Resimlerle sağlıklı beslenme :)

[ATTACH=CONFIG .!.:
1039357[/ATTACH]

"bir insana kalbini vermek" bundan degerli bi şey var mı?sevgi hayatımızda hep olsun :KK16: iyi geceler..

sadece aşkla hiçbir ilişki yürümez dost olmak hayata aynı penceredn bakmak bazen kalbini vermekten çok daha değerli olabiliyor
bak resimde birbirine dönük yüzler yanyana değil biri bakarken diğeri bunu görmüyor ama eğer sen arkanı döndüğünde bile onun yüzünün sana dönük olduğundan eminsen herşey yolunda demektir teferruat ancak çeşni olur ilişkilerde:KK19:

Son düzenleme:
sadece aşkla hiçbir ilişki yürümez dost olmak hayata aynı penceredn bakmak bazen kalbini vermekten çok daha değerli olabiliyor
bak resimde birbirine dönük yüzler yanyana değil biri bakarken diğeri bunu görmüyor ama eğer sen arkanı döndüğünde bile onun yüzünün sana dönük olduğundan eminsen herşey yolunda demektir teferruat ancak çeşni olur ilişkilerde:KK19:

yok zaten kastım aşk degil sevgi.sevgi hepsini kapsıyor… sadece dostlukla da yürümüyor :) çok haklısın bazen insan görmüyor sevildigini.(kalbi kırılıp başını başka yöne çevirince:))belki daha dikkatli bakmak lazım.kırılmak yerine çözmek lazım.. bu resimi ben de "kupa kızının kalbinin kırıklıgını kupa papazı kendi kalbini vererek telafi ediyor" diye kendi ruh halime uygun şekilde yorumladım :KK34::KK54::KK54::KK54:

eveet demek karışıksın bu aralar :KK14:
dert etme ben hayatımda kafası ruhu karışık olmayan kadın görmedim bu bizim genetik kodlarımızda var sanırım :KK31:dalgalanır dalgalanır duruluruz sonra durgunluktan sıkılır bir daha dalgalanırız gelgitlerle dolu delileriz biz deliyiz deli :KK35:
erkekler bu nedenle bizi anlamıyor çözemiyorlar dümdüzler:KK4:bazen rüzgarımızla serinlerken bazen o rüzgarda savruluyorlar o zaman da kendilerini korumaya almak için kilitleniyorlar hepsi bu:KK76:böyle zamanlarda bir erkek kadar soğuk kanlı olabilirsek herşey daha kolaylaşır
hayata biraz erkekler gibi düz bakmak gerek :KK51::KK51:

yaaa nasıl isterdim onlar kadar düz ve sogukkanlı olmayı.. bazen ne oluyor bilmiyorum ama herşey kontrolden çıkıyor sonra gene rayına oturuyor.. belkii bu sayede monotonluktan kurtulordur ilişkiler:KK52: seviyorum böyle dalgaların mutlu sonla durulmasını :119: onlara kalsa zaten hayat dümdüz olurdu ne kadar sıkıcıı:120: iyi ki böyleyiz iyi ki varızz :86:

yaaa nasıl isterdim onlar kadar düz ve sogukkanlı olmayı.. bazen ne oluyor bilmiyorum ama herşey kontrolden çıkıyor sonra gene rayına oturuyor.. belkii bu sayede monotonluktan kurtulordur ilişkiler:KK52: seviyorum böyle dalgaların mutlu sonla durulmasını :119: onlara kalsa zaten hayat dümdüz olurdu ne kadar sıkıcıı:120: iyi ki böyleyiz iyi ki varızz :86:
evet iyiki varız ve böyleyiz onlarda aslında bunun için bizi seviyorlar ya sonra başka başka nedenlerle unutabiliyorlar niçin sevdiklerini neyse aman onlarda var olsun iyi olsunlar herkese mutluluklar beraber yada yalnız kim nasıl istiyorsa öyle yaşasın yeterki mutlu olsun yazılarınızı okudum tişörtünüzü de gördüm bende eski kotumu hedef koymuştum şimdi içine girebiliyorum 2 ay geçmeden başardım bunu sanırım yeni bir hedefe daha ihtiyacım var vermişken biraz daha mı versem diyorum hepimize kolay gelsin :KK16:

Bugün hem psikolojik hem fiziksel olarak yogun bi gündü benim için.o yüzden hiç foto çekemedim.hep dışarda ve atıştıma şeklinde yedin
yediklerim:
sabah:3 wasa 3krem peynir domates salatalık
ara:2 bisküvi 1/2 muz
ögle:2 dilim ekmek krem peynir
akşam:2 dilim ekmek arası kaşar
ara:1 kurabiye 1 bisküvi 1 orta boy muz

Bugün e özel bir durumdu.yoksa saglıklı beslenmem devam ediyor.. sabah yarım saat yürüdüm en azından içim rahat :)

Eki Görüntüle 1039357

"bir insana kalbini vermek" bundan degerli bi şey var mı?sevgi hayatımızda hep olsun :KK16: iyi geceler..

