Süper Anneler - 2011

heeeyttt tamamdır kızlaar tekrar yazıyorum beklettim sizi kusuruma bakmayın.ERKEK ÇOÇUK İÇİN=3ihlas,bir fatihaduayla başla,bir elini beline bir elinide karnında her sabah namazından sonra ALİ İMRAN suresinin 184.ayetini(o sayfayı komle okursanız daha iyi olur)okuyup içten samimi bir şekilde kalpten duanızı edin,40 gün bu şekilde devam edecek adet olduğundada ya eşiniz yada başka yakınınız 7 gün boyunca hiç aksatmadan aynı şekilde o sayfayı devam eder abdest aldığınızda siz devam edersiniz....bu arada denemeler yapabilirsini hamile kalsanız bile devam edeceksiniz.......NOT:KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ASİTLİ İÇECEKLERDEN UZADURUN...

Tesekür bacim yazdim insallah bu dua vesilesiyle ogluslarimiza kavusuruz hepimiz :KK16:

KIZLAR beni şaşırtan sonundaki yazılan o not,,,, kola içmiyorum ama soda içsemmi içmesemmi yorumlarınızı bekliyorum...birde bu duayı yapanlardan 3 kız ,4 kız,5kız,üstüne hep erkek çocukları olmuş,,,hemde olan erkek çocuklar çok ahlaklı oluyorlar,,,hemen yanımdaki ap.daki komşu 3 kız üstüne bu duayı yaparak oğlanı bulmuşşşş....:KK54::KK54::KK54::KK54::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Allah bizlerede nasip etsin canim seninde 3 kizdi demi :26:deneme nezaman duayi okumaya basladinmi Allah yardimcimiz olsun kimselere imrandirmesin bizi :KK14:

Kizlarrrr 5 haftalik hamileyim

OLLLEEEYYY DE OOLLLLEEEYYY

AYYYY tornadoooo havalara uctumm birtanecimmm Hadi gozun aydin PRENSESIN SAGLIKLA KARNINDA OLSUN INSALLLAAAH♥♥♥
hemen dua et ben dahil burdakilerin hemen hamis mujdeleri gelsin

ya latif

Hanimlar engin tecrübelerinizle banada yardımcı oluverin KİZ bebek için yöntemler nelerdir. :what: :what: :what: :what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Hanimlar engin tecrübelerinizle banada yardımcı oluverin KİZ bebek için yöntemler nelerdir. :what: :what: :what: :what:

Yumurtlama dan iki üç gün önce korunmasız ilişki olmalı diyorlar ama yumurtlama gününü bilmen lazım Ovulasyon testi kullanarak bulabilirsiniz deneme yapacağın ayda tahmini yum.gününden iki gün önce ilişki ve sonra korunuyorsun sirkeli vajinal duş ve erkeğin sık sık bosalmasi gerekirmiş arastirmalar bunları söylüyor ama yuzde yüz hiç bir yöntem yok canım

Hosgeldin canim birde bol bol kalsiyum. Alman gerek.arkadasiminda dedigi gibi yumurtlama gunu tespiti, yum.dan 3gun once yuzeysel iliski, vaj.dus. illk sayfalarda cok. Detay var goz at bence.....

Canlarim sultana hic rastlayamiyorum.... kaac gundur yazisinada denk gelmedim. Allahim onunda duasini kabul eder kucagina hayirli bir prens verir ins......tuum dileyen arzulayan isteyen arkadaslarimin insallah ve de benimdeeeeee aamiin........
Birde saracoglunu izleyebildinmi ddefnem programda ne konusuldu cok merak ediyorummmmmm:KK43:
Bizlede paylasirmisin lutfen izleyebildinse tesekkur ederim......

Son düzenleme:
inşallah canım Rabbim hepimiz için ol desin ve olsun inşallah. Bu arada yazdığın dua hamileler yapamazmı?

Ay inşallah canım siz böyle söyleyince benimde için bir hoş oluyor. İnşallah Rabbim ümitlerimizi dualarımızı boşa çıkarmasın inşallah. Gerçi hiçbirşey boşuna gitmez ve inşallah gönlümüz'deki muradı nasip etsin

Canım tabiki yapabilirsin... Zaten 40 güne kadar çok önemli bir süreçtir,, birsürü dualar var hamilelikte 40 akadar okunacak diye...sebep kılmıştır belki ali imran ı okuyacağınıda biliyordur güzel Rabbim...

Allah bizlerede nasip etsin canim seninde 3 kizdi demi :26:deneme nezaman duayi okumaya basladinmi Allah yardimcimiz olsun kimselere imrandirmesin bizi :KK14:

Aminnnn canım evetbaşladım.brnimkiler 3 kız,bu benim Son çırpınışlarım...bakalım neler olcak 3 mayıs gibi denemem olabilir.seninkiler kız erkek nedir....

Ahh kizlar ah kan tahlilim negatifti adetime 2 gun var suan belim kasiklarim cok agriyr sanki adet olackmisim gibi:KK43: sanki karnim sis ve midemde bulanyo umitlerim kayboluyor hajile olan birinde bu belirtiler olyrmuydu ??? Oglumda hic hatirlamyrm nedersiniz yeni hamileler sizde ne belirtiler vardi ?

Canım şaka yapmış sana demek prensesin...nazlı nazlı gelmiş akıllı kızın... Meraklara koymuş bitanecik annesini. Sonra ben geliyorum anneciğim demiş...hasret bitti... Allahım tamamına erdirsin... Allaha emanet ol.gözün aydın tatlım... :KK54:

Canım özelden bende bekliyorum canım... Hala beklemedeyim...
:KK49::KK50::KK49:foreverhayat. Bu mesaj sana tatlım.hani anlarsınya...

Son düzenleme:
Canımsın saraçoğlu neler dedi bizler için bizler le paylaşırmısın

Kizlar saracoglu en son dogan cocugunuzun ense kokundeki killara bakarak sacin bitimindeki killar yukari dogru kalkik gibiyse erkek dumduzse kiz olurmus. Ama dedigim gibi en son dogan cocugunuza bakacaksiniz ve o cocuktan sonra baska dusuk vs olmamasi lazim. Ben kizima baktim pesi erkek gozukuyor ki oylede oldu ama dusuk oldu e dusen cocugunda ensesine bKamayacagim icin suan dogacak cocugumun cinsiyeyi hakkinda bi bilgim yok..

Aminnnn canım evetbaşladım.brnimkiler 3 kız,bu benim Son çırpınışlarım...bakalım neler olcak 3 mayıs gibi denemem olabilir.seninkiler kız erkek nedir....

Bacim benimde 3 kizim var Allah yardimcimiz olsun bende son sansimi denemeyi düsünüyorum allah nasip ederse kücük kizim bir yasinda iki sene sonra tekrar denerim benimde son cirpinisim olacak simdikten saka su ve diyete uymaya calisiyorum yapabildigim kadariyla canim :) Benim temel atma törenime insallah ogluslarinizla gelirsiniz bak beni burada yalniz koymayin pasalar uyudugunda pc basina gelin ben sizsiz temel atamam bacim unutmayin beni :18::KK20:

X