Progesteron hormonu

turkceogretmeni35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
3
0
28
Arkadaşlar merhaba lütfen içimi ferahlatacak güzel şeyler söyleyin. Bugün özel bir hastaneye gittim 6 haftalık hamileyim. İlk defa kalp atışlarını duyacaktık alttan muayene etmesine rağmen duyamadık bebeğin kalp atışını sanki kalbi durmuş gibi dedi doktor. Daha sonra kan vermemi istedi. Beta HCG 13820 çıktı. (İlk beta HCG sonucum 1081di) Ancak progesteron hormonum 6 çıktı doktorda çok düşük bir değer. Bebeğin sağlıksız olabilir ve bir hafta daha bekleyelim kürtaj yapalım olmazsa dedi. Hiç daha önce başına gelen var mı? Başka doktora da gideceğim. Progesteron hormonu için ilaç kullansam faydasını görür müyüm? Ya da bebeğim 6 haftadan da küçük olabilir mi? Kalp atışı için erken olma ihtimali nedir?

Progesteron hamilelikle birlikte yükselen hormondur.eger progesteron seviyeniz düşük ise bebeğin düşük riski fazla olur.bizzat kendim yaşadım.6.haftada progesteron hormonum düşüktü.hemen progestan fitil ve iğneye başlatti doktorum.60 seviyesine ulaşinca bıraktırdı.

Progesteron hamilelikle birlikte yükselen hormondur.eger progesteron seviyeniz düşük ise bebeğin düşük riski fazla olur.bizzat kendim yaşadım.6.haftada progesteron hormonum düşüktü.hemen progestan fitil ve iğneye başlatti doktorum.60 seviyesine ulaşinca bıraktırdı.
Peki bebeğinizin sağlık durumu nasıl kalp atışını ne zaman duydunuz? Doktor bugün bana da ilacı yazdı bir hafta bekleyelim ama kendini düşüşe hazırla dedi.

X