SEVGİ kalbimizde hep olsun tabi ki:KK16: bak sevdim seni ben:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: fotoğraf olmayınca daha az görünüyo boşver:21: herşey çok güzel olacak, dualarım seninle canım:nazar:

evet iyiki varız ve böyleyiz onlarda aslında bunun için bizi seviyorlar ya sonra başka başka nedenlerle unutabiliyorlar niçin sevdiklerini neyse aman onlarda var olsun iyi olsunlar herkese mutluluklar beraber yada yalnız kim nasıl istiyorsa öyle yaşasın yeterki mutlu olsun yazılarınızı okudum tişörtünüzü de gördüm bende eski kotumu hedef koymuştum şimdi içine girebiliyorum 2 ay geçmeden başardım bunu sanırım yeni bir hedefe daha ihtiyacım var vermişken biraz daha mı versem diyorum hepimize kolay gelsin :KK16:

SEVGİ kalbimizde hep olsun tabi ki:KK16: bak sevdim seni ben:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: fotoğraf olmayınca daha az görünüyo boşver:21: herşey çok güzel olacak, dualarım seninle canım:nazar:

kızlar çoook teşekkürleer desteginiz için.. bana moral verdinizzz..hayat bazen sallıyor insanı..bu sarsıntıdan ders çıkarılırsa bir daha tekrar etmiyorr..ve ben bu konuyu kapattım!ben buldum benimkini..iyi ki yaşamışım bunu ve iyi ki buldum diyorum :KK16: :KK16:hepimiz için güzel şeyler olsun.. ben şimdi daha iyiyimmm..öpüyorummm siziiii:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

$Image-6.jpg
yediklerim:
sabah:4 kaşık yulaf 1/2 muz
ara:2 bisküvi 1/2 muz
ögle:tonbalıklı kokoreç(tabagın sadece yarısını yiyebildim) 2 dilim ekmek
ara:4 altınbaşak sütlü kahve
akşam:küçük soguk salata,1 kaşık kısır

$Image-7.jpg

yediklerim:
sabah:2 dilim ekmek,3 dlim peynir,zeytin(biraz fazla oldu)domates salatalık
ara:4 bisküvi sütlü kahve(süt içmeyen ben bu beslenmede kahveyi sütlü içmeye başladım.sanırım tok tuttugu için:)
ögle:1 tabak pırasa,2dlim ekmek,salata,1/2 porsiyon kabak kızartma
ara:4 bisküvi sütlü kahve
akşam:1 bardak patlamış mısır ve sütlü kahve(ne alaka demeyin oluyo böyle şeyler:)
mevsimlerden romayı hergün okuyorum.bu ara kaçamaklar olur dikkat edin diyoo.sanırım artık biraz daha dikkat etmem gerekiyor...:KK56:

Son düzenleme:
$Image-9.jpg

yediklerim:
sabah:peynirli tost,domates,zeytin
ara:yok
ögle:tulum peynirli sandiviç,sütlü kahve
ara:yok
akşam:ton balıklı salata,1 dilim ekmek

14 günüm bitti ve ben zayıfladıgımı hissediyorum kıyafetlerimden.haftaya cumartesi tartılıcam.şimdi gelsin 3. hafta:KK56:

$foto?raf-30.jpg

bugün yediklerim:
sabah:3 küçük dilim kek(1tanesi fotoda çıkmadan midemdeydim çünkü) ve sütlü kahve
ögle:3 dilim kaşarlı pide,acılı ezme
ara:1portakal 2 bisküvi
akşam:1 kabak yemegi,1kase domates çorba,1 dilim ekmek

sanki yıllardan beri böyle besleniyormuşum gibi hissetmek harika.her sabah daha hafif uynamak ve keyifle kahvaltı yapmak harika,vicdan azabı çekmemeden kek, bisküvi yemek hele bu hafta buna yarım simitinde eklenmesi harika.. zaman zaman porsiyonlarım artıyosa da ya ara ögün yapmıyorum ya da daha az yiyorum.bugün mesela 1,5 kek yedim 1 tane yemem gerekirken.bu yüzden ara ögünü atladım.3dilim kaşar peynirli pide de kaşarl tost yerine yedim.bu degişimler olmasa daha iyi ama arada böyle şeyler olabiliyor işte:93::125:

Son düzenleme:
$Image-10.jpg

Bugün yediklerim:
sabah:2 dilim kızatmış ekmek 2 krem peynir,zeytin,kahve
ara:1portakal 2 bisküvi
ögle:1kase domates çorbası, 1 dilim ekmek,kabak yemegi
ara:1 bisküvi sütlü kahve
akşam:3 krem peynir,50 gr somon füme ile yapılmış sandiviç,1 elma,1ısırık çikolata:125:

en sevdigim ögün kahvaltı ve nasıl mutluyum. sabah suratsız kalkan bi tip degilim,sabahları mutlu kalkarım.bunu 2 katına çıkarıp 2 kat mutlu kalkma nedenim kahvaltı:KK56::KK16:

Son düzenleme:
$Image-8.jpg

iki araç.. biri bakımlı biri pis.aynı marka arabalar belki modelleri de aynı.. araba=insan=hayat.. hayatın ta kendisi işte bu.ne kadar kendimize bakar,kendimizi geliştirir(hem zihnen hem bedenen) ne kadar ilgilenirsek kendimizle, işte hayat bize o zaman torpil yapar.izin vermez kolayca eskimemize.yıpranıp solmamıza..zamana karşı korur bizi..elimizden gelenin en iyisini en güzelini kendimiz için yapalım.kendimize zihnen ve bedenen bakalım.bakımlı olalım.kendimizi sevelim.çevremdeki çogu kadın gibi ben de kendime bakmayı bırakmış,.evlilik vs problemler derken unutmuştum kendimi.çevrenizdeki kadınlara bakın çogu kadınlıgını unutmuş.belki unutmak zorunda kalmış genç, orta yaşl,ı yaşlı bir çok kadın görürsünüz..belki o sizsiniz?.. ama bazı kadınlar var her daim bakımlı,alımlı,çalışkan.. dışardan gıptayla baktıgımız kadınlar onlar..kendiyle barışık, kendini seven kadındır onlar..kolay mı öyle olmak?hiç degil!çaba ister.. zaman,emek ,istek ister.. ve sonuç "işleyen demir ışıldar" hemde her zaman :KK16:

Son düzenleme:
şiştikçe şiştim bende.moralim yerlerde.76.5 kilodayım ve vermiyorum.Aslında iradesizim.açlığa tahammülüm yok.diyete başlamaya gücüm yok. eşim bile bi toplulıukta zayıf bayanları görünce bana :''Bak.millet nasıl zayıf:''diyor. belki de evliliğimizde bu kadar uçurumların artmasının sebebi budur.çok mutsuzum....

şiştikçe şiştim bende.moralim yerlerde.76.5 kilodayım ve vermiyorum.Aslında iradesizim.açlığa tahammülüm yok.diyete başlamaya gücüm yok. eşim bile bi toplulıukta zayıf bayanları görünce bana :''Bak.millet nasıl zayıf:''diyor. belki de evliliğimizde bu kadar uçurumların artmasının sebebi budur.çok mutsuzum....

mevsimlerden roma blogunu incelesene.. ben ordan yapıyorum.. gel beraber yapalım.sana destege hazırım.. yazdıgım yazılar da sana moral verebilir.ben de senin gibi hissediyordum.şimdi çok daha iyiyim :) gerçekten kaç kilo verdigimi bilmiyorum ama kıyafetlerimden hissediyorum.1 kilo olsa bile verdim.inan isteyince oluyor..

Son düzenleme:
aslındaiyi olur.hadi ben de varım.her hafta (her salı )ben kilomu yazayım.bakalım ne değişecek?demin yoğurt kürü diye bişey okudumç.3 gün deneyebirsem onu yapıcam.bakalım.aramızda 2 hafta var.hadi bakalım,zayıflama arkadaşım ol,birbirimize destek olalım.

aslındaiyi olur.hadi ben de varım.her hafta (her salı )ben kilomu yazayım.bakalım ne değişecek?demin yoğurt kürü diye bişey okudumç.3 gün deneyebirsem onu yapıcam.bakalım.aramızda 2 hafta var.hadi bakalım,zayıflama arkadaşım ol,birbirimize destek olalım.

anlaştık süper.kilolarımız da yakın zaten.. mevsimlerden roma'ya da bak :) görüşürüz..

$Image-11.jpg

bugün sadece sabah kahvaltı ve akşam yemeginin fotosunu çekebildim..

bugün yediklerim:
sabah:2 dilm ekmek krem peynir,beyaz peynir,domates,zeytin
ara:1 portakal,2 bisküvi
ögle:2dilim ekmek,krem peynir,somon füme sütlü kahve(ben süt kullanmıyordum ama bu ara tok tuttugu için hemen hemen her gün kullanıyorum)
ara:1 portakal,2 bisküvi
akşam:peynirli sandiviç,domates,salatalık,biber,zeytin(en sevdigim yemek bu;kahvaltı:)) 1küçük parça çikolata

yarın 3 gün boyunca 1 ögünde sebze çorbası içicem.tartılmadan önce son günler.. heyecanla bekliyorum cumartesiyi:KK62:

Son düzenleme:
X