Süper Anneler - 2011

erkek isteyenlerin çoğunlukla kızı olmuş :KK43: o gelincik ve mont için çok sevindim. teravetin zaten oğlu da vardı sanırım. hayırlısı bakalım .... cevabın için teşekkür ederim canım.

ne demek unuttuklarımda olmustur yada sonradan dileğine kavusan haber alamadıklarımız ama erkek isteyenler çok fazla oldugundan yinede dileğine kavusanlar oldu baya umutsuzluğa kapılmayın sakın:)

hanımlar özellikle eşlerinde sperm azlığı ve yavas hareketliliği olanlar carnitin kullansın esleriniz mutlaka esim mesleği geregi suan bir arastırma yapıyor ve buldukları baya kayda değer sekilde carnitinin sperm hızını ve kalitesini arttırdığı yönde hız da erkek spermler konusunda çok önemli bildiğiniz gibi en az 3 ay
düzenli kullanmak lazım yanlız kesin sonuç için....

Kız olur yaparız birlikte ben dünden razıyım hele bu doğsun seninde büyüsün hemen başlarız
Olsun simdiden bilinclenmen cok obemli ve gijnijin doktoru en dogru tercih bence :-)
Olucak reyhanimm sende kavusucan oglusuna
İnşallah isteyen herkes kavuşsun Allah kimseyi bununla sınamasın

Evet canım mutlaka görmüşsündür yalnız kadın nubda kimseye söyleme dedi ailesinden gizli yapmış çok korkuyor ya duyulursa diye haklı olarak. İki kızı var oğlu olacak şimdi. Benimle konuştuktan sonra doktoru aramış işte oğlu olacağını söylemiş hamile kaldığını öğrendikten sonra oraya gitmemiş uzak diye. Doktorum duyunca inşallah darısıda senin başına dedim dedi. Bakalım hayırlısı artık.

Hafta sonu yeterli ama şunuda unutmayın oraya gitmek garanti değil olacak diye sadece ben cinselliği çok yükselttiğini biliyorum çok gittik biz çünkü. En yakını yalova termal orayı tercih edebilirsiniz. NeleryyAptığımı yazarım tabiki inşallah bir faydası olur

yok canım kimseye söylemem olur mu öyle şey kimseyi fişlemek gibi bir işe kalkışmam sonuçta kendime yapılmasını istemediğim şeyleri başkasına asla yapmamaya özen gösteriyorum. Akşama yazarsan çok iyi olur canım allah senden razı olsun hakkını helal et.

heeeyttt tamamdır kızlaar tekrar yazıyorum beklettim sizi kusuruma bakmayın.ERKEK ÇOÇUK İÇİN=3ihlas,bir fatihaduayla başla,bir elini beline bir elinide karnında her sabah namazından sonra ALİ İMRAN suresinin 184.ayetini(o sayfayı komle okursanız daha iyi olur)okuyup içten samimi bir şekilde kalpten duanızı edin,40 gün bu şekilde devam edecek adet olduğundada ya eşiniz yada başka yakınınız 7 gün boyunca hiç aksatmadan aynı şekilde o sayfayı devam eder abdest aldığınızda siz devam edersiniz....bu arada denemeler yapabilirsini hamile kalsanız bile devam edeceksiniz.......NOT:KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ASİTLİ İÇECEKLERDEN UZADURUN...

asitli içicek olayına bende takıldım canım yaaa :44: ama onun dışında dediklerini yapacağım allah razı olsun inşallah tosun paşa oğlun olsun.

AMIN INSALLLAAAH BADEMIMM INSALLAAHHH

OYYY YERIM FISTIGI BEN olsun bosver en onemlisi onunla ilgilenmen guzel vakit gecirmen

Bademimmm bikac sayfa once gijnij yazmisti bulup alintilicam simdu mualla vural bahcelievler olmasi lazim ama yinede bulup alintilicam

CANLARIM benim koca pazartesi ogleden beri agir grip gibiydi dun denemeyi zor bela yaptik sobrada acile gittik agir enfeksiyonlu bir grip... insalllah kotu spermler gelmemistir ve Insallah pazar gunku iliskilerden zaten tutmustur:KK66:

DEFNEM bencede kaplicaya git ama diger herseyide yapin kaplicaya bende inaniyirum yalova termal olur bursa kervansaray termal olur yada bolu mudurnu ohhh mis gibi zaten simdi gittin gittin hava iyice isininca fenalik gecirir insan ben kisin seviyorum kaplicayi:) bu hafta git valla ayarlayabilirsen

ya latif

bu hafta için baktımda yer bulamadım canım diğer hafta için boluda yer var boludaki nasıldır sence? yalovayı herkes methediyor ama boluda boş yer var :KK43:((

hanımlar özellikle eşlerinde sperm azlığı ve yavas hareketliliği olanlar carnitin kullansın esleriniz mutlaka esim mesleği geregi suan bir arastırma yapıyor ve buldukları baya kayda değer sekilde carnitinin sperm hızını ve kalitesini arttırdığı yönde hız da erkek spermler konusunda çok önemli bildiğiniz gibi en az 3 ay
düzenli kullanmak lazım yanlız kesin sonuç için....

sedacığım sen bana daha öncede söylemiştin ben largenin aldım oda hızlandırıyor yazmıştı kızlar cartinin daha mı etkilidir benim bu ayda denemem olacak 3 ay vaktım yok 1 ayda etki eder mi?

OYYY YERIM FISTIGI BEN olsun bosver en onemlisi onunla ilgilenmen guzel vakit gecirmen

bu hafta için baktımda yer bulamadım canım diğer hafta için boluda yer var boludaki nasıldır sence? yalovayı herkes methediyor ama boluda boş yer var :KK43:((

Canimmmboluda guzel tabiki sifali su her biri kiymetli. Buesa kervansarayada bak bizim kuzen 9 ay hep deneyip hamile kalamamisti biliyirsun yilbasinda 3 gun uludagdaydi adeti bittigi gun kervansaraya indiler orda hamile kaldi iste esi gunde 2 3 kez o suya yatip uzun uzun keyif yapmisti. Ama BOLUnunda cok methini duydum tabi erkek bebek icin sahit olmadim

ya latif

sedacığım sen bana daha öncede söylemiştin ben largenin aldım oda hızlandırıyor yazmıştı kızlar cartinin daha mı etkilidir benim bu ayda denemem olacak 3 ay vaktım yok 1 ayda etki eder mi?

Canim ikisi arasındaki farki bilemem tek bildiğim kesiminde kullandigi şuan zayifamak yağ yakmak için kullanıyor o ama biraz ayip olcsk ama kacip duruyorum adamdan cinsel isteğinde arttiriyor zaten kesin oğlum olur yanlislikls hamile kalsam bunu da hic istemem zaten simdi istemiyorum allah isteyene versin ben ilk oğluna hamile kaldigimda da kullanıyordu yağ yakmak icin sen yinede kullan ucundan kiyİsindan bir faydasi olur yinede..

Canimmmboluda guzel tabiki sifali su her biri kiymetli. Buesa kervansarayada bak bizim kuzen 9 ay hep deneyip hamile kalamamisti biliyirsun yilbasinda 3 gun uludagdaydi adeti bittigi gun kervansaraya indiler orda hamile kaldi iste esi gunde 2 3 kez o suya yatip uzun uzun keyif yapmisti. Ama BOLUnunda cok methini duydum tabi erkek bebek icin sahit olmadim

ya latif

Canim bnce senin arkadasin umredede cok dua etti allah dualari geri cevirmedi oglusu yolda darisi bizimde basimiza. Ben bir bakayim canim cok tsk ederim :)

Canim ikisi arasındaki farki bilemem tek bildiğim kesiminde kullandigi şuan zayifamak yağ yakmak için kullanıyor o ama biraz ayip olcsk ama kacip duruyorum adamdan cinsel isteğinde arttiriyor zaten kesin oğlum olur yanlislikls hamile kalsam bunu da hic istemem zaten simdi istemiyorum allah isteyene versin ben ilk oğluna hamile kaldigimda da kullanıyordu yağ yakmak icin sen yinede kullan ucundan kiyİsindan bir faydasi olur yinede..

Zayiflamak icin mi kiz benim adam zaten iki dirhem biraz daha zayiflarsa yanimda cocuk gibi kalacak :KK43:(((

Bademimmm bikac sayfa once gijnij yazmisti bulup alintilicam simdu mualla vural bahcelievler olmasi lazim ama yinede bulup alintilicam

CANLARIM benim koca pazartesi ogleden beri agir grip gibiydi dun denemeyi zor bela yaptik sobrada acile gittik agir enfeksiyonlu bir grip... insalllah kotu spermler gelmemistir ve Insallah pazar gunku iliskilerden zaten tutmustur:KK66:

DEFNEM bencede kaplicaya git ama diger herseyide yapin kaplicaya bende inaniyirum yalova termal olur bursa kervansaray termal olur yada bolu mudurnu ohhh mis gibi zaten simdi gittin gittin hava iyice isininca fenalik gecirir insan ben kisin seviyorum kaplicayi:) bu hafta git valla ayarlayabilirsen

ya latif

Canim tum sayfalari okumaya calisiyorum ama atlamisim onu demekki tesekkur ederim. Kocan icin gecmis olsun canim, yazik yinede gorevini tamamlayip gitmiis acile :-) bende kaplicalari dusunuyorum kocise actim konuyu, ama yumurtlamayada denk gelmesi gerekmiyormu?nasil ayarliycas onu.........:KK43:

Sağol bacım Allah razı olsun inanın bende her zaman hepinize tek tek dua ediyorum Rabbim inşallah hepimizin yüzünü güldürsün. Akşama yazarım yaptıklarımı

Canım belkide Allah söyletmiştir umutsuz olmamak lazım inşallah Rabbim hepimize nasip etsin gönlümüzdeki muradi

Kız baş ağrısı erkekten değil kızmı olacak erkekmi olacak diye düşünmekten. Oysa insan biraz sabırlı olsa ama yok işte.
ayy cnm benım allah gönlune göre versın bu hayırlı gunlerde hepımızın dualrı kabul olur ınşallah...
heeeyttt tamamdır kızlaar tekrar yazıyorum beklettim sizi kusuruma bakmayın.ERKEK ÇOÇUK İÇİN=3ihlas,bir fatihaduayla başla,bir elini beline bir elinide karnında her sabah namazından sonra ALİ İMRAN suresinin 184.ayetini(o sayfayı komle okursanız daha iyi olur)okuyup içten samimi bir şekilde kalpten duanızı edin,40 gün bu şekilde devam edecek adet olduğundada ya eşiniz yada başka yakınınız 7 gün boyunca hiç aksatmadan aynı şekilde o sayfayı devam eder abdest aldığınızda siz devam edersiniz....bu arada denemeler yapabilirsini hamile kalsanız bile devam edeceksiniz.......NOT:KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ASİTLİ İÇECEKLERDEN UZADURUN...
çok tşkler .....
Kizlar ibrahim saracoglu trt 1 e cikmis 2. Cocugun cinsiyeti kiz mi erkek mi onu konusucakmis acin dinleyin bakalim bende dinliyorum ne diyecek izleyemeyecekler icin ben sonra yazacagim :)))
eee ne dedı ben ızlemedım anlat bıze bacım...

ya latif
gecmiş olsun cnm....ınşallah tutmuştur....

Canim bnce senin arkadasin umredede cok dua etti allah dualari geri cevirmedi oglusu yolda darisi bizimde basimiza. Ben bir bakayim canim cok tsk ederim :)
Haklisin defnem %90 KIZ OLAN 3 doktirun gelip baktigi bebek 10 gun sonra erkege dondu Umrenin bizlerin hepimizin dualari cevirdi sanki...
Darisi tum isteyenlere

ayy cnm benım allah gönlune göre versın bu hayırlı gunlerde hepımızın dualrı kabul olur ınşallah...

çok tşkler .....

eee ne dedı ben ızlemedım anlat bıze bacım...

gecmiş olsun cnm....ınşallah tutmuştur....
Amnnn canim benim insallaaah

ya latif

Amin canim Allah hepinize hayirli saglikli gonlunuzdeki bebislerinasip etsin simdi sira geldi cinsiyetine hayirlisi insallah saglikli bir kizdir

Zayiflamak icin mi kiz benim adam zaten iki dirhem biraz daha zayiflarsa yanimda cocuk gibi kalacak :KK43:(((

o ilaç yag yakımını kolaylaştırmak için aMA bu arada spermi hızlandırdığı ve kalitesini arttırdığı bulunmuş ilacı aldıktan sonra spor yapıyorlar yagları eritmek için sen kocanı iyi besle bol proteinli seyler yedir

X