam nişan arifesindeyim masrafım vs. olucak alıncaklar edilcekler falan ondan boşuna bu kadar para vermiş olmak istemiyorum çok ucuz bişi değil benim için. Kıl yapın nasıl kalınlığı falan ? sık mı mesela ? abartılı şekilde sonuç aldın mı ? ayyy tırsıyorumm hala . Tavsiye ediyor muzun ?:18:

seni çok çok ıyı anlayabılıyorum şekercim bende cihazı almadan nce anam dedim sokağa para atmasak ıyıdır :) ve ben alırken sorularımın coguda havadaydı kullanana çok yoktu neyse kararttım gözü aldım andan sureklı kızları bılgılendırıyorum netıcede az para değil
normal öle doğu kökenli değilin normal kıl yapım var sarısında değilim şimdi burdan yazamıcamda yanı anladın sen onu şöyle diyim bikini bölgesi suan sorunsuz
o bile benım ıcın yeterlıydı
bu arada Allah tamamına erdirsin şekercim:KK16:

seni çok çok ıyı anlayabılıyorum şekercim bende cihazı almadan nce anam dedim sokağa para atmasak ıyıdır :) ve ben alırken sorularımın coguda havadaydı kullanana çok yoktu neyse kararttım gözü aldım andan sureklı kızları bılgılendırıyorum netıcede az para değil
normal öle doğu kökenli değilin normal kıl yapım var sarısında değilim şimdi burdan yazamıcamda yanı anladın sen onu şöyle diyim bikini bölgesi suan sorunsuz
o bile benım ıcın yeterlıydı
bu arada Allah tamamına erdirsin şekercim:KK16:

teşekkürler tekrardan :18::18::18: :18::18::18:pofffff

Yuzune bile kullanmadan once jilet cekiliyosa eger ikinci seansa kadar cikanlar ne olucak... iki seans arasi gene mi jilet??? Hemde yuznunde?

bu alet kalın tüylerde etki ediyor yüzünüze kullanmayın. merkezlerdeki lazerleri bile asla yüze tavsiye etmiyorlar. En son gittiğim iğneli epilasyon yapan bayan iyki gitmemişsin en büyük şansın ne kadar tüylü olsada yüze lazer ve türevleri yapmayın demek oldu. Sakın yapmayın....

kızlar yüz için peki sadece iğneli lazermi etkili acaba bıktım şu bıyık olayından:KK14:

kızlar yüz için peki sadece iğneli lazermi etkili acaba bıktım şu bıyık olayından:KK14:

2 başlık var cihazda ben hassas olan küçük başlığı yüzümede uyguladım 3 aydır 2 kez bıyık aldım yani daha net ifade etmek gerekirse ammmaaannn süper keyifli acı yok kıl yok huzur var :87:kıllara karşı kazanılan zafer diyorum ben kedi çapımda :92:

ha unutmadan yorumlarda yüze jilet olayıda merak ediliyo sanırım AMMAN DİYİM SAKIN HA YÜZDEKİ HİÇBİR KILA JİLET FALAN DENEMEYİN SAKIN !!!!!
direk mevcut kıluzerine ışığı tutun onlar ertesi gün düşecek zaten

Ben yazmıştım geçenler de Remington aldim diye hamile oldugum icin kullanamıyorum ama aldigim gün meraktan sol koltuk altima iki atış yapmıştım dün ağda yapiyim dedim sol koltuk altimda kısım kısım boşluklar olmuş.yarin doğuma gidicem insallah doğumdan sonra kullanınca yazicam sizlere.aklima gelmiş ken soruyim dedim şimdilik ben agda yaptim bacaklarima kollarimida aldim agdayla killarim cikmaya basladiginda direk lazer yapabilirim yim yoksa uzamasini bekleyip jiletle kesmem mi lazim bilen biri yazarsa sevinirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iyi hosta kizlar benimkinin sarji cok cabuk bitti... bicaklarin yarisini yapabildim ancak :KK43:

2 başlık var cihazda ben hassas olan küçük başlığı yüzümede uyguladım 3 aydır 2 kez bıyık aldım yani daha net ifade etmek gerekirse ammmaaannn süper keyifli acı yok kıl yok huzur var :87:kıllara karşı kazanılan zafer diyorum ben kedi çapımda :92:

ha unutmadan yorumlarda yüze jilet olayıda merak ediliyo sanırım AMMAN DİYİM SAKIN HA YÜZDEKİ HİÇBİR KILA JİLET FALAN DENEMEYİN SAKIN !!!!!
direk mevcut kıluzerine ışığı tutun onlar ertesi gün düşecek zaten

canım sen bıyıklara lazer yapmadan önce neyle alıyosun peki??

Remington ve philips lumeayı kullananları nette değişik sitelerden takip ediyorum uzun düredir remingtonun daha etkili ve kablolu kullanım olduğu için şarj sıkıntısı yok anladığım kadarıyla ama flaşları çabuk bitiyor ki benim gibi tüm vücuda uygulamayı düşünen biri için her seansta bir flaş biter sanırım ,lumea ise remingtona göre atış süresi biraz daha yavaş vede şarj sıkıntısı var ama sık sık flaş bitme olayı yok 100.000 civarı bazı yerlerde yüzbine yakın bazı yerlerde yüzbinden fazla atış olduğu yazıyor ben hadi olsun olsun 80 000 olsun yinede remington gibi her seansta flash değiştirme sıkıntısı olmaz diye lumeayı daha cazip görüyorum şu an için.Philips 1400 tl , remington ıpl 6000 modeli 600 tl şu an media mark ta ,mağzada ikisinide inceledikten sonra kesin kararımı vericem ve birinden birini inşallah bu hafta alıcam kullanınca ayrıntılı bir şekilde sonuçları yazarım inşallah:KK34:

Selin bende bu aletten almak istiyorum ama atis hzi bolgelere gore 1 ila alti dakika icinde degisiyor diyor. Nasil acaba cok yavasmi?

kızlar
Philips Lumea IPL SC2003/11 Tüy Alma Sistemi 1.115,00 TL
REMINGTON IPL6000F i-Light Pro 7-8 J / cm2 Yüz ve Vücut IPL Tüy Alma Sistemi 899TL
buldum sizce hangisi daha iyidir. hangisi daha çok atışa sahip?

remingtonu sipariş verdim henüz gelmedi 65 000 atışı var philipsin atışı daha fazla ama kablolu olmadığından şarj bitme olayı olucaktır diye düşündüm ben tüm vücut yapıcam bayağı zaman alır vede remington 2 saniyede bir atış yapıyo philips 3,5 saniyede youtubda videoda var üç lazer aletinin karşılaştırması silk ,philips,remington remington hepsinden hızlı bunları göz önünde bulundurarak remington sipariş ettim flaşhı bitersede değişebiliyor en azından philipsi araştırdım flaşh değiştirme olayını kimseden duymadım bakalım gelince sonucu yazarım inşallah beklediğim gibi olurda azcık kurtulur gibi olurum şu tüylerden :KK31:

Herkese merhaba. ben lumeayi gecen pazr aldim yani 3 gun oldu alali. 2003/11 modeli.

hemen heyecanla bacak kol alti ve kolumda kullandim, daha once bu bolgelere baska bir yerde lazer uygulamasi yapmistim baya ise yaramisti.

3 gundur henuz bir sonuc yok, daha beklemem lazim tabi 2 hafta diyor kutusunda da. Baya acik tenliyim ve ne yazikki siyah siyah tulerim var. O yuzden baya ise yaramasi gerekiyor, heyecanla bekliyorum bakalim ne olacak.

bu arada Lumeanin her bacakta sarji bitti. toplamda 3 saat falan surdu. aci yok, cok az yanik kokusu oluyor bazen, ama bunlar zaten normal lazer uygulamasinda da oluyor.

En merak ettigim bikini bolgesini yapip yapamayacagim. Regl im bitsin onu deneyecegim.

Birde gobekte kullanan var mi? gobek deligi etrafinda ki tuyler icin kullanmam da bir sakinca olur mu?

Cok tesekkurler.

Herkese merhaba. ben lumeayi gecen pazr aldim yani 3 gun oldu alali. 2003/11 modeli.

hemen heyecanla bacak kol alti ve kolumda kullandim, daha once bu bolgelere baska bir yerde lazer uygulamasi yapmistim baya ise yaramisti.

3 gundur henuz bir sonuc yok, daha beklemem lazim tabi 2 hafta diyor kutusunda da. Baya acik tenliyim ve ne yazikki siyah siyah tulerim var. O yuzden baya ise yaramasi gerekiyor, heyecanla bekliyorum bakalim ne olacak.

bu arada Lumeanin her bacakta sarji bitti. toplamda 3 saat falan surdu. aci yok, cok az yanik kokusu oluyor bazen, ama bunlar zaten normal lazer uygulamasinda da oluyor.

En merak ettigim bikini bolgesini yapip yapamayacagim. Regl im bitsin onu deneyecegim.

Birde gobekte kullanan var mi? gobek deligi etrafinda ki tuyler icin kullanmam da bir sakinca olur mu?

Cok tesekkurler.

selam :KK3: eger tek bacakta senın sarj bıttıyse hemen aldıgın yere götür oya senın cok yogunluk var yada aynı yere atıs yapıyosun aynı yere 2-3 kez yaparsan canın acıyabılır aynı zamanda benım uygulamadan sonra elımle oladıgımda ertesı gunu dusmustu bılgın olsun he bu arada sarj suresı 1 saatı gecebılıyo ortalama atıs sıklıgına bağlı ama öle yarım saattede kesınlıkle bıtmez kesın net yanı bıtıyosa götürmeni tavsıye ederım

selam :KK3: eger tek bacakta senın sarj bıttıyse hemen aldıgın yere götür oya senın cok yogunluk var yada aynı yere atıs yapıyosun aynı yere 2-3 kez yaparsan canın acıyabılır aynı zamanda benım uygulamadan sonra elımle oladıgımda ertesı gunu dusmustu bılgın olsun he bu arada sarj suresı 1 saatı gecebılıyo ortalama atıs sıklıgına bağlı ama öle yarım saattede kesınlıkle bıtmez kesın net yanı bıtıyosa götürmeni tavsıye ederım

full bacakta sarji bitti evet, toplasan 300 atis yapmistir bacaga. Kullanim klavuzunda bir sarjla 370 kusur atis yapabilirsin gibi birsey yaziyordu. o yzuden cok onemsemedim aslinda.

Ben mi cok atis yaptim acaba, siklikla veya ayni yere iki kere falan :KK53:

